O nás

NAŠE OBCHODY

Naše mise

Naší inspirací je móda a naším cílem je inspirovat, hýčkat vás, dodat vám nezbytnou energii a také sebevědomí. Zastupujeme prémiové módní značky na českém, slovenském a maďarském trhu.

VERMONT příběh

2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2005
2004
2003
1999
2021

Svět 2021

Rok 2021 bohužel stále pokračoval ve znamení epidemie Covid-19. Ale začalo se blýskat na lepší časy. Očkování bylo v dohlednu, stejně jako naděje návratu do normálního života plného svobody a zábavy, jak jsme byli zvyklí.

V březnu v Česku proběhlo sčítání lidu, které bylo poprvé v historii možné vyplnit i online.

V červnu se jihem Moravy prohnalo pár vesnicemi tornádo, což je na naše podmínky a zeměpišnou šířku naštěstí raritní událost. Milá však byla vlna solidarity, která se zvedla.

V červenci se uskutečnily letní olympijské hry v Tokiu přeložené kvůli covidu-19 z roku 2020. Hry se však konaly bez přítomnosti diváků a s přísnými omezeními.

V září zemřel ve věku 88 let legendární francouzský herec Jean-Paul Belmondo.

Koncem října společnost Facebook oznámila, že se přejmenuje na Meta. Jméno odkazuje na metaverzum, tedy internetový svět, který firma buduje.

Vermont 2021

V roce 2021 jsme se ve Vermontu věnovali zlepšování zákaznického servisu, objednávali jsme pro vás nové kolekce, vybírali nové značky, a také jsme otevřeli nové prodejny.

Důkladně jsme připravovali koncept multibrandových VERMONT Stores, které byly otevřeny koncem roku v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii. Prodejny z prvotřídních materiálů, koncept od světových architektů, s prvotřídním servisem a více značek na jednom místě láká svým prostředím lounge zasazeného do obchodních center. A tím VERMONT Stores zdaleka nekončí...

Otevřené obchody

PLZEŇCAMEL ACTIVE STORE OLYMPIA

BRNODIESEL STORE OLYMPIA

PRAHADIESEL STORE WESTFIELD CHODOV

PRAHAKARL LAGERFELD STORE PALLADIUM

PRAHAMANUEL RITZ STORE GALERIE MYSLBEK

PLZEŇVERMONT STORE OLYMPIA

PRAHAVERMONT STORE WESTFIELD CHODOV

2020

Svět 2020

Rok 2020 zastínila pandemie koronaviru a hlavní událostí letošního roku se na celém světě stal právě boj proti ní. Zákaz cestování, zavřené restaurace, obchody či nošení roušek se staly každodenní součástí našeho života. Také nastal dlouho očekávaný Brexit, byli jsme svědky nových kosmických letů či napínavých prezidenstkých voleb v USA.

Vermont 2020

V roce 2020 jsme spustili nový multibrandový e-shop vermont.cz, jehož prostřednictvím lze nakupovat všechny aktuálně zastoupené značky z portfolia Vermont, kromě značky GANT, která má i nadále svůj vlastní internetový obchod gant.cz.

Otevřené obchody

ČESKÉ BUDĚJOVICEGANT STORE IGY

OSTRAVAKARL LAGERFELD STORE NOVÁ KAROLINA

BANSKÁ BYSTRICAKARL LAGERFELD STORE EUROPA

2019

Svět 2019

Rok 2019 měl být rokem, kdy dojde k brexitu. To se ale nepodařilo a nakonec se na zasedání EU rozhodlo o odkladu na příští rok. 15. dubna ve večerních hodinách začala hořet katedrála Notre-Dame v Paříži. Hasiči se s ohněm definitivně vypořádali až druhý den v poledne. Letos jsme se dočkali i dalšího potomka královské rodiny, malého Archieho, jehož porodila manželka prince Harryho, Meghan. Ani rok 2019 se neobešel bez přírodních katastrof. Jednou z nejviditelnějších bylo řádění tropické bouře Dorian na přelomu srpna a září na jihovýchodě USA a přilehlých ostrovech.

Vermont 2019

V roce 2019 jsme rozšířili naší síť prodejen o další. Zapříčinila se o to zejména značka Camel Active, která se rozrostla v rámci České republiky a Slovenska. Otevřeli jsme také v pořadí druhou prodejnu Peak Performance na Slovensku a prodejnu KARL LAGERFELD v Maďarsku.

