Blog - - Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Značka DIESEL má čím dál více fanoušků a mezi ně již patří také influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová. Které kousky u ní vítězí?

13. září 2023

Lucie Švábenská

Každá značka má své oblíbence a brand DIESEL si jich získává s každým dnem a každou novou kolekcí čím dál více. Změna jejich identity a stylu, která přišla s návrhářem Glennem Martensem, se ukazuje jako správnou volbou a vliv brandu zasahuje více mladých stylových lidí než kdy jindy.  Jejich kousky můžete vidět na osobnostech z celého světa a Česko a Slovensko rozhodně nejsou výjimkou. 

To potvrzuje i bývalá tenistka a influencerka Barbora Miklová. Tu již jistě znáte z našeho Instagramu, kde se často objevuje i ve spojitosti s dalšími značkami z našeho portfolia VERMONT. Tentokrát si pro vás ale připravila inspiraci ve spojení s jejími oblíbenými kousky DIESEL. Vsadila na základní basic produkty, které jednoduše zkombinujete do mnoha outfitů - ať už na procházku městem, kratší běh v přírodě nebo například elegantní look, v němž můžete i do kanceláře. Stačí vždy vyměnit doplňky, které umí mnohé, jen se přesvědčte sami!  

Na co vsadila Barbora Miklová? 

INSPIRACE

Elegantně i sportovně s influencerkou Carly Kirsten a značkou KARL LAGERFELD

KARL LAGERFELD je brand, kde najdete mnoho stylů. A nejen to si oblíbila také influencerka Carly Kirsten.

Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Vášeň influencerky a dobrodružky Elišky Hudcové neboli Timetofit, jak ji můžete znát z Instagramu, pro Peak Performance není žádnou novinkou. Jaké produkty zvolila na svou nedávnou cestu do oblíbeného Norska?

Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Značka DIESEL má čím dál více fanoušků a mezi ně již patří také influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová. Které kousky u ní vítězí?

Pojďme do údolí Roklanského potoka #traveltips

Tipů na výlety, ať už za přírodou, zábavou, poznáním nebo odpočinkem, není nikdy dost. V našem seriálu #traveltips vám přinášíme tentokrát inspiraci, kam se vydat za jedním z nejhezčích šumavských údolí!

9 základních kousků do vašeho šatníku. Máte je?

Vyzkoušeli jsme, jak si vystačit s málem. Stačí si zajistit těchto 9 kvalitních kousků a dát sbohem přecpanému šatníku i kufru na cesty.

Představujeme vám ta nejkouzelnější zákoutí nedaleké Madeiry

Chcete vyrazit na turističtější dovolenou, která bude obsahovat dechberoucí momenty? Madeira je tou správnou volbou. Pojďte s námi prozkoumat ty nejmagičtější místa, která by vám na tomto ostrově rozhodně neměla uniknout.