Blog - - Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Vášeň influencerky a dobrodružky Elišky Hudcové neboli Timetofit, jak ji můžete znát z Instagramu, pro Peak Performance není žádnou novinkou. Jaké produkty zvolila na svou nedávnou cestu do oblíbeného Norska?

15. září 2023

Lucie Švábenská

Spojení značky Peak Performance a influencerky Elišky Hudcové není nic nového. Dobrodružství je její druhé jméno a těší nás, že na každé z nich bere s sebou také kvalitní, funkční a odolné oblečení tohoto švédského brandu. To je totiž nejen to nejlepší do outdooru, ale také to nejstylovější. 

V naší nabídce najdete objemné množství artiklů, které je navíc (u většiny věcí) hned v několika barevných variantách. Můžete si tak sestavit look na každou náladu. Vyspali jste se do růžova? Není problém! Minulou sezónu vsadil Peak Performance na baby pink a nyní vás v rámci kolekce FW23 čeká krásná výrazná tmavě růžová, v které vás nikdo a nikde nepřehlédne. Pokud ale raději splýváte s přírodou, jako právě Eliška, tak zkuste vsadit na zemitější tóny. Se zelenou rozhodně neuděláte chybu, jen se podívejte na fotky, které naše dobrodružka vyfotila na jejím posledním výletě do Norska. V barevné paletě nechybí ale ani základní barvy, jako jsou černá a bílá, pokud se necítíte na žádné výrazné experimenty. Nebojte, myslíme opravdu na všechny. 

Na co Eliška vsadila tentokrát? 

INSPIRACE

Elegantně i sportovně s influencerkou Carly Kirsten a značkou KARL LAGERFELD

KARL LAGERFELD je brand, kde najdete mnoho stylů. A nejen to si oblíbila také influencerka Carly Kirsten.

Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Vášeň influencerky a dobrodružky Elišky Hudcové neboli Timetofit, jak ji můžete znát z Instagramu, pro Peak Performance není žádnou novinkou. Jaké produkty zvolila na svou nedávnou cestu do oblíbeného Norska?

Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Značka DIESEL má čím dál více fanoušků a mezi ně již patří také influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová. Které kousky u ní vítězí?

Pojďme do údolí Roklanského potoka #traveltips

Tipů na výlety, ať už za přírodou, zábavou, poznáním nebo odpočinkem, není nikdy dost. V našem seriálu #traveltips vám přinášíme tentokrát inspiraci, kam se vydat za jedním z nejhezčích šumavských údolí!

9 základních kousků do vašeho šatníku. Máte je?

Vyzkoušeli jsme, jak si vystačit s málem. Stačí si zajistit těchto 9 kvalitních kousků a dát sbohem přecpanému šatníku i kufru na cesty.

Představujeme vám ta nejkouzelnější zákoutí nedaleké Madeiry

Chcete vyrazit na turističtější dovolenou, která bude obsahovat dechberoucí momenty? Madeira je tou správnou volbou. Pojďte s námi prozkoumat ty nejmagičtější místa, která by vám na tomto ostrově rozhodně neměla uniknout.