Inspirace

Kategorie

Nové vydání VERMONT VIEW je tu!

Bristký podzim přichází a s ním i nová kolekce podzim/zima 2018 na naše prodejny.  Nechybí tradiční povoskované bundy, nepromokavé kabáty, teplé vlněné svetry, tartanové košile nebo doplňky do sychravých dnů. Buďte v suchu!

Monika Drápalová je česká návrhářka, která během kariéry prezentovala svou tvorbu v Evropě, Americe i Asii a prodávala ji do mnoha zemí světa. Je historicky první Češkou, které se podařilo vytvořit v Paříži vlastní Haute couture kolekci... Přinášíme Vám jeden z dalších inspirativních rozhovorů.

Slunce, bazén, šumění moře... Léto prostě milujeme. Odd Molly přináší pár nepostradatelných kousků, které Vám při prosluněných dobrodružstvích nesmí chybět.

Užijte si léto naplno a prožijte ho třeba na anglickém venkově. #BarbourWayOfLife

Seznamte se. Mariano Di Vaio je módní hvězda, bloger a herec pocházející z metropole módy, italského Milána.

Violoncellistka Terezie Kovalová je živel. Jen tak ji nepřehlédnete, nejen díky dlouhým světlým vlasům. Když začne vyprávět, lidé okolo ní zpomalují a poslouchají. Stíhá toho totiž tolik, že by to vydalo na několik životů.

Nemáte co na sebe? Ukážeme vám, jak si udělat nové šaty ze dvou košil.

Na greenu i mimo něj je potřeba vypadat stylově. Značka Peak Performace splňuje oboje a obleče vás na každou příležitost do skandinávského stylového minimalismu.

Zdá se, že všedními dny proplouvají se stejnou lehkostí, jaká je vlastní i neformální eleganci CREMIEUX. Za uvolněným stylem této francouzské značky se ale skrývá promyšlená a krejčovsky propracovaná móda, která dbá na každý detail sak, kalhot, košilí i doplňků.

Společně s moderátory Craigem a Megan Fergusonovými s GANT vydal na cestu, během které si budou povídat o tématech, která je vždy zajímala, ale nikdy je neměli možnost je prozkoumat – až doposud.

Seznamte se s profesí Store Assistenta v pětidílné reportáži TV Nova.

Lorem ipsum lorem ipsum