Blog - - Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?

21. března 2023

Lucie Švábenská

Módní trendy přicházejí a odcházejí. Co ale zůstává neměnné, jsou kousky, které patří mezi klasiku, jež nikdy nezklame a neomrzí. Ano, i ta prochází různými úpravami a ovlivňuje ji nejen módní sféra, ale tím vzniknou pouze další varianty, jimiž můžete basic kousky osvěžit a inovovat. Mezi takové produkty patří i košile. Jako první vám v mysli jistě vyskočí ta bílá klasického střihu. Ano, tu by měl mít po ruce každý z nás, ať už jsme jejími fanoušky či nikoli. Zaměřit se ale můžete i na její zábavnější varianty, a i ty vám mohou dělat společnost nejen jednu sezonu. Kde ale najít kvalitní produkty, které vám vydrží i několik let?

                                Není košile, jako košile

U těchto kousků se vyplatí opravdu hledat a nepořizovat si první, na který narazíte. Pamatujte, že nemusí být nutně luxusní a za několikamístné sumy, ale dejte si pozor na pár věcí.

Jednou z nich je samozřejmě materiál. Doporučujeme pořídit si alespoň jednu bavlněnou, za kterou bude vaše pokožka vděčná díky její prodyšnosti. To samé platí i o hedvábí, které je nejen jako dech a nebudete ho chtít sundat, ale také vám v zimě udrží tělesnou teplotu a v létě vás naopak schladí. Se stoupajícími teplotami oceníte i len, který je v nastávajícím období velmi oblíbený pro svou chladivost a lehkost. Malá nevýhoda je jeho mačkavost, ale při uvolněném looku to nebude až takový problém.

Dalším faktorem je jistojistě kvalita zpracování. Před koupí se ujistěte, že jsou všechny švy začištěné a nikde neposlušně nevyskakují žádné nitě. A co snad ani nemusíme zmiňovat je, že by vám košile měla padnout jak ušitá na míru, ať už zvolíte jakýkoliv typ střihu.

Ne všem sedí jeden styl, takže si jich nejprve pár vyzkoušejte a porovnejte, zda se cítíte lépe ve slim, klasické nebo třeba oversized verzi, s kapsičkou nebo bez apod. Variant je v dnešní době opravdu nekonečno. Trendy je nově například i crop, což je pro ženské pohlaví skvělá volba především na parné letní dny či moderní twist k jinak basic outfitu.

Dámy, tak která to vyhraje?

Mnoho lidí si u žen automaticky představí klasickou bílou košili v kombinaci s pouzdrovou sukní aneb look do kanceláře. Ano, i to je možnost, ale nezůstávejte pouze u toho. Tento nestárnoucí kousek můžete vlastnit hned v několika velikostech, střizích, barvách, vzorech i materiálech, díky čemuž budete mít každý den a na každou příležitost něco stylového a praktického na sebe. Věřte nám. A pokud vás již vaše kousky přestanou bavit a nebudete chtít okamžitě investovat do nového, zkuste sáhnout do pánské skříně, kde se leckdy ukrývají poklady, jež váš outfit oživí.

Pánská klasika jinak

I u pánského osazenstva mnohé z nás okamžitě napadne především klasická bílá košile do obleku, ale to už dávno není jediná varianta. Co třeba oversized nebo naopak vypasovaná slim? Nebo je libo uvolněná lněná či hedvábná košile, která vás v tropických dnech krásně schladí? Či vsadíte na výrazné barvy nebo vzory? Možnostem a kombinacím se meze nekladou.

                                Nový kousek umí divy

Už jste na stejné vlně a vnímáte, že je košile kousek, který vám ve skříni nesmí chybět, a to rovnou hned v několika variantách? Nebojte, na holičkách a v nákupních rozpacích vás nenecháme. Nové kolekce jich nabízí víc než dost a my jsme vám vybrali ty nejlepší kousky. Jen se přesvědčte sami!

INSPIRACE

Buďte trendy a styloví i při cvičení

Nejste tzv. ledňáčci a pravidelné cvičení vás drží do teď? Skvěle, gratulujeme! Máme však tip, jak se na pravidelné tréninky budete těšit ještě více - nový outfit!

Osvojte si boho styl se značkou Odd Molly

Elegance, originalita, ženskost. Nejen to je dokonalý styl značky Odd Molly. Měly jste již tu čest dámy? Jestliže nikoli, je čas to napravit, protože najdete dokonalé kousky v jemném i extrémním boho stylu. Tento brand myslí na všechny ženy!

Lehká a ikonická Heliovka je základ

Lehkost peří, snadná sbalitelnost, celoroční kousek - to je ikonická řada Helium. Máte již tu svou? Jestliže nikoli, po přečtení tohoto článku budete ihned objednávat. Vsadítte se?

Jak připravit šatník na jaro a efektivně vytřídit nepotřebné?

Konečně je tady – jaro! Vypadá to, že zima už je u konce, a potvrzuje to nejen kalendář, ale také příjemnější venkovní teploty, tulipány vyskládané před každým květinářstvím a všudevládnoucí pozitivní nálada. To znamená jediné – změna šatníku na jarní verzi. A právě v této chvíli je ta nejlepší příležitost vytřídit to, co zůstává, a co nikoli, ať máte místo na nové kousky. A že je z čeho vybírat!

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je populární již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity známých osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?