VERMONT Club

Pro všechny, kdo chtějí víc

Registrovat se může pouze zákazník, který uskutečnil alespoň jeden nákup v některém z našich obchodů. Budete k tomu potřebovat účtenku, která není starší než 7 dní.

Jaké výhody členství v  klubu přináší?

VERMONT Club není jen formalita – je určen všem, kdo čekají od nakupování mnohem víc. Svým členům nabízí nadstandardní služby, které navazují na vysokou kvalitu zastupovaných značek.

Každý člověk
je jedinečný

Krejčovské úpravy u nás zakoupených oděvů jsou samozřejmostí.

Odměny
za nákupy

Za nákupy získáte body ve všech našich prodejnách v České republice, na Slovensku i v Maďarsku, ale také na e-shopu gant.cz a gant.sk.

Změna názoru
vyhrazena

 Nepoužité zboží můžete vyměnit za jiné, a to do 14 kalendářních dnů ode dne nákupu.

Stylový magazín
až domů

Přímo do vaší schránky vám doručíme tento tištěný magazín VIEW plný zajímavých článků a rozhovorů, včetně informací o našich aktuálních kolekcích.

Informace
v předstihu

Jako první získáte informace o kolekcích v našich obchodech a speciálních akcích prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

Ještě o krok dál . . .

Vermont VIP Voucher

Nejvěrnější zákazníci po splnění podmínek mohou díky voucherům VERMONT VIP nakoupit dvakrát ročně až o 50 procent výhodněji oproti standardním cenám, a to ještě před začátkem oficiálních výprodejů.

VermontStatus

Registrovaní členové VERMONT Clubu, kteří nasbírají dostatečný počet statusových bodů, získávají takzvaný VERMONT Status, který je pomyslným vrcholem našeho věrnostního programu. Zákazníci s VERMONT Statusem mohou využívat VERMONT Lounge v pražském Centru Chodov a navíc službu payback.

VERMONT Lounge

Exkluzivní prostor VERMONT Lounge navržený italským architektonickým studiem Storage Associati z Milána představuje oázu klidu v ruchu obchodního centra, která nabízí prémiovým zákazníkům možnost odpočinku mezi nákupy. Vychutnejte si v klidu čerstvou kávu nebo dezert, připojte se na Wi-Fi a vyřiďte si v diskrétním prostředí VERMONT Lounge neodkladné pracovní záležitosti.

REZERVACE VERMONT LOUNGE

Pokud je Váš status BLACK, Lounge je vám k dispozici bez potřeby předchozí rezervace. Pokud se nacházíte ve statusu SILVER je Vám k dispozici kdykoliv v rámci otevírací doby po předchozí rezervaci na jakékoliv prodejně nebo na +420 731 434 990. Vstup platí pro Vás a Váš doprovod (1+1).


VERMONT LOUNGE CENTRUM CHODOV
Roztylská 2321/19, patro 1, Praha 4

Imageová fotka prostoru Vermont Lounge, křesílka, konferenční stolek

V případě dotazů nás kontaktujte na: club@vermont.eu