Otevřené obchody

PRAHACAMEL ACTIVE STORE GALERIE MYSLBEK

PRAHACAMEL ACTIVE STORE METROPOLE ZLIČÍN

OSTRAVACAMEL ACTIVE STORE NOVÁ KAROLINA

ZLÍNCAMEL ACTIVE STORE ZLATÉ JABLKO

BRATISLAVACAMEL ACTIVE STORE AUPARK

BUDAPEŠŤKARL LAGERFELS STORE MOM PARK

BANSKÁ BYSTRICAPEAK PERFORMANCE STORE EUROPA

2018

Svět 2018

Sportovci celého světa se opět sešli pod pěti kruhy v jihokorejském Pchjongčchang na zimních olympijských hrách, britský princ Harry a jeho snoubenka, americká herečka Meghan Markleová, se vzali a začalo se s historicky největším čištěním oceánů od plastového odpadu. I takový byl rok 2018.

Vermont 2018

V roce 2018 se naše portfolio opět rozrostlo, a to hned o dvě nové značky - Brooks Brothers a Camel Active. Otevřeli jsme i několik nových outletových prodejen v České republice či prodejnu KARL LAGERFELD v Maďarsku.

Otevřené obchody

PRAHABROOKS BROTHERS STORE GALERIE MYSLBEK

PRAHACAMEL ACTIVE STORE ARKÁDY PANKRÁC

PRAHAGANT FOOTWEAR STORE CENTRUM CHODOV

BUDAPEŠŤKARL LAGERFELD STORE ARENA PLAZA

OSTRAVAGANT OUTLET STORE MORAVIA

PRAHAKARL LAGERFELS STORE PRAGUE THE STYLE OUTLETS

PRAHAVERMONT STORE PRAGUE THE STYLE OUTLETS

2017

Svět 2017

Rok 2017 bude podle čínského horoskopu rokem Ohnivého kohouta – bude zvědavý, pilný a precizní. Pařížský Disneyland oslaví své pětadvacáté výročí. A chybu se špatným předáním Oscara za nejlepší film vidí přímo v sále 3.300 lidí.

Vermont 2017

Do naší rodiny vítáme, zatím jen na Slovensku, značku KARL LAGERFELD... ale už za pár měsíců se otevření nové prodejny dočkáme i v Čechách.

Otevřené obchody

OSTRAVABARBOUR STORE NOVÁ KAROLINA

BÁNSKÁ BYSTRICABARBOUR STORE EUROPA SC

2016

Svět 2016

V aukci se prodal jeden jediný vlas Johna Lennona za 35,000 dolarů. Bob Dylan dostává Nobelovu cenu za literaturu. Začal létat nejdelší komerční let společnosti Emirates z Dubaje do Aucklandu ( 17 hodin a 15 minut)... A Donald Trump byl zvolený americkým prezidentem.

Vermont 2016

Do naší rodiny vítáme, zatím jen na Slovensku, značku KARL LAGERFELD... ale už za pár měsíců se otevření nové prodejny dočkáme i v Čechách.

Otevřené obchody

PRAHACREMIEUX STORE MYSLBEK

PRAHANAUTICA STORE CHODOV

BRATISLAVAKARL LAGERFELD STORE AUPARK

BANSKÁ BYSTRICALA MARTINA OUTLET BB EUROPA

OSTRAVALA MARTINA OUTLET OSTRAVA NOVÁ KAROLINA

ZLÍNNAUTICA STORE ZLÍN ZLATÉ JABLKO

2015

Svět 2015

Na den jarní rovnodennosti došlo k zatmění Slunce, tedy astronomickem jevu, kdy Měsíc vstoupí mezi Zemi a Slunce. Nejbližší úplné zatmění Slunce v České republice nastane 7. října 2135... a mimochodem - na Facebook se v tomto roce připojila neuvěřitelná miliarda lidí.

Vermont 2015

Tento rok jsme přivítali 4 nové značky: Nautica, Odd Molly, Tiger of Sweden a Barbour a provozujeme 70 vlastních prodejen.

Otevřené obchody

CHVALOVICEVERMONT OUTLET HATĚ

BIATORBÁGYVERMONT OUTLET BIATORBÁGY

PRAHAVERMONT KIDS STORE ZLIČÍN

BRATISLAVATIGER OF SWEDEN STORE AUPARK

PRAHAODD MOLLY STORE CHODOV

PRAHANAUTICA STORE METROPOLE ZLIČÍN

PRAHANAUTICA STORE ČERNÝ MOST

BRATISLAVANAUTICA STORE ARENA PLAZA

PRAHABARBOUR STORE MYSLBEK

2014

Svět 2014

14. únor 2014 byl skutečným dnem lásky! Byl totiž překonán Guinessův rekord v nejdelším objímání. Na den svatého Valentýna vytvořilo 26 dvojic v Thajsku rekord, když se vydrželi objímat 26 hodin, 26 minut a 26 vteřin. Co takhle zkusit rekord překonat?:)

Vermont 2014

Značka La Martina se rozšířila nově i na Slovensko.

