Blog - - Co pod stromeček nadělit ženám ve vašem okolí?

Co pod stromeček nadělit ženám ve vašem okolí?

Vánoční čas je tu a k němu samozřejmě patří nadělování dárků svým nejbližším. Nevíte si rady, čím obdarovat ženy ve svém okolí? Nebojte, máme pro vás hned několik skvělých a praktických tipů!

06. prosince 2023

Lucie Švábenská

Vánoce jsou krásným obdobím. Ve vzduchu je cítit svařené víno a horká čokoláda, chuťové pohárky si libují na dobrotách sladkých i slaných a všude kolem nás je kouzelná sváteční atmosféra plná světýlek a nových dekorací. Kromě toho ale prosinec velmi často provází také shon a zoufalství z hledání a přemýšlení, kterým dárkem udělat radost svým nejbližším. Vyhněte se těmto pocitům a dejte na naše rady a tipy, protože výběrem z portfolia značek VERMONT, vykouzlíte úsměv na tváři naprosto každému. 

Nákupní maraton začneme s ženami ve vašem okolí. Jistě vás hned napadá velké množství dam, kterým byste chtěli udělat radost hezkým dárkem. Nevíte ale, po čem sáhnout? Máme pro vás extravagantnější i basic praktické kousky, a to rovnou v různých cenových hladinách. Na své si tak přijde doopravdy každý! Bude to kabelka od ikonického KARLA LAGERFELDA, praktická čepice Peak Performance nebo třeba novinka našeho portfolia, hřejivá mikina jedinečné značky Woolrich? 

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...