Logo GANT. Černobílé logo GANT.

Americká ikona

Brooks Brothers je nyní nově součástí portfolia prémiových módních značek společnosti VERMONT. Ležérní střih, nekonvenční barvy a příjemné materiály. Jaro s Brooks Brothers si jednoduše užijete!

Značková prodejna v pražské Nákupní galerii Myslbek se stane novou zastávkou na výpravách za módou pro každého, kdo dokáže ocenit dokonale padnoucí byznysové i smart casual modely s americkou kvalitou a tradicí. Značka Brooks Brothers udává směr přes dvě stě let.

Její příběh však nezrcadlí jen historii módy. Čteme v něm rovněž dějiny Spojených států. Věrným zákazníkem byl třeba Abraham Lincoln. Nakupoval tu i J. F. Kennedy. Není divu, že zákazníci považují Brooks Brothers za mnohem víc než jen obchod. A nejde pouze o muže – stejnou péči s důrazem na detaily věnuje značka i dámským modelům.

Obleky, kabáty i dámské šaty od Brooks Brothers skvěle sedí. Téměř všechny modely vznikají v dílnách v USA, výjimkou jsou luxusní svetry vyrobené z nejkvalitnějších přízí v Itálii. Udělejte si nadčasovým oblekem nebo svetrem z jarní kolekce radost, která vám vydrží.

Ukázky
kolekce


 

Mladý pár oblečený ve značce GANT.

2019


Instagram
@GANT_CZSK

Obchody