Blog - - Košile pro život v pohybu

Košile pro život v pohybu

Máte dny ve spěchu a potřebujete vypadat skvěle jak na pracovní schůzce, tak na večerním posezení s přáteli? Košile GANT vás nikdy nenechají ve štychu a to především díky technologii TECH PREP. Znáte ji?

11. dubna 2023

Lucie Červinková

Chcete-li být módně in a ještě se ohleduplně chovat k životnímu prostředí, nezbývá vám nic jiného, než si co nejrychleji obléknout košile značky Gant. Jsou vyráběny technologií  TECH PREP, díky níž už nemusíte dělat při svém aktivním životním stylu žádné kompromisy. Speciální látka Tech Prep vám umožní vypadat za všech okolností skvěle. A hlavně svěže, i když na poslední chvíli doběhnete na důležitou schůzku nebo za sebou máte náročný den.

PRO ŽIVOT V POHYBU

Funkční vlákna umožňují vzduchu proudit skrz látku, díky čemuž udržíte vlhkost mimo Vaši pokožku. Zapomeňte na nepopulární „koláče“. V této košili Vás nic nerozhodí. Umožňuje tělu dýchat a udržovat tělesnou teplotu.

REVOLUČNÍ LÁTKA

Během vývoje vytvořil GANT speciální novou funkční látku. Příze je vyrobena ze dvou charakteristických funkčních vláken, díky kterým jsou košile neuvěřitelně lehké a prodyšné.

ABSORBUJÍCÍ

Aktivně pohlcuje vlhkost z těla a přenese ji na vnější povrch materiálu, kde následně rychle uschne.

                                Jaké mají zkušenosti naši kolegové? 

POCIT: Po delší době příjemný, na těle je košile jiná než bavlněná.

TERMOREGULACE: Udržuje teplotu, ani horko, ani zima - méně se v ní potí.

MAČKAVOST: Mačká se rozhodně méně.

SCHNUTÍ: Schne mnohem rychleji.

ŽEHLENÍ: Žehlí se mnohem lépe.

SVĚT MÓDY

Co by vám v šatníku rozhodně nemělo chybět?

Šatník jako pokladnice outfitů pro každou příležitost? Ano, je to možné! S těmito kousky se každé ráno probudíte s pocitem, že máte co na sebe. A ještě vám prozradíme, z jakých materiálů by vaše nové poklady měly být, aby vám dlouho sloužily a bavilo vás je nosit...

8 pravidel athleisure

Pro Čechy je to slovo stále těžko vyslovitelné. Athleisure. Ath – leh – zhuh. Jedná se o spojení anglických slov athletic a leisure, tedy atletický a volnočasový nebo pohodlný. Ostatně princezna Diana tento styl oblékání proslavila už dávno ve zlatých devadesátých letech. Mikinu a krátké legíny doplnila koženou kabelou Hermès a oči skryla za neméně luxusní sluneční brýle. Tento look je i třicet let poté stejně aktuální jako tehdy...

Módní tipy, které si užijete nejen za zvuků deště

Pokud byste hledali módní ikonu dnešního článku, bude jím bezesporu medvídek Paddington. Roztomilý chlupáč nosil ve svých dobrodružstvích vše, co je třeba obléct do deště. Rybářský klobouk, pláštěnku, gumové holínky a občas i deštník. Má taky někdo chuť na sendvič s jahodovým džemem?

Black Tie: Elegantní na mužích a sexy na ženách. Nebo naopak?

Chystáte se na ples nebo podobnou společenskou událost, která si žádá daný dress code? Black tie je výjimečný, tradiční a především noblesní. Ačkoliv milujeme tradice, současně připomínáme, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Uznejte sami – v podobě, v jaké smoking známe dnes, se prakticky nezměnil více jak stodvacet let. Black tie je přece jen dress code, nikoliv uniforma, a i v rámci formálního oblečení se dá zažít spousta zábavy...

10 faktů, které jste o Karlu Lagerfeldovi pravděpodobně nevěděli!

Slavný návrhář Karl Lagerfeld byl znám především pro své dokonalé módní umění. Málokdo už ale ví, že byl závislý na dietní Coca-Cole nebo, že se chtěl původně stát karikaturistou, nikoli návrhářem. Připomeňte si dalších 10 zajímavostí, které jste o Karlu dost možná nevěděli.

Nestárnoucí kostka opět na scéně

Ikonická, skotská kostka zvaná tartan patří mezi vzory, které mají své neopomenutelné místo v historii odívání a pravidelně se vrací i na výslunní přehlídkových mol. Maticový vzor, jež tvoří barevné, vzájemně se křížících pruhy, přestál revoluce, výměny politických stran i panovníky. Na svém počátku byly kilty signifikantní pro Skoty, později vzor získal docenění královskou rodiny, zažil výrazný vzestup během éry punku a dodnes se objevuje v kolekcích módních značek i konfekčních řetězců...