Vítejte v oáze chutí, tvarů a vůní

Hledali jste vždy místo, které by mělo nádech elegantního, ale útulného domova, zároveň nabízelo vybrané prémiové produkty z oblasti interiérových parfémů a dekorativních doplňků, a navíc jste si tam mohli zarelaxovat a dát menší občerstvení? Poté je vaše pátrání u konce. Představujeme vám novou kavárnu v srdci designového ráje VERMONT Home. Račte vstoupit. 

Místo, které potěší všechny vaše smysly. Přesně to je VERMONT Home. Nejen, že na vás dýchne jeho magičnost a najdete zde pečlivě vybrané prémiové produkty do vašeho interiéru, zároveň tu na vás čeká jedinečná kavárna nabízející lahodné osvěžení a občerstvení, které si můžete užít za jakékoliv situace. 

Procházíte se po historickém centru města a hledáte na chvilku únik z rušných ulic? Poté není lepšího úkrytu. Kde jinde se budete moci kochat designovými skvosty a zároveň si v klidu vychutnat kávu s dortíkem nebo lehčí jídlo? Nebojte se nás navštívit i jen tak za účelem posezení s přáteli, možná si tak vytvoříte další společný rituál. Tento prostor ale zároveň nezklame ani podnikatele, kteří hledají jedinečné místo pro své pracovní schůzky.

Zkrátka, ať už sem zavítáte v kteroukoliv hodinu, a za jakýkoliv účelem, VERMONT Home vás rozhodně nezklame.  

Co kavárna uvnitř VERMONT Home nabízí? 

Od osvěžujících limonád, přes kvalitní kávu a lahodné dortíčky, až po svěží salátky a menší občerstvení. Vyhraje u vás sladké nebo slané? 

Ponořte se do světa vůní a tvarů

Jestliže se budete nacházet v centru Prahy, tak si tuto oázu nesmíte nechat ujít. Jen se podívejte, jaký dokonalý interiér vás bude obklopovat, zatímco si budou vaše chuťové pohárky užívat vybrané delikatesy. 

Muž v oblečení Barboure

OTEVÍRACÍ HODINY
Po — So: 9.00 — 20.00
Ne: 10.00 — 20.00

TEL.:
+420 731 434 970

E-MAIL:
2p70@vermont.eu

ADRESA:
U Prašné Brány 1078/1
11000, Praha