VERMONT Status

Nadstavba věrnostního programu pro prémiové zákazníky, která jim ve statusu BLACK a SILVER umožňuje využívat exkluzivní benefit: VERMONT Payback.

Jak získat
VERMONT Status?

Registrovanému členovi VERMONT Clubu stačí pouze nasbírat dostatečný počet Statusových bodů (jiné než VERMONT body) a tím získává členství v nadstavbě věrnostního programu VERMONT Status. VERMONT Status se dále podle počtu Statusových bodů dělí na dvě rovně: SILVER nebo BLACK Status.

Sbírání
Statusových bodů

Hodnota 1 Statusového bodu je 3,20 Kč nebo 0,1354 EUR nebo 30,74 HUF.  Statusové body se sbírají pouze z nezlevněných nákupů, a to v kamenných neoutletových prodejnách a na e-shopu gant.cz / vermont.cz.  Získané body se počítají pouze za poslední 2 roky.

Počet statusových bodů

Silver

25 000 - 74 999

Black

75 000 +

Aktivní Vermont Payback

ANO

ANO

Výše kreditu Vermont Payback

3%

5%

Další informace a pravidla


Co je to VERMONT Payback?

Zákazník ve statusu SIVER/BLACK získává z každého dalšího registrovaného nákupu 3 % (SILVER) /resp. 5 % (BLACK) z hodnoty nákupu zpět ve formě kreditu na své zákaznické konto. Jakmile má zákazník dostatečný počet kreditů, má možnost kredity vyměnit za oblečení.

Jaká jsou pravidla pro čerpání VERMONT Payback?
  • Payback kredit je vždy čerpán z původních maloobchodních cen
  • Čerpání kreditu nelze kombinovat s jinými slevami, vouchery, akcemi
  • Čerpání kreditu nelze jakkoliv doplatit, jediným zdrojem, jak navýšit hodnotu kreditu je tzv. povolený debet
  • Lze čerpat ve všech prodejnách skupiny VERMONT Holding a.s.,mimo outletové prodejny a e-shop gant.cz, gant.sk, eshopgant.hu, vermont.cz, vermont.sk a vermont.hu.
Co je to povolený debet?
Zákazník si svůj nasbíraný kredit může navýšit povoleným debetem, který je pro zákazníky ve statuse SILVER 10 % z hodnoty nasbíraných kreditů a pro status BLACK zákazníky je to 20 %. V případě využití povoleného debetu se dále s každým dalším nákupem pokrývá nejdříve vyčerpaný debet a pak se dále načítají kredity.
Jak se dozvím, že jsem členem VERMONT Statusu?
O členství Vás bude informovat Vaše oblíbená prodejna ze skupiny VERMONT Holding a.s.
Vyjmutý sortiment
Statusové body, načítání Payback kreditu a čerpání Payback kreditu se nevztahuje na dárkové poukázky.
Jak dlouho je zákazník členem VERMONT Statusu?
Jakmile zákazník získá VERMONT Status, je členem nadstavby až do tzv. Rozhodného dne. Rozhodný den nastává vždy 1. 1. a nejbližší rozhodný den je 1. 1. 2025. V Rozhodný den je posouzen počet Statusových bodů zákazníka a pokud nemá v tento den dostatečný počet bodů na Status SILVER nebo BLACK, přestává být členem VERMONT Statusu a zaniká možnost využívat VERMONT Payback. V případě, že zákazník v Rozhodný den přišel o VERMONT Status, ale z minulého období má nasbíraný kredit, musí do 6 měsíců tento kredit vyčerpat nebo 1. 7. tento kredit expiruje. Nejdříve dojde k expiraci 1. 7. 2024.

VERMONT VIP Voucher

Nejvěrnější zákazníci po splnění podmínek mohou díky voucherům VERMONT VIP nakoupit dvakrát ročně až o 50 % výhodněji oproti standardním cenám, a to ještě před začátkem oficiálních výprodejů.