Blog - - Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Zabalte se do ikonické sněhově bílé

Ačkoliv to nemusí být úplně nejpraktičtější volba, celobílé outfity mají zkrátka něco do sebe, a to především v tomto mrazivém období! Jen se na to podívejte...

08. prosince 2023

Lucie Švábenská

Ano, zima může být někdy protivná. Mnoho vrstev a i přes ně často prochladneme. To má za následek, že poté tápeme, co si vlastně obléci. Navíc často sáhneme pouze po tmavých barvách, protože ty jsou přece nejlepší volbou, že? Ale omyl! Ano, někdy mohu být praktičtější, ale hleďmě i na to, jaký mají outfity a jejich barvy vliv na naši náladu. Ta je třeba zvednout právě v okamžiku, kdy chlad není úplně váš kamarád. Zkuste tak sáhnout po pestřejší paletě anebo nejlépe úplně o opaku temných odstínů - krásné sněhově bílé! 

Při prvním pomyšlení na monochromatický světlý look se vám může udělat možná trochu nevolno z možnosti snadného zašpinění. Ano, to je sice pravda a souhlasíme, že to není pravděpodobně fit na každý den a každou příležitost... Na druhou stranu ale věříme tomu, že alespoň párkrát za každou mrazivou sezónu byste tento styl měli zkusit! Uvidíte, co to okamžitě udělá s vašim sebevědomím a náladou. Jen se na to podívejte, dokonalý elegantní outfit, za kterým se na ulici rozhodně otočíte, nemáme pravