Inspired by:

Lennart Björk, Marco Donati, Jeffrey Morgan

Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy nejvyšších představitelů dvou světových módních značek a designu. Setkání bude probíhat formou panelové diskuse, kterou moderuje Veronika Ruppert. Nebude chybět příjemná atmosféra, zajímavé otázky a odpovědi a něco malého na osvěžení.

20. září 2018, 17.00 h

Kučerův palác, Pohořelec 22, Praha 1

Hosté:

Lennart Björk je ikona švédského módního průmyslu. Dalo by se mu přezdívat i Mr. GANT. Právě tuto značku znovu objevil a přivedl ji do Evropy. Jako CEO společnosti zde působil od roku 1980 až do roku 2001. O GANT svedl boj, který dodnes přirovnává k Davidovi a Goliáši, se švýcarským retailerem Maus Fréres v roce 2008. Ten nakonec prohrál, ale z módní branže neodešel.

Jeffrey D. Morgan má za sebou mnohaleté zkušenosti v budování značek a úspěšných projektů. 9 let působil jako globální vydavatel časopisu Men’s Health. Poté začala jeho dlouholetá kariéra u Ralpha Laurena. Začínal jako prezident a CEO v Ralph Lauren Media, poté byl jmenovát globálním marketingovým ředitelem. Již dvánactým rokem nyní působí na pozici licenčního globálního ředitele. Díky jeho práci jsou značky Ralph Lauren zastoupeny po celém světě.

Marco Donati je italský architekt, kreativní ředitel, milovník kol a motorek. Je jedním ze zakladatelů slavného architektonického studia v Miláně – storage milano. Mezi jejich klienty patří zvučná jména - Bulgari, Dsquared2, Dolce & Gabbana, nebo třeba právě GANT.

Moderátorka:

Veronika Ruppert je nezávislá novinářka s vlastním rádiovým pořadem zaměřeným na módu, kulturu a lifestyle.

Děkujeme všem přihlášeným! Registrace už není možná z důvodu naplnění kapacit.

Budeme se na Vás těšit v historickém Kučerově paláci na Pohořelci!

Nejlépe se k nám dostanete tramvají 22 nebo 23, zastávka Pohořelec. Rohová budova je náš Kučerův palác.