Přináší styl inspirovaný mořem

Možná už jste tu chvíli, kdy se vítr poprvé opře do plachet, prožili nespočetněkrát. A možná na vás teprve čeká. Jachta se zhoupne na vlnách, příď zkropí kapky vodní tříště a posádka vyrazí k horizontu, na němž se slévají všechny odstíny modři. K horizontu, kde mizí hranice mezi mořem a nebem. Pod vzedmutými plachtami celý svět ztichne, vše se smrskne jen na šumění větru v uších a radost z krocení vodního živlu.

Člověk odjakživa toužil objevovat svět a moře mu k tomu nabídlo cestu. I proto jsou napnuté plachty symbolem klasického dobrodružství. Najdete je též v logu značky Nautica, americké módní ikony těsně spjaté s životním stylem námořníků. Nautica přináší módu inspirovanou mořem, ovšem navrženou ve městě. Vždyť centrála značky se nachází přímo v New Yorku, metropoli obklopené vodou, a inspirativní energie pulzuje i v dalších městech světa, k nimž patří silný vodní živel.

Značku před 30 lety založil návrhář David Chu s jasnou vizí – vnést do běžného dne námořní inspiraci. Na počátku bylo pouhých šest svrchních oděvů, dnes už Nautica přináší kompletní pánské a dámské kolekce či doplňky.

Ukázky
kolekce


 

Žena oblečená ve značce Nautica

2019


@Inspired
ByVERMONT

Obchody