Inspirace

Kategorie

Designéři Camel Active při navrhování kolekcí myslí na každého. Oblíbené džíny u nás najdete ve 4 různých délkách až do velikosti 36 a volit můžete tři různé střihy ve velké paletě barev.

Soutěžte s Inspired by Vermont

Pojďte ven. Do města i do hor.

Nové vydání VERMONT VIEW letí k vám!

Naši misí je inspirovat. Ve spolupráci s magazínem Forbes jsme proto vytvořili speciální projekt, kdy jsme vybrali 18 osobností z nejrůznějších oblastí společnosti. Každý z nich je něčím výjimečný. Překonávají konvence a tím inspirují druhé. Věk, prostředí, ani zájmy nejsou limitem, ba naopak. Spektrum inspirativních osobností je tak široké, že si v něm může nalézt inspiraci každý z nás.

Vánoce jsou svátky klidu a míru, nicméně často býváme právě v tomto období ve stresu. Ozdobit stromeček, připravit vánoční tabuli a zabalit vánoční dárky jsou ještě ty příjemnější předvánoční aktivity, nicméně tomu předchází samotný nákup dárků. Vymýšlíte na poslední chvíli co za dárečky dát vašim blízkým pod stromeček? Jednou z nejvděčnějších možností je oblečení.

Nové vydání VERMONT VIEW je tu!

Bristký podzim přichází a s ním i nová kolekce podzim/zima 2018 na naše prodejny.  Nechybí tradiční povoskované bundy, nepromokavé kabáty, teplé vlněné svetry, tartanové košile nebo doplňky do sychravých dnů. Buďte v suchu!

Monika Drápalová je česká návrhářka, která během kariéry prezentovala svou tvorbu v Evropě, Americe i Asii a prodávala ji do mnoha zemí světa. Je historicky první Češkou, které se podařilo vytvořit v Paříži vlastní Haute couture kolekci... Přinášíme Vám jeden z dalších inspirativních rozhovorů.

Slunce, bazén, šumění moře... Léto prostě milujeme. Odd Molly přináší pár nepostradatelných kousků, které Vám při prosluněných dobrodružstvích nesmí chybět.

Seznamte se. Mariano Di Vaio je módní hvězda, bloger a herec pocházející z metropole módy, italského Milána.

Violoncellistka Terezie Kovalová je živel. Jen tak ji nepřehlédnete, nejen díky dlouhým světlým vlasům. Když začne vyprávět, lidé okolo ní zpomalují a poslouchají. Stíhá toho totiž tolik, že by to vydalo na několik životů.

Nemáte co na sebe? Ukážeme vám, jak si udělat nové šaty ze dvou košil.

Na greenu i mimo něj je potřeba vypadat stylově. Značka Peak Performace splňuje oboje a obleče vás na každou příležitost do skandinávského stylového minimalismu.

Zdá se, že všedními dny proplouvají se stejnou lehkostí, jaká je vlastní i neformální eleganci CREMIEUX. Za uvolněným stylem této francouzské značky se ale skrývá promyšlená a krejčovsky propracovaná móda, která dbá na každý detail sak, kalhot, košilí i doplňků.

Společně s moderátory Craigem a Megan Fergusonovými s GANT vydal na cestu, během které si budou povídat o tématech, která je vždy zajímala, ale nikdy je neměli možnost je prozkoumat – až doposud.

Seznamte se s profesí Store Assistenta v pětidílné reportáži TV Nova.