Esence dobrodružství

Když se vydáte na cestu, neohlížíte se na počasí ani náročnost. Pokud se rozhodnete dobýt vrchol, zastavíte až nahoře. Posouváte své hranice a nespokojíte se s průměrem. Nečekáte, až vám někdo připraví nezapomenutelné zážitky, ale prostě si je vytváříte sami. A sami také chcete být hrdiny vlastního života.

Celý rok sportujete a rádi podstupujete nejrůznější výzvy, ať už při lyžování, běhání, golfu, či třeba vysokohorských túrách. Víme, že prvotřídní výbava je základem úspěchu. Proto vznikla značka Peak Performance. Zrodila se okolo party nadšenců ve švédském Åre, výjimečném místě s nepředvídatelným počasím. Díky důrazu na nejlepší technické materiály, nejnovější technologie i poslední trendy se stala největší skandinávskou značkou sportovní módy.

V jejím oblečení se můžete brodit čerstvě napadaným sněhem, přeskakovat horské potoky, křižovat lesní stezky, zdolávat kamenité štíty a užívat si odpaly i v tom nejhustším lijáku. Můžete cokoliv, protože lidé z Åre vědí, jak žít v souladu s drsnou krajinou. Jsou to dobrodruzi, kteří navrhují nejlepší funkční a zároveň stylové oblečení.

Ukázky
kolekce


 

Muž oblečený ve značce Peak Performance

2019


@Inspired
ByVERMONT

Obchody