Blog - - Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Ačkoliv to nemusí být úplně nejpraktičtější volba, celobílé outfity mají zkrátka něco do sebe, a to především v tomto mrazivém období! Jen se na to podívejte...

08. prosince 2023

Lucie Švábenská

Ano, zima může být někdy protivná. Mnoho vrstev a i přes ně často prochladneme. To má za následek, že poté tápeme, co si vlastně obléci. Navíc často sáhneme pouze po tmavých barvách, protože ty jsou přece nejlepší volbou, že? Ale omyl! Ano, někdy mohu být praktičtější, ale hleďmě i na to, jaký mají outfity a jejich barvy vliv na naši náladu. Ta je třeba zvednout právě v okamžiku, kdy chlad není úplně váš kamarád. Zkuste tak sáhnout po pestřejší paletě anebo nejlépe úplně o opaku temných odstínů - krásné sněhově bílé! 

Při prvním pomyšlení na monochromatický světlý look se vám může udělat možná trochu nevolno z možnosti snadného zašpinění. Ano, to je sice pravda a souhlasíme, že to není pravděpodobně fit na každý den a každou příležitost... Na druhou stranu ale věříme tomu, že alespoň párkrát za každou mrazivou sezónu byste tento styl měli zkusit! Uvidíte, co to okamžitě udělá s vašim sebevědomím a náladou. Jen se na to podívejte, dokonalý elegantní outfit, za kterým se na ulici rozhodně otočíte, nemáme pravdu? 

Jestli vám dělají vrásky odstíny, které nemůžete sladit do naprosto stejné bílé, nevěste hlavu. Drobné odlišnosti celkovému dojmu vůbec neuškodí, ba naopak. Zkombinujte tedy ledově bílou s hřejivou smetanovou a nebojte se pořádně vrstvit. Na pohled si nijak neuškodíte, často tím výsledek naopak ještě vylepšíte. A bonus navíc? Zima vám opravdu nebude! 

Doplňky bychom zvolili také ve světlých tónech, ale pokud nechcete jít do monochromu, tak ani s rozdílnou barvou chybu neuděláte. Fit tím můžete finálně příjemně rozbít a rozsvítit. Zde máte opět výhodu, že se k bílé hodí naprosto cokoliv, takže se fantazii meze nekladou. 

Materiálově určitě doporučujeme sáhnout spíše po hřejivějších variantách. Skvělou volbou jsou různé druhy vlny, jako merino nebo kašmír, a samozřejmě zařaďte také kvalitní bavlnu. Při vrstvení oblečení z těchto vláken se mrazu bát nemusíte a skvělou náladu ze sněhobílého looku vám jen tak něco neohrozí.

Jako inspiraci jsme vám připravili dokonalý outfit složený ze značek portfolia VERMONT. Co na něj říkáte? Za nás nemá chybu a nejraději bychom nenosily nic jiného! Chcete se také zabalit do stejného outfitu? Nebojte, máme pro vás seznam, který budete při nákupu potřebovat. Zároveň jsme ale přihodili pár dalších tipů. Bílé není nikdy dost, nebojte se rozšoupnout a investovat do vícero sněhobílých kousků. Kombinace z nich poskládáte nyní i po celý rok! 

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...