Blog - - Chraňte se před sluncem stylovým kloboukem či kšiltovkou

Chraňte se před sluncem stylovým kloboukem či kšiltovkou

Ať už zvolíte jednobarevnou variantu nebo něco pestřejšího, s logem či bez, se vzory nebo jednoduchost, nezapomínejte v následujících dnech na pokrývku hlavy. Máme pro vás hned několik skvělých variant!

15. srpna 2023

Lucie Švábenská

Do kufru na dovolenou si je nikdy nezapomenete přibalit, ale jako běžnou součást outfitu je stále nevnímáte? Z čepice, klobouku či kšiltu můžete vytvořit stylový módní doplněk, který je v těchto dnech opět nepostradatelný. Léto se totiž vrátilo a užíváme si krásné slunečné dny. To ale není jen tak. Nesmíme při tom zapomenout být zodpovědní, a tak krém s dostatečným SPF faktorem a pokrývka hlavy je zkrátka nutností!

Ne všichni jsou fanoušky čepic a klobouků, což je pochopitelné, ale momentálně je na trhu tolik variant, z kterých věříme, že si vybere opravdu každý. Nespočet tvarů, stylů, vzorů, barev... téměř vše, na cokoliv si vzpomenete. 

I v našem portfoliu VERMONT máme několik kousků, které by vám rozhodně neměly uniknout. Dali jsme po vás dohromady ty nejlepší tipy, které vás během slunečných dní zachrání a navíc doplní váš stylový outfit k dokonalosti, ať už se chystáte do města, přírody nebo na koupaliště. 

KTERÁ VARIANTA VYHRAJE U VÁS? 

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...