Blog - - Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Máme pro vás několik jednoduchých rad a návodů, které vám pomohou odhadnout správnou délku kalhot.

12. června 2023

Lucie Červinková

                               TRADITIONAL SUIT

Když přijde na oblekové kalhoty, vše záleží na tzv. „break“. To je množství látky kalhot, které leží na botě. „Half- break“ vypadá velmi dobře u klasických obleků, které mají tendenci širších nohavic s často otočeným lemem.

                               MODERN SUIT

V dnešní době jsou velmi populární obleky se štíhlými liniemi obvykle bez obrátky. Outfit s moderním oblekem vypadá dobře bez tzv. „break“- to znamená, že spodek kalhot se pouze dotýká vrchní linie bot.

                               ROLLED-UP SUIT

Postupem času se z čistě formálního obleku stal i oblek neformální na běžné nošení. V dnešní době se tyto rozdíly potírají a je naprosto v pořádku si ohrnout nohavice kalhot pro oslňující hybridní styl, který funguje velmi dobře, jak v kanceláři, tak mimo ni.

                                CHINOS

Současný trend pro chinos kalhoty jsou kratší nohavice. Pokud je nosíte bez ponožek, mohou končit nohavice klidně výš. Obecně platí, že se všemi kalhoty byste měli přiznat kousek kůže nebo ponožky, nicméně nikdy ne oboje.

                                DENIM

Džíny jsou samozřejmě základem volnočasového šatníku. Neexistují pravidla, jak by se měly nosit. Nicméně opět velmi záleží na střihu kalhot. V případě slim džínů outfit působí stylově i s ohrnutým lemem na dvakrát. Oproti tomu v případě džínů střihu regular většinou vyhrává neohrnutý lem without break.

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...