Store assistant

Job location: Biatorbágy, Hungary

Info o pozici

                                                                          Eladó munkatárs – Belépési bónusz!

                                                                           Biatorbágy

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az áru bemutatása és eladása a GANT termékválasztékból és tanácsadás a vevőknek
  • Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és a GANT márka történetének és hagyományainak ismertetése
  • Az elvárt eladási eredmények eléréséért közös felelősségvállalás
  • Felelősségvállalás az üzletben lévő eszközökért
  • Az áru bevételezése, ellenőrzése, karbantartása, és előkészítése az eladásra, reklamációk kezelése
  • Az áru, a pénzeszközök és a társaság üzleti vagyonának leltározása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1 éves gyakorlat a ruházati eladásban
  • Középiskolai végzettség
  • Stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • Vevőorientált hozzáállás, sikerorientáltság
  • Csapatszellem, eladási motiváltsággal
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, előny a szlovák és német nyelv, vagy más világnyelv ismerete
  • Számítógépes ismeretek- Microsoft (Excel, Word, Outlook - alapok), internet kezelés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Br. 90 000 Ft belépési bónuszt
  • Állást egy sikeres dinamikus nemzetközi társaságban
  • Figyelemreméltó fizetési besorolást és bónuszokat
  • Karriert és továbbképzési lehetőséget
  • Barátságos kollektívát
  • Lehetőséget, hogy GANT márkájú termékekben dolgozzon
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Lehetőséget, hogy részt vegyen a GANT céges rendezvényeken

Are you interested? Contact us!

Vesna Korošová

HR Director
recruitment@vermont.eu

Your CV (pdf, doc, docx) *
Photo (jpg, png, gif, bmp) *

I agree with processing my data according to Personal Data Protection.

The data manager is Vermont Holding a, s." We process your personal data in order to fill in the position or other position with a suitable candidate. Your personal data (including CV), provided by you, are necessary for decision on the conclusion of a possible employment contract.