Blog - - Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Máme pro vás několik jednoduchých rad a návodů, které vám pomohou odhadnout správnou délku kalhot.

12. června 2023

Lucie Červinková

                               TRADITIONAL SUIT

Když přijde na oblekové kalhoty, vše záleží na tzv. „break“. To je množství látky kalhot, které leží na botě. „Half- break“ vypadá velmi dobře u klasických obleků, které mají tendenci širších nohavic s často otočeným lemem.

                               MODERN SUIT

V dnešní době jsou velmi populární obleky se štíhlými liniemi obvykle bez obrátky. Outfit s moderním oblekem vypadá dobře bez tzv. „break“- to znamená, že spodek kalhot se pouze dotýká vrchní linie bot.

                               ROLLED-UP SUIT

Postupem času se z čistě formálního obleku stal i oblek neformální na běžné nošení. V dnešní době se tyto rozdíly potírají a je naprosto v pořádku si ohrnout nohavice kalhot pro oslňující hybridní styl, který funguje velmi dobře, jak v kanceláři, tak mimo ni.

                                CHINOS

Současný trend pro chinos kalhoty jsou kratší nohavice. Pokud je nosíte bez ponožek, mohou končit nohavice klidně výš. Obecně platí, že se všemi kalhoty byste měli přiznat kousek kůže nebo ponožky, nicméně nikdy ne oboje.

                                DENIM

Džíny jsou samozřejmě základem volnočasového šatníku. Neexistují pravidla, jak by se měly nosit. Nicméně opět velmi záleží na střihu kalhot. V případě slim džínů outfit působí stylově i s ohrnutým lemem na dvakrát. Oproti tomu v případě džínů střihu regular většinou vyhrává neohrnutý lem without break.

INSPIRACE

Elegantně i sportovně s influencerkou Carly Kirsten a značkou KARL LAGERFELD

KARL LAGERFELD je brand, kde najdete mnoho stylů. A nejen to si oblíbila také influencerka Carly Kirsten.

Inspirujte se výběrem z kolekcí Peak Performance u influencerky Elišky Hudcové

Vášeň influencerky a dobrodružky Elišky Hudcové neboli Timetofit, jak ji můžete znát z Instagramu, pro Peak Performance není žádnou novinkou. Jaké produkty zvolila na svou nedávnou cestu do oblíbeného Norska?

Inspirujte se výběrem z kolekcí DIESEL u influencerky Barbory Miklové

Značka DIESEL má čím dál více fanoušků a mezi ně již patří také influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová. Které kousky u ní vítězí?

Pojďme do údolí Roklanského potoka #traveltips

Tipů na výlety, ať už za přírodou, zábavou, poznáním nebo odpočinkem, není nikdy dost. V našem seriálu #traveltips vám přinášíme tentokrát inspiraci, kam se vydat za jedním z nejhezčích šumavských údolí!

9 základních kousků do vašeho šatníku. Máte je?

Vyzkoušeli jsme, jak si vystačit s málem. Stačí si zajistit těchto 9 kvalitních kousků a dát sbohem přecpanému šatníku i kufru na cesty.

Představujeme vám ta nejkouzelnější zákoutí nedaleké Madeiry

Chcete vyrazit na turističtější dovolenou, která bude obsahovat dechberoucí momenty? Madeira je tou správnou volbou. Pojďte s námi prozkoumat ty nejmagičtější místa, která by vám na tomto ostrově rozhodně neměla uniknout.