Otevřené obchody

PRAHALM & PP OUTLET FASHION ARENA

BRATISLAVALA MARTINA STORE AUPARK

2013

Svět 2013

V tomto roce jsme si přidali do slovníku "twerk" a "selfie". Lance Armstrong se přiznal, že tak trochu používal zakázané látky. A Edward Snowden vynesl tisíce a tisíce přísně tajných dokumentů NSA na světlo světa.

Vermont 2013

Do Čech i na Slovensko vtrhla outdoorová vlna v podobě nové značky Peak Performance. Tento rok jsme také přivítali v naší rodině značku La Martina.

Otevřené obchody

PRAHAGANT STORE ČERNÝ MOST

TRENČÍNGANT OUTLET TRENČÍN LAUGARICIO

POLGÁRGANT WOMAN OUTLET POLGÁR M3

PRAHAPEAK PERFORMANCE STORE CHODOV

VODERADYGANT OUTLET VODERADY

PRAHALA MARTINA STORE PALLADIUM

BUDAPESTLA MARTINA STORE MOM PARK

BRATISLAVAPEAK PERFORMANCE STORE AUPARK

MODŘICELA MARTINA STORE BRNO OLYMPIA

2012

Svět 2012

Fenomén konce roku 2012, který podle Mayského kalendáře měl znamenat konec světa, se naštěstí nekonal, ale bylo o něm natočeno hodně filmů i seriálů. Felix Baumgartner skočil z hranice stratosféry a při přmém přenosu jsme všichni málem omdleli strachem. Dopadlo to dobře.

Vermont 2012

Máme 48 GANT prodejen v přímém zastoupení.

Otevřené obchody

BRATISLAVAGANT MAN STORE AUPARK

HRADEC KRÁLOVÉGANT STORE HRADEC KRÁLOVÉ

PLZEŇGANT OUTLET PLZEŇ PLAZA

PRAHAGANT WOMAN STORE CHODOV

PRAHAGANT WOMAN STORE NOVÝ SMÍCHOV

BRATISLAVAGANT STORE CENTRAL

BRATISLAVAGANT WOMAN STORE AVION

PRAHAGANT WOMAN OUTLET FASHION ARENA

2011

Svět 2011

Otevřela se nejvyšší člověkem vybudovaná stavba Burdž Chalífa v Dubaji. Její výška je neuvěřitelných 828 metrů. Prvenství má jak co se týká výšky, ale i toho, že je jako první budova zobrazena v Google Maps společně s chodbami, veřejnými prostorami uvnitř budovy a výhledy z různých poschodí.

Vermont 2011

Ve velkém expandujeme na Slovensko. Je nás skoro 150 zaměstnanců.

Otevřené obchody

NITRAGANT STORE NITRA MLYNY

PRAHAGANT WOMAN STORE MYSLBEK

PRAHAVERMONT KIDS STORE CHODOV

BANSKÁ BYSTRICAGANT WOMAN STORE BB EUROPA

ÚSTÍ NAD LABEMGANT OUTLET ÚSTÍ NAD LABEM FORUM

2010

Svět 2010

Největší společenskou událsotí roku 2011 byla rozhodně svatba britského prince Williama a Kate Middletonové. Na televizních obrazovnách ji sledovalo až 240 milionů lidí po celém světě. Obřad se konal 29. dubna 2011 ve starobylé Westminsterské katedrále v Londýně. Na tento den byl ve Spojeném království vyhlášen státní svátek.

Vermont 2010

Otevíráme už čtvrtý store s výhradně dětskou módou.

Otevřené obchody

BRATISLAVAGANT MAN STORE EUROVEA

BRATISLAVAGANT WOMAN STORE EUROVEA

BANSKÁ BYSTRICAGANT MAN STORE BB EUROPA

BRNOGANT STORE BRNO VAŇKOVKA

OSTRAVAGANT STORE OSTRAVA NOVÁ KAROLINA

LIBERECGANT STORE LIBEREC FORUM

ŽILINAGANT STORE ŽILINA MIRAGE

KOŠICEGANT STORE KOŠICE GALÉRIA

2009

Svět 2009

Barack Obama se stává prvním Afroameričanem v Bílém domě. Grónsko je aktuálně nejméně osídlenou zemí na světě a do japonské módy přichází nový, překvapivý look: goth ninja! Nejhranější písní je Poker Face od Lady Gaga, která je zároveň osočena, že se obléká příliš normálně.

