Blog - - 4 důvody, proč si pořídit svetr z dílny Odd Molly

4 důvody, proč si pořídit svetr z dílny Odd Molly

Každý se rád v zimě oblékne do hřejivého svetru. Přemýšleli jste však o tom, že úplet nemusí jen poskytovat pocit tepla, ale může ukázat, kým jste?

04. prosince 2019

VERMONT

Taková je švédská značka Odd Molly, která navrhuje oblečení pro nekonvenční ženy, jež si jdou vlastní cestou, boří mýty a jsou volnomyšlenkářské. Jejich kvalitní svetry vyrobené z kašmíru, mohéru či alpacy působí bohémsky a představují mnohdy hlavní prvek outfitu.

1.     BUĎTE SVOBODNÁ

Vsaďte na boho styl, který kombinuje prvky hippies s gypsy. Smyslem je svoboda pohybu a volnost.  Významnou úlohu zde hraje vrstvení oděvů. Proto se zde kromě svetrů uplatňují tuniky, volné haleny, maxi sukně či šaty, ale i klasické džíny.

Významnou představitelkou boho stylu je Kate Moss, která ho umí propojovat s moderními kousky oblečení.

Pořiďte si například tento kabát s umělou kožešinou:

2.     ZRCADLETE SOUČASNÉ TRENDY

Tato zima přeje experimentům s jasnými barvami, které rozzáří šedivé dny. Žádaná je silueta, kdy jsou ramena ve tvaru písmena V, čímž se zvýrazní pas. Vyplatí se vsadit na tenké úplety, které můžete jednoduše vrstvit, což je mantra této sezóny.

Naleznete u nás v obchodě:

3.     NAZNAČTE SVOU ŽENSKOU RAFINOVANOST

I když si pořídíte teplý pletený svetr, přesto může být propracovaný tak, že rafinovaně ukazuje ženskou pokožku. A právě poloprůhledné materiály oslavující ženské tělo jsou jedním z trendů letošních kolekcí podzim/zima 2019/2020. Tak se nebojte být sexy.

Úplety, které musíte mít!

4.     VYTVOŘTE SI SVĚT, KDE KVĚTINY POROSTOU I V ZIMĚ

Někde uvnitř vás existuje kouzelný svět, kde dny jsou jasné, nebe kobaltově modré, nad vámi krouží ptáci a květiny podmanivě voní. Uchovejte si ten pocit a oblékněte si úplet s romantickými květy, které vnáší jaro do nevlídné zimy.

Piště svůj vlastní jarní příběh s těmito svetry:

INSPIRACE

Je to tu, čas uklidit zimní bundy. Víte ale, jak správně postupovat?

Může se to zdát jako banální věc, ale opak je pravdou. Nejde pouze o odklizení zimních svršků do skříně. Tím to zdaleka nekončí! Nebo by alespoň nemělo, abyste bundy a kabáty na další sezónu opět našli jako nové. Nebojte se, poradíme vám, jak se o ně správně postarat!

CHIC MIKINY PRO VÁŠ ŠATNÍK! ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ

Věděli jste, že mikina už není jen záležitostí fitness center a procházek v přírodě? Nebojte se ji zařadit i do office looků či až půjdete s přáteli na večerní drink.

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

Zjistěte, v jakém oblečení letos ovládnete sjezdovku i après ski příležitosti

Nezáleží na tom, zda se letos chystáte do švýcarského Davosu nebo chcete strávit závěr roku v rakouském Lechu, podstatné je, co si zabalit s sebou, abyste vypadali stylově jak na sjezdovce, tak při večerním drinku u rozpáleného krbu. Inspirujte se.

4 důvody, proč si pořídit svetr z dílny Odd Molly

Každý se rád v zimě oblékne do hřejivého svetru. Přemýšleli jste však o tom, že úplet nemusí jen poskytovat pocit tepla, ale může ukázat, kým jste?

Co darovat pod stromeček?

Vánoce jsou svátky klidu a míru, nicméně často býváme právě v tomto období ve stresu. Ozdobit stromeček, připravit vánoční tabuli a zabalit vánoční dárky jsou ještě ty příjemnější předvánoční aktivity, nicméně tomu předchází samotný nákup dárků. Vymýšlíte na poslední chvíli co za dárečky dát vašim blízkým pod stromeček? Jednou z nejvděčnějších možností je oblečení.