Blog - - Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Značka DIESEL má čím dál více fanoušků a mezi ně již patří také influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová. Které kousky u ní vítězí?

13. září 2023

Lucie Švábenská

Každá značka má své oblíbence a brand DIESEL si jich získává s každým dnem a každou novou kolekcí čím dál více. Změna jejich identity a stylu, která přišla s návrhářem Glennem Martensem, se ukazuje jako správnou volbou a vliv brandu zasahuje více mladých stylových lidí než kdy jindy.  Jejich kousky můžete vidět na osobnostech z celého světa a Česko a Slovensko rozhodně nejsou výjimkou. 

To potvrzuje i bývalá tenistka a influencerka Barbora Miklová. Tu již jistě znáte z našeho Instagramu, kde se často objevuje i ve spojitosti s dalšími značkami z našeho portfolia VERMONT. Tentokrát si pro vás ale připravila inspiraci ve spojení s jejími oblíbenými kousky DIESEL. Vsadila na základní basic produkty, které jednoduše zkombinujete do mnoha outfitů - ať už na procházku městem, kratší běh v přírodě nebo například elegantní look, v němž můžete i do kanceláře. Stačí vždy vyměnit doplňky, které umí mnohé, jen se přesvědčte sami!  

Na co vsadila Barbora Miklová? 

INSPIRACE

Nekonečná láska Carly a značky KARL LAGERFELD

Influencerka Carly Kirsten značce KARL LAGERFELD propadla již před několika lety a tento vztah stále sympaticky roste a zesiluje. Inspirujte se jejími oblíbenými kousky na rande, večeři i volný čas.

Slaďte se s Bibiánou a Adamem Bardy v nové kolekci GANT

Styl jim rozhodně nechybí, ať už vyráží kamkoli. Bibiána a Adam jsou dvojicí, u které by se mohlo inspirovat mnoho z nás. Při svém seznámení se s aktuálními novinkami oblíbené značky GANT si vybrali fity, ze kterých bychom si měli vzít příklad do posledního detailu. Jen si přečtěte proč!

Naučte se třídit svůj šatník chytře a zároveň ekologicky

Populární metoda Marie Kondo má jistě něco do sebe, ale musíte se opravdu většiny věcí zbavit? Poradíme vám, jak na to jít jinak a zároveň doporučíme 8 kousků, kterých byste se nikdy zbavovat neměla...

Velikonoce v novém

Jsou tady Velikonoce a s nimi spojené příjemné akce strávené s vašimi blízkými. Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, co si obléknout pro tyto příležitosti, v tomto článku pro vás máme tipy na tři různé outfity - od neformálního brunche až po slavnostnější oslavu nebo piknik v přírodě…

Chcete si letos užít dokonalé poslední lyžování? Vyrazte do Gruzie!

Freeridový ráj i dokonale upravené 5 kilometrové sjezdovky s dechberoucími výhledy? Vítejte na ski tripu v Gruzii...

Umění sbalit si kufry

Není „šlapání na kufry“ zrovna vaše hobby? Tady je trochu inspirace, jak vyrazit na cesty elegantně a beze stresu...