4 DŮVODY, PROČ SI POŘÍDIT SVETR Z DÍLNY ODD MOLLY

Každý se rád v zimě oblékne do hřejivého svetru. Přemýšleli jste však o tom, že úplet nemusí jen poskytovat pocit tepla, ale může ukázat, kým jste?


Taková je švédská značka Odd Molly, která navrhuje oblečení pro nekonvenční ženy, jež si jdou vlastní cestou, boří mýty a jsou volnomyšlenkářské. Jejich kvalitní svetry vyrobené z kašmíru, mohéru či alpacy působí bohémsky a představují mnohdy hlavní prvek outfitu.

1.     BUĎTE SVOBODNÁ

Vsaďte na boho styl, který kombinuje prvky hippies s gypsy. Smyslem je svoboda pohybu a volnost.  Významnou úlohu zde hraje vrstvení oděvů. Proto se zde kromě svetrů uplatňují tuniky, volné haleny, maxi sukně či šaty, ale i klasické džíny.

Významnou představitelkou boho stylu je Kate Moss, která ho umí propojovat s moderními kousky oblečení.

Pořiďte si například tento kabát s umělou kožešinou:

2.     ZRCADLETE SOUČASNÉ TRENDY

Tato zima přeje experimentům s jasnými barvami, které rozzáří šedivé dny. Žádaná je silueta, kdy jsou ramena ve tvaru písmena V, čímž se zvýrazní pas. Vyplatí se vsadit na tenké úplety, které můžete jednoduše vrstvit, což je mantra této sezóny.

Naleznete u nás v obchodě:

3.     NAZNAČTE SVOU ŽENSKOU RAFINOVANOST

I když si pořídíte teplý pletený svetr, přesto může být propracovaný tak, že rafinovaně ukazuje ženskou pokožku. A právě poloprůhledné materiály oslavující ženské tělo jsou jedním z trendů letošních kolekcí podzim/zima 2019/2020. Tak se nebojte být sexy.

Úplety, které musíte mít!

4.     VYTVOŘTE SI SVĚT, KDE KVĚTINY POROSTOU I V ZIMĚ

Někde uvnitř vás existuje kouzelný svět, kde dny jsou jasné, nebe kobaltově modré, nad vámi krouží ptáci a květiny podmanivě voní. Uchovejte si ten pocit a oblékněte si úplet s romantickými květy, které vnáší jaro do nevlídné zimy.

Piště svůj vlastní jarní příběh s těmito svetry: