Blog - - Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Vášeň influencerky a dobrodružky Elišky Hudcové neboli Timetofit, jak ji můžete znát z Instagramu, pro Peak Performance není žádnou novinkou. Jaké produkty zvolila na svou nedávnou cestu do oblíbeného Norska?

15. září 2023

Lucie Švábenská

Spojení značky Peak Performance a influencerky Elišky Hudcové není nic nového. Dobrodružství je její druhé jméno a těší nás, že na každé z nich bere s sebou také kvalitní, funkční a odolné oblečení tohoto švédského brandu. To je totiž nejen to nejlepší do outdooru, ale také to nejstylovější. 

V naší nabídce najdete objemné množství artiklů, které je navíc (u většiny věcí) hned v několika barevných variantách. Můžete si tak sestavit look na každou náladu. Vyspali jste se do růžova? Není problém! Minulou sezónu vsadil Peak Performance na baby pink a nyní vás v rámci kolekce FW23 čeká krásná výrazná tmavě růžová, v které vás nikdo a nikde nepřehlédne. Pokud ale raději splýváte s přírodou, jako právě Eliška, tak zkuste vsadit na zemitější tóny. Se zelenou rozhodně neuděláte chybu, jen se podívejte na fotky, které naše dobrodružka vyfotila na jejím posledním výletě do Norska. V barevné paletě nechybí ale ani základní barvy, jako jsou černá a bílá, pokud se necítíte na žádné výrazné experimenty. Nebojte, myslíme opravdu na všechny. 

Na co Eliška vsadila tentokrát? 

INSPIRACE

Nekonečná láska Carly a značky KARL LAGERFELD

Influencerka Carly Kirsten značce KARL LAGERFELD propadla již před několika lety a tento vztah stále sympaticky roste a zesiluje. Inspirujte se jejími oblíbenými kousky na rande, večeři i volný čas.

Slaďte se s Bibiánou a Adamem Bardy v nové kolekci GANT

Styl jim rozhodně nechybí, ať už vyráží kamkoli. Bibiána a Adam jsou dvojicí, u které by se mohlo inspirovat mnoho z nás. Při svém seznámení se s aktuálními novinkami oblíbené značky GANT si vybrali fity, ze kterých bychom si měli vzít příklad do posledního detailu. Jen si přečtěte proč!

Naučte se třídit svůj šatník chytře a zároveň ekologicky

Populární metoda Marie Kondo má jistě něco do sebe, ale musíte se opravdu většiny věcí zbavit? Poradíme vám, jak na to jít jinak a zároveň doporučíme 8 kousků, kterých byste se nikdy zbavovat neměla...

Velikonoce v novém

Jsou tady Velikonoce a s nimi spojené příjemné akce strávené s vašimi blízkými. Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, co si obléknout pro tyto příležitosti, v tomto článku pro vás máme tipy na tři různé outfity - od neformálního brunche až po slavnostnější oslavu nebo piknik v přírodě…

Chcete si letos užít dokonalé poslední lyžování? Vyrazte do Gruzie!

Freeridový ráj i dokonale upravené 5 kilometrové sjezdovky s dechberoucími výhledy? Vítejte na ski tripu v Gruzii...

Umění sbalit si kufry

Není „šlapání na kufry“ zrovna vaše hobby? Tady je trochu inspirace, jak vyrazit na cesty elegantně a beze stresu...