Blog - - Buďte v DIESEL looku stejně sexy jako influencerka Tess Lojkásková!

Buďte v DIESEL looku stejně sexy jako influencerka Tess Lojkásková!

DIESEL za poslední sezony změnil svou tvář a je čím dál tím více sexy! Své o tom ví i influencerka Tess Lojkásková, která mu také propadla. Co ji nejvíce zaujalo?

04. října 2023

Lucie Švábenská

Máte rádi provokativní, sexy, trendy, extravagantní, ale také nadšasové kousky? To vše pod sebou skrývá značka DIESEL, která společností čím dál více rezonuje. Podlehla ji i influencerka Tess Lojkásková. Na co vsadila? Na starý i nový vibe brandu! 

Pokud značku znáte, jistě vás jako první napadne denim. A i ten si oblíbila právě Tess. Džínová sukně nikdy nevyjde z módy a je to tedy kousek, který vynesete během několika sezón. To samé platí pro kabelku, která je ze stejného materiálu a využijete ji k nespočtu looků a kdykoliv během celého roku. To, že basic kousků není nikdy dost, dokazuje i černobílé tričko, které zdobí jednoduchý, ale výstižný nápis. Moderní feeling mu dává jeho crop verze, jež se stala jedním z mnoha přetrvávajících trendů. A co by to bylo za pravý DIESEL outfit bez jejich dokonalého spodního prádla. Ikonické lemování můžete sem tam nechat i vykukovat. Jak jistě víte, i to se stalo jedním ze znaků DIESEL fitů. 

Co na výběr říkáte? Který kousek vás zaujal nejvíce? 

Inspirujte se výběrem Tess Lojkáskové:

INSPIRACE

Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Ačkoliv to nemusí být úplně nejpraktičtější volba, celobílé outfity mají zkrátka něco do sebe, a to především v tomto mrazivém období! Jen se na to podívejte...

Co pod stromeček nadělit ženám ve vašem okolí?

Vánoční čas je tu a k němu samozřejmě patří nadělování dárků svým nejbližším. Nevíte si rady, čím obdarovat ženy ve svém okolí? Nebojte, máme pro vás hned několik skvělých a praktických tipů!

Pojeďme na Kamennou bránu #traveltips

Tipů na výlety, ať už za přírodou, zábavou, poznáním nebo odpočinkem, není nikdy dost. V našem seriálu #traveltips vám přinášíme tentokrát inspiraci, kam se vydat za kouzlem našich krajin.

Co na podzim z portfolia VERMONT oblékly známé osobnosti?

Hned několik osobností si zamilovalo kousky z našeho portfolia a vyrazily v nich do ulic i do přírody. Inspirujte se jejich stylem!

4 podzimní outfity, které musíte mít!

Sezóna je v plném proudu, ale podzimní kousky, které máte ve své skříni, vás už trochu nudí? Máme pro vás 4 tipy, které vás zachrání v každé situaci!

Uvažte si šálu/šátek 5x jinak!

Šátek je často zakomponován do mnoha outfitů po celý rok a nyní, s přicházejícími ranními a večerními mrazíky, je pomalu na čase sáhnout také po teplejší šále. Už vás ale nudí jejich klasické vázání? Tak vyzkoušejte našich 5 tipů na odlišné způsoby stylizace, které vás inspirují pro celou nadcházející sezónu!