Blog - - Elegantně i sportovně s influencerkou Carly Kirsten a značkou KARL LAGERFELD

Elegantně i sportovně s influencerkou Carly Kirsten a značkou KARL LAGERFELD

KARL LAGERFELD je brand, kde najdete mnoho stylů. A nejen to si oblíbila také influencerka Carly Kirsten.

22. září 2023

Lucie Švábenská

Ať už do města, do kanceláře, na večerní event, na procházku do přírody nebo na cestování. KARL LAGERFELD vás zkrátka oblékne pro každou příležitost. Nevěříte? Influencerka Carly Kirsten má právě tento fakt na značce ráda, a tak se rozhodla vás trochu inspirovat jejím výběrem, který začíná uvolněným ránem či lookem na cesty, přechází do pohodového, ale stylového outfitu na denní pochůzky a končí chic večerním kompletem. 

Teplákových souprav není nikdy dost, to jsme si ověřili i v temnějším období, kdy celý svět postihla pandemie covidu. Ta již aktuální naštěstí není, teplákovky z popředí ale nemizí a pravděpodobně se tak ani nikdy nestane. Většinou jsou využity v prostředí domova, avšak v těch stylovějších (což u KARL LAGERFELD máte jistotu) můžete také na procházku do parku, na nákup, nebo jsou skvělé na cestování, kdy chcete mít pohodlí, ale zároveň vypadat reprezentativně. No a když set doplníte prostornou taškou, kam se vám vejdou veškeré nezbytnosti, a roztomilými espadrilkami, máte dokonalý look pro mnoho příležitostí. 

Jako druhý outfit Carly zvolila zlatou střední cestu, kde se opět skloubí elegance a pohodlí, ale tentokrát je již trochu více formální. Šaty, které vám vytvoří dokonalou postavu, a navíc jsou v dechberoucí barvě, vám zaručí, že vás na ulici rozhodně nikdo nepřehlédne. Jsou z žebrového úpletu, takže nic pohodlnějšího a zároveň elegantního najít již nemůžete a dlouhé rukávy vám zaručí ochranu před chladnými rány a večery, když budete chtít pokračovat rovnou na drink s přáteli. Protože tyto šaty jsou jako dělané na denní pochůzky, vyřízení potřebného v kanceláři a následně završení dne u skleničky něčeho dobrého ve skvělé společnosti vašich blízkých. 

Pokud ale hledáte něco na speciální příležitost či večerní akci, ani tentokrát váš nezklameme! Jen se podívejte, jak chic je Carly v kolekci představené k příležitosti Met Gala, které bylo letos věnované právě ikoně Karlovi Lagerfeldovi. Elegance, ženskost, nadčasovost, to vše skloubené se špetkou provokativnosti a sexy nádechu. To vše doplněno ikonickými rukavičkami, které jsou u značky KARL LAGERFELD stálicí. 

Co na výběr říkáte? Který vás zaujal nejvíce? 

Inspirujte se výběrem Carly Kirsten:

INSPIRACE

Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Ačkoliv to nemusí být úplně nejpraktičtější volba, celobílé outfity mají zkrátka něco do sebe, a to především v tomto mrazivém období! Jen se na to podívejte...

Co pod stromeček nadělit ženám ve vašem okolí?

Vánoční čas je tu a k němu samozřejmě patří nadělování dárků svým nejbližším. Nevíte si rady, čím obdarovat ženy ve svém okolí? Nebojte, máme pro vás hned několik skvělých a praktických tipů!

Pojeďme na Kamennou bránu #traveltips

Tipů na výlety, ať už za přírodou, zábavou, poznáním nebo odpočinkem, není nikdy dost. V našem seriálu #traveltips vám přinášíme tentokrát inspiraci, kam se vydat za kouzlem našich krajin.

Co na podzim z portfolia VERMONT oblékly známé osobnosti?

Hned několik osobností si zamilovalo kousky z našeho portfolia a vyrazily v nich do ulic i do přírody. Inspirujte se jejich stylem!

4 podzimní outfity, které musíte mít!

Sezóna je v plném proudu, ale podzimní kousky, které máte ve své skříni, vás už trochu nudí? Máme pro vás 4 tipy, které vás zachrání v každé situaci!

Uvažte si šálu/šátek 5x jinak!

Šátek je často zakomponován do mnoha outfitů po celý rok a nyní, s přicházejícími ranními a večerními mrazíky, je pomalu na čase sáhnout také po teplejší šále. Už vás ale nudí jejich klasické vázání? Tak vyzkoušejte našich 5 tipů na odlišné způsoby stylizace, které vás inspirují pro celou nadcházející sezónu!