Blog - - Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Víte, jak zvolit tu správnou délku kalhot?

Máme pro vás několik jednoduchých rad a návodů, které vám pomohou odhadnout správnou délku kalhot.

12. června 2023

Lucie Červinková

                               TRADITIONAL SUIT

Když přijde na oblekové kalhoty, vše záleží na tzv. „break“. To je množství látky kalhot, které leží na botě. „Half- break“ vypadá velmi dobře u klasických obleků, které mají tendenci širších nohavic s často otočeným lemem.

                               MODERN SUIT

V dnešní době jsou velmi populární obleky se štíhlými liniemi obvykle bez obrátky. Outfit s moderním oblekem vypadá dobře bez tzv. „break“- to znamená, že spodek kalhot se pouze dotýká vrchní linie bot.

                               ROLLED-UP SUIT

Postupem času se z čistě formálního obleku stal i oblek neformální na běžné nošení. V dnešní době se tyto rozdíly potírají a je naprosto v pořádku si ohrnout nohavice kalhot pro oslňující hybridní styl, který funguje velmi dobře, jak v kanceláři, tak mimo ni.

                                CHINOS

Současný trend pro chinos kalhoty jsou kratší nohavice. Pokud je nosíte bez ponožek, mohou končit nohavice klidně výš. Obecně platí, že se všemi kalhoty byste měli přiznat kousek kůže nebo ponožky, nicméně nikdy ne oboje.

                                DENIM

Džíny jsou samozřejmě základem volnočasového šatníku. Neexistují pravidla, jak by se měly nosit. Nicméně opět velmi záleží na střihu kalhot. V případě slim džínů outfit působí stylově i s ohrnutým lemem na dvakrát. Oproti tomu v případě džínů střihu regular většinou vyhrává neohrnutý lem without break.

INSPIRACE

3 tipy na letní elegantní outfity KARL LAGERFELD

Nevíte, co si obléknout v horkých letních dnech, abyste vypadaly stylově a zároveň vám bylo příjemně? Influencerka Carly Kirsten si pro vás připravila tip na outfit do kanceláře, na večeři, ale i na vaši vysněnou dovolenou. A to vše od své milované značky KARL LAGERFELD.

Pojďte s Filipem Tůmou na golfové hřiště!

Chystáte se na green a nevíte, jaký outfit zvolit? Inspirujte se Filipem, který opět vsadil na osvědčené kousky Peak Performance, tentokrát z kolekce jaro/léto 2024.

Co je madeira a proč vám v létě nesmí chybět ve skříni?

Letních trendů je každý rok nespočet. Tento však nikdy nevyjde z módy. Madeira je něco, v čem se budete vždy cítit skvěle - jako dáma, romanticky, hravě i elegantně. Zároveň je to také ten pravý kousek do těch nejvyšších letních teplot.

Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení

Slyšeli jste už o pravidle „jít ven za každého počasí“, které je nedílnou součástí života severských národů? A protože právě na severu mají s přírodou i rozmary počasí co do činění, tyto značky ani vás při vašich dobrodružstvích nezklamou.

Průvodce letními šaty: jaké nosit, abyste se cítila a vypadala skvěle?

K období plnému slunce, letních grilovaček, dovolených a zmrzliny neodmyslitelně patří i šaty. Určitě i vy jste už po nějakých koukala. Chcete se v nich cítit pohodlně, stylově a určitě vyžadujete, aby vám slušely. Abyste létem proplula s lehkostí, zaměřit byste se měla nejen na barvu a vzor tohoto ženského kousku oblečení, ale především na střih a materiál, který vám zajistí komfort i v parném letním počasí.

Carly Kirsten a její 3 tipy na outfity KARL LAGERFELD

Do společnosti, na procházku i na rande. Ať už se vydáte kamkoli, z těchto outfitů, složených z novinek kolekce jaro/léto 2024, budete jistě nadšení stejně, jako Carly!