Blog - - Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

04. dubna 2023

Aneta Hostková

Dlouho jsme přemýšleli, čím bychom vás mohli překvapit a potěšit. Jak bychom nákupy u nás ještě zpříjemnili a posunuli zase o level výš. A proto jsme na zcela unikátním místě, v samém srdci Prahy, otevřeli oázu klidu, pohody a nádherných dekorativních i praktických doplňků do vašich útulných domovů. Zároveň ale také místo lahodného osvěžení a občerstvení v podobě bistra, ve kterém si můžete dopřát odpočinek, rozjímání nebo milé setkání. Račte vstoupit…

                                Co na vás ve VERMONT HOME & CAFÉ čeká?

Ihned u vchodu do zcela unikátního prostoru vás obklopí pocit vřelého přijetí. Vůně svíček světové kvality a neotřelých designů vás nenechají projít bez povšimnutí. Tak například voňavý dekor italské AINA KARI! To nejsou jen svíčky, ale úžasné umělecké kusy, kterými se zkrátka chcete rozmazlovat. 

Podobně vidíme také jedinečné CULTI MILANO, která o sobě s hrdostí říká, že není pouze výrobcem interiérových vůní. Svůj odkaz vnímá zároveň jako kulturu, jako přístup k prožívání vlastních prostor v podobě jedinečného a přívětivého prostředí. Zaručujeme vám, že jakmile si přivoníte k jejich difuzérům, váš svět už nikdy nebude jako dřív.

Jste příznivcem vonných tyčinek, olejů a doplňků k nim? Pak u vás jistě zaboduje osobitá značka ELEMENSE. A nenechá vás na pochybách, že ta volba byla správná. Jejich úchvatné kamenné designy nás pokaždé opět dostanou. Den co den.

DEKO CANDLE je epizoda sama pro sebe. Tak signifikantní vůně a vzhled dávných časů, které jakoby jste odněkud znali. Něco tak blízkého a povědomého. Téměř na dosah, vždy připraveno se nostalgicky připomenout. Je to dětství? Jsou to bezstarostně krásné doby minulé? Každopádně je to nádhera v podobě svíček, váz a svícnů, která vám rozjasní každé nové ráno. 

Rodinná firma, která vyrábí přírodní svíčky a difuzéry ručně a s veškerou láskou, to je belgická MON DADA. Vášeň její majitelky, ze které se zrodila úspěšná produkce omamně svěžích a maximálně eco-friendly produktů. Krásné betonové designy, a pozor – dokonce outdoorové svíčky, které fungují jako přírodní odpuzovač hmyzu, což je nejen pokrokově šetrné, ale zároveň humánní a… Báječně svěží.

Baví vás spíše dramatično a spojení zdánlivě nesourodých světů? V tom případě dejte šanci Un Soir à l’Opéra - značce, která vzešla z opery, baletu a hudby společně se světem vůní a parfémů. Každá ze svíček je založena na díle, které se designéři rozhodli interpretovat, takže svůj interiér můžete obohatit o vůni s názvem Swan Lake, Romeo and Juliet, Don Giovanni, Carmen a mnoho dalších.

Rádi byste svou ložnici vyladili kvalitními plédy a přehozy, nebo je libo pár roztomilých polštářů v dechberoucím provedení? Elegantní a nadčasová, to je značka VILLA COMO. Prim hraje vlna a merino. Žakárové deky i dekorativní polštáře krásných barev a dokonce ručně malovaného zpracování vás nenechají chladné.

Vaše kuchyň a společenské prostory přímo volají po promyšlených a doslova do detailu vybroušených skleněných lahvích značky PAVEAU, které můžete libovolně kombinovat přesně na míru svému interiéru a třeba i aktuální náladě. Stylové kuchyňské doplňky doladíte třeba výrobky knIndustrie nebo porcelánovými skvosty od, designovými oceněními ověnčeného, německého MAOMI.

Přemýšlíte čím okořenit, dle průzkumů tu nejoblíbenější místnost v domě, tedy koupelnu? Rozhodně produkty francouzské značky BY FOUTAS (fouta – tkanika, známá také jako turecký ručník). Stoprocentní recyklovaná bavlna vás přenese do jiné dimenze, ať už se jí omotáte po domácí koupeli nebo třeba na pláži při své zasloužené dovolené. Vybírat můžete ze spousty barev i velikostí, včetně těch dětských.

Díky italské značce PERMANO budou vaše ruce jako v bavlnce a ze stereotypní péče o ně se stane nadšený rituál! A to nejen díky nepřekonatelně fresh vůním, ale také cool balení. Považujete za samozřejmé používat krémy, včetně těch se sluneční ochranou, v průběhu celého roku? Výborně, v tom případě si dopřejte ochutnávku australské značky STANDARD PROCEDURE. Ta vám nabídne opalovací krémy s různě vysokými slunečními faktory, ale také neméně důležité krémy po opalování. Dále můžete vyzkoušet třeba 2v1 sprchový gel a šampón.

                             Už se nemůžeme dočkat vaší návštěvy!

LIFE IN VERMONT

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Vítáme nové dětské značky v portfoliu VERMONT

AŤ UŽ HLEDÁTE ZA ÚČELEM SLADĚNÍ RATOLESTÍ S VAŠÍM LOOKEM NEBO PRO NĚ CHCETE ZKRÁTKA TO NESTYLOVĚJŠÍ, MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! A TO HNED V NĚKOLIKA MOŽNOSTECH. DĚTSKÁ NABÍDKA SE ROZROSTLA O 4 ZNAČKY, Z KTERÝCH SI VYBERE KAŽDÝ – PRINCEZNA I REBEL. KTERÁ ZVÍTĚZÍ U VÁS?

Jarní vydání VIEW 2022 je tu!

DO NOVÉHO VYDÁNÍ MAGAZÍNU VERMONT VIEW SE MŮŽETE NEJEN ZAČÍST, ALE TENTOKRÁT I ZAPOSLOUCHAT. HUDBA TOTIŽ DO MÓDNÍHO SVĚTA PATŘÍ A V MNOHA OHLEDECH HO I ZÁSADNĚ MĚNÍ. NEVĚŘÍTE? DŮKAZ VÁM DÁ JEDNODUCHÝ TEST: PŘEDSTAVTE SI SVOU OBLÍBENOU SKLADBU – A CO VIDÍTE? PŘESNĚ! HUDBA MÁ NEJEN ZVUK, ALE I STYL.

VERMONT VIEW pro jaro/léto 2021 přichází

KRÁSA. PRO TEN POCIT…

VERMONT VIEW PODZIM/ZIMA 2020

I MÓDA MÁ SVÉ HRDINY. SUPERHRDINY!

Vermont View získal prestižní ocenění

ČASOPIS VERMONT VIEW LETOS BODOVAL ROVNOU VE DVOU KATEGORIÍCH V SOUTĚŽI FÉNIX CONTENT MARKETINGU, TEDY V UDĚLOVÁNÍ CEN ZA NEJLEPŠÍ POČINY V OBSAHOVÉM MARKETINGU ZA ROK 2019. SOUTĚŽ OCEŇUJE INOVATIVNOST, EFEKTIVITU, KVALITU ZPRACOVÁNÍ A KREATIVITU.