Blog - - Osvojte si boho styl se značkou Odd Molly

Osvojte si boho styl se značkou Odd Molly

Elegance, originalita, ženskost. Nejen to je dokonalý styl značky Odd Molly. Měly jste již tu čest dámy? Jestliže nikoli, je čas to napravit, protože najdete dokonalé kousky v jemném i extrémním boho stylu. Tento brand myslí na všechny ženy!

29. března 2023

Michal Rybár


Určitě už jste slyšeli o boho stylu. Přesně na ten se soustředí švédská značka Odd Molly a pokud ji ještě neznáte, je čas to napravit. Věřte nám, že vaše bohémská duše zaplesá. Trochu vám tento styl může připomínat hippie, což nejste zas tak daleko od pravdy. Inspirace svobodomyslností a ohleduplností k přírodě je zde nepřehlédnutelná, ať už v rámci produktů, tak komunikace značky. Kvalitní přírodní materiály, příjemné střihy a podtržení ženskosti ovšem vždy hrají prim. Osvoboďte se od stereotypů a ukažte své pravé já. 

Šaty, halenky a další kousky Odd Molly můžete nosit na několik způsobů. Ať už je zkombinujete s teniskama nebo letními sandály, neuděláte krok vedle, ale zkusit můžete také čím dál více populární kozačky. Vzpomeňte si třeba na styl vyhlášeného festivalu Coachella. Při výběru ale nejvíce myslete na své pohodlí a na střih, který vám bude nejen příjemný, ale bude sedět vašemu typu postavy. Současným trendem jsou midi délky jak sukní, tak šatů, obecně nechybí volné střihy a romantické volánky. Důležité je se cítit skvěle!

Který kousek u vás vyhrává?

INSPIRACE

Buďte trendy a styloví i při cvičení

Nejste tzv. ledňáčci a pravidelné cvičení vás drží do teď? Skvěle, gratulujeme! Máme však tip, jak se na pravidelné tréninky budete těšit ještě více - nový outfit!

Osvojte si boho styl se značkou Odd Molly

Elegance, originalita, ženskost. Nejen to je dokonalý styl značky Odd Molly. Měly jste již tu čest dámy? Jestliže nikoli, je čas to napravit, protože najdete dokonalé kousky v jemném i extrémním boho stylu. Tento brand myslí na všechny ženy!

Lehká a ikonická Heliovka je základ

Lehkost peří, snadná sbalitelnost, celoroční kousek - to je ikonická řada Helium. Máte již tu svou? Jestliže nikoli, po přečtení tohoto článku budete ihned objednávat. Vsadítte se?

Jak připravit šatník na jaro a efektivně vytřídit nepotřebné?

Konečně je tady – jaro! Vypadá to, že zima už je u konce, a potvrzuje to nejen kalendář, ale také příjemnější venkovní teploty, tulipány vyskládané před každým květinářstvím a všudevládnoucí pozitivní nálada. To znamená jediné – změna šatníku na jarní verzi. A právě v této chvíli je ta nejlepší příležitost vytřídit to, co zůstává, a co nikoli, ať máte místo na nové kousky. A že je z čeho vybírat!

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je populární již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity známých osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?