Blog - - Košile pro život v pohybu

Košile pro život v pohybu

Máte dny ve spěchu a potřebujete vypadat skvěle jak na pracovní schůzce, tak na večerním posezení s přáteli? Košile GANT vás nikdy nenechají ve štychu a to především díky technologii TECH PREP. Znáte ji?

11. dubna 2023

Lucie Červinková

Chcete-li být módně in a ještě se ohleduplně chovat k životnímu prostředí, nezbývá vám nic jiného, než si co nejrychleji obléknout košile značky Gant. Jsou vyráběny technologií  TECH PREP, díky níž už nemusíte dělat při svém aktivním životním stylu žádné kompromisy. Speciální látka Tech Prep vám umožní vypadat za všech okolností skvěle. A hlavně svěže, i když na poslední chvíli doběhnete na důležitou schůzku nebo za sebou máte náročný den.

PRO ŽIVOT V POHYBU

Funkční vlákna umožňují vzduchu proudit skrz látku, díky čemuž udržíte vlhkost mimo Vaši pokožku. Zapomeňte na nepopulární „koláče“. V této košili Vás nic nerozhodí. Umožňuje tělu dýchat a udržovat tělesnou teplotu.

REVOLUČNÍ LÁTKA

Během vývoje vytvořil GANT speciální novou funkční látku. Příze je vyrobena ze dvou charakteristických funkčních vláken, díky kterým jsou košile neuvěřitelně lehké a prodyšné.

ABSORBUJÍCÍ

Aktivně pohlcuje vlhkost z těla a přenese ji na vnější povrch materiálu, kde následně rychle uschne.

                                Jaké mají zkušenosti naši kolegové? 

POCIT: Po delší době příjemný, na těle je košile jiná než bavlněná.

TERMOREGULACE: Udržuje teplotu, ani horko, ani zima - méně se v ní potí.

MAČKAVOST: Mačká se rozhodně méně.

SCHNUTÍ: Schne mnohem rychleji.

ŽEHLENÍ: Žehlí se mnohem lépe.

SVĚT MÓDY