Vermont 2009

Otevíráme 5 prodejen GANT v Maďarsku. V České republice se GANT objevuje i v dalších regionech.

Otevřené obchody

CHVALOVICEGANT OUTLET HATĚ FREEPORT

PARDUBICEGANT STORE PALÁC PARDUBICE

BUDAPESTGANT STORE ARENA PLAZA

BUDAPESTGANT STORE RÓZSAKERT

MODŘICEGANT STORE BRNO OLYMPIA

POLGÁRGANT MAN OUTLET POLGÁR M3

BIATORBÁGYGANT MAN OUTLET BIATORBÁGY PREMIER

BIATORBÁGYGANT WOMAN OUTLET BIATORBÁGY PREMIER

2008

Svět 2008

Od tohoto roku žijeme ve světě, kde je už i neviditelnost možná! Vědci z Kalifornietotiž vynalezli neviditelný plášť. Inspirovali se Harry Potterem a přišli s materiálem, který je 10x tenčí než papír, který okolo předmětu ohýbá světelné vlny a vyvolává tak efekt neviditelnosti.Praktické využití zatím nemá, ale doufáme že se dostane co nedjřív do módy!:)

Vermont 2008

Neustále se rozrůstáme - už je nás skoro 90 zaměstanců!

Otevřené obchody

PRAHAGANT MAN STORE NOVÝ SMÍCHOV

PRAHAGANT MAN OUTLET FASHION ARENA

PRAHAGANT STORE ARKÁDY PANKRÁC

BUDAPESTGANT WOMAN STORE MOM PARK

2007

Svět 2007

Česko vstoupilo do Schengenského prostoru. Od té doby můžeme cestovat většinou evropských států bez hraničních kontrol. V létě byla vydána poslední část ze série knih o Harry Potterovi a také jsme začali telefonovat iPhonem.

Vermont 2007

Otevíráme další dětské prodejny. Máme jich už 15 ve všech 3 zastupovaných zemích.

Otevřené obchody

PRAHAGANT STORE ŠESTKA

BUDAPESTGANT MAN STORE MOM PARK

BRATISLAVAGANT MAN STORE AVION

PRAHAGANT MAN STORE CHODOV

BRATISLAVAVERMONT KIDS STORE AUPARK

BUDAPESTVERMONT KIDS STORE MOM PARK

PRAHAGANT STORE PALLADIUM

2005

Svět 2005

Rok 2005 lze nazvat leteckým. Americký miliardář Steve Fossett úspěšně zakončil sólový oblet Země bez mezipřistání nebo doplnění paliva. Se svým letadlem přistál na letišti v americkém Kansasu po 67 hodinách letu. V Kalifornii také úspěšně přistál americký raketoplán Discovery.

Vermont 2005

I naši nejmenší si zaslouží nosit oblečení, které má styl. Otevřeli jsme první dětský store v Praze.

Otevřené obchody

PRAHAVERMONT KIDS STORE MYSLBEK

2004

Svět 2004

V tomto roce se představil Facebook. Sociální síť, která nám navždy změní život, i když jsme ještě přesně nevěděli jak. Jennifer Aniston byla magazínem People vyhlášena nejkrásnější ženou a 6. května skončil seriál Přátelé, což většina z nás oplakala.

Vermont 2004

V České republice otevíráme pobočky i mimo Prahu – ve Zlíně a Plzni. V tomto roce máme 10 obchodů ve 3 zemích.

Otevřené obchody

PRAHAGANT STORE LETŇANY

PRAHAGANT STORE FLÓRA

PLZEŇGANT OUTLET PLZEŇ OLYMPIA

ZLÍNGANT STORE ZLÍN ZLATÉ JABLKO

PRAHAGANT STORE METROPOLE ZLIČÍN

2003

Svět 2003

Největším módním trendem na celém světě jsou vzorované a barevné punčochy. V roce 2003 jsme všude hledali Nema - krásný animovaný film od Pixaru. Britney políbila Madonnu a telefonovali jsme Nokií.

Vermont 2003

Pomalu, ale jistě se rozůstáme i v Maďarsku. Zemi, která se do bradnu zamilovala.

