Blog - - Kousky, které rozsvítí váš šatník

Kousky, které rozsvítí váš šatník

Máte pocit, že je váš šatník po zimě tak trochu... unavený? Že potřebuje něčím oživit, rozzářit, obnovit? V tom případě čtete tento článek v tu pravou chvíli.

09. května 2023

VERMONT

Než se pustíme do samotných tipů, zeptáme se: Jak vypadá váš šatník? Je uklizený? Je přehledný? Je zorganizovaný tak, že víte přesně, kde co máte a je připraven na nové kousky? Pokud ano, skvělé, jdeme na to!

                                 Výrazné doplňky!

Pokud patříte mezi ty, kteří spíš dávají přednost neutrální klasice, velkých barevných ploch na oblečení se bojí, ale zároveň chtějí svůj jednoduchý outfit něčím oživit, pak se zaměřte na doplňky. Na takové, které jsou malé, ale zároveň můžou celý outfit pozdvihnout.

 Vykročte pravou

Můžou to být výraznější boty – a je jedno, zda budou výrazné svojí barvou, tvarem, nebo strukturou. V jednoduchém outfitu určitě zabodují! 

Do ruky, na rameno i crossbody

Kabelka je sice detail, ale velmi důležitý. Dokonce jeden z nejdůležitějších. Právě ta o vás na první dobrou řekne téměř všechno. Při výběru dbejte na to, abyste ji mohli nosit téměř ke všemu a aby korespondovala s vaším stylem. Portfolio VERMONT nabízí jak elegantní, casual, tak i sporty kabelky – a rozhodně takové, které v žádném outfitu nezaniknou!

Vděčný doplněk

Zkoušeli jste někdy svůj look oživit šátkem? Ne? Tak v tom případě je ta nejlepší doba na vyzkoušení, protože toto období je jako dělané pro krásné hedvábné šátky v různých barevných kombinacích, se kterými můžete kouzlit, jak je libo! Je to jen na vás, jaký styl uvázání zvolíte. Může to být krk, může to být zápěstí, culík, ucho kabelky, ale klidně i místo pásku u džínů. Fantazii se meze nekladou.

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...