18 inspirativních roku 2018

Naši misí je inspirovat. Ve spolupráci s magazínem Forbes jsme proto vytvořili speciální projekt, kdy jsme vybrali 18 osobností z nejrůznějších oblastí společnosti. Každý z nich je něčím výjimečný. Překonávají konvence a tím inspirují druhé. Věk, prostředí, ani zájmy nejsou limitem, ba naopak. Spektrum inspirativních osobností je tak široké, že si v něm může nalézt inspiraci každý z nás.

Projekt 18 inspirativních neslouží však jen k tomu, abychom představili zajímavé lidi, ale mohli jsme inspirovat i další. Každá z vybraných osobností dostala úkol. Vyjádřit svoji inspiraci na bílou košili GANT. Značka GANT se totiž již několik sezón hlásí k mottu Never Stop Learning. A to o jde, nikdy se nepřestávejme učit, inspirovat a posouvat vpřed. Vznikla nám tak zajímavá sbírka 18 zpracovaných košil. Někdo maloval. Někdo stříhal. Někdo psal.

Krom toho, že na nich najdeme onu inspiraci od 18 osobností, poslouží i vyššímu poslání. Rádi bychom tyto košile vydražili a takto vytěžené finance použili pro dobrou věc. Tu však ještě necháme zatím zahalenou tajemstvím.

Věříme, že vás to také inspiruje.

Milan Šácha

NEKONVENČNÍ UČITEL ANGLIČTINY

Pokud jde o volbu povolání, neměl vlastně moc na výběr – oba rodiče jsou učitelé angličtiny, které zná celé Uherské Hradiště. On tak vyrazil už trochu prošlápnutou cestou a vystudoval… angličtinu (a němčinu, kterou vzápětí zapomněl).

Tomáš Šebek

LÉKAŘ BEZ HRANIC

Jak sám říká, rozhodnutí jít na medicínu patřilo k těm nejtěžším v jeho životě. V mládí snil o kariéře strojního inženýra nebo pilota. To první se mu sice nesplnilo, ale letadlo se ovládat naučil. V každém případě je Tomáš Šebek člověk, který smysl svého života našel v pomoci druhým. „Rodiče do mě vložili vzdělání, výchovu a energii. Mám pocit, že tohle bych měl společnosti nějak vrátit,“ vysvětluje, co ho na jeho cestu přivedlo.