Otevřené obchody

BUDAPEST

GANT STORE MAMMUT

1999

Svět 1999

Na světe je nás přes šest miliard obyvatel a hodně z nás se obává přechodu počítačů na rok 2000. Nakonec, k radosti všech, se nic strašného nestane. Je zavedena nová měna, která se nazývá euro a z rádií zní skoro neustále: …Baby One More Time od Britney Spears.

Vermont 1999

Už v tomto roce se o vás staráme ve 3 zemích, zatím zastupujeme jen značku GANT, ale to se brzy změní.

Otevřené obchody

BRATISLAVAGANT MAN STORE AUPARK

BRATISLAVAGANT WOMAN STORE AUPARK

PRAHAGANT MAN STORE MYSLBEK

BUDAPESTGANT STORE WESTEND


OBJEVUJTE

Obchody

 • Vyberte značku
 • BROOKS BROTHERS
 • CAMEL ACTIVE
 • DIESEL
 • GANT
 • KARL LAGERFELD
 • LA MARTINA
 • MANUEL RITZ
 • MISSONI
 • NAUTICA
 • ODD MOLLY
 • PAOLONI
 • PEAK PERFORMANCE
 • Trussardi
 • VYBERTE ZEMI
 • CZECH REPUBLIC
 • HUNGARY
 • SLOVAKIA
 • VYBERTE MĚSTO
 • BANSKÁ BYSTRICA
 • BIATORBÁGY
 • BRATISLAVA
 • BRNO
 • BRNO - MODŘICE
 • BUDAPEST
 • ČESKÉ BUDĚJOVICE
 • HRADEC KRÁLOVÉ
 • CHVALOVICE
 • KARLOVY VARY
 • KOŠICE
 • LIBEREC
 • NITRA
 • OLOMOUC
 • OSTRAVA
 • PARDUBICE
 • PLZEŇ
 • POLGÁR
 • PRAHA
 • PREŠOV
 • TRENČÍN
 • TUCHOMĚŘICE
 • ÚSTÍ NAD LABEM
 • VODERADY
 • ZLÍN
 • ŽILINA
Zobrazit vše

GANT Store Černý Most

Adresa

Chlumecká, 765/6, 19819 Praha

Telefon

+420734752224

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Man Store Nový Smíchov

Adresa

Plzeňská, 8, 15000 Praha

Telefon

+420734752228

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Arkády Pankrác

Adresa

Na Pankráci, 86, 14000 Praha

Telefon

+420734752229

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Woman Store Nový Smíchov

Adresa

Plzeňská, 8, 15000 Praha

Telefon

+420734752230

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Avion

Adresa

Ivanská cesta, 16, 82104 Bratislava

Telefon

+421902999014

Otevírací doba

 • Dnes: 10:00—21:00
 • Po: 10:00—21:00
 • Út: 10:00—21:00
 • St: 10:00—21:00
 • Čt: 10:00—21:00
 • : 10:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Eurovea

Adresa

Pribinova, 8, 81109 Bratislava

Telefon

+421914345535

Otevírací doba

 • Dnes: 10:00—21:00
 • Po: 10:00—21:00
 • Út: 10:00—21:00
 • St: 10:00—21:00
 • Čt: 10:00—21:00
 • : 10:00—21:00
 • So: 10:00—21:00
 • Ne: 10:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Central

Adresa

Metodova, 6, 82108 Bratislava

Telefon

+421914345543

Otevírací doba

 • Dnes: 10:00—21:00
 • Po: 10:00—21:00
 • Út: 10:00—21:00
 • St: 10:00—21:00
 • Čt: 10:00—21:00
 • : 10:00—21:00
 • So: 10:00—21:00
 • Ne: 10:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Šestka

Adresa

Fajtlova, 1090/1, 16100 Praha

Telefon

+420734752206

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod

GANT Store Flóra

Adresa

Vinohradská, 151, 13000 Praha

Telefon

+420734752209

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 10:00—21:00

Typ

Obchod

PEAK PERFORMANCE Store Metropole Zličín

Adresa

Řevnická, 1, 15521 Praha

Telefon

+420734752233

Otevírací doba

 • Dnes: 09:00—21:00
 • Po: 09:00—21:00
 • Út: 09:00—21:00
 • St: 09:00—21:00
 • Čt: 09:00—21:00
 • : 09:00—21:00
 • So: 09:00—21:00
 • Ne: 09:00—21:00

Typ

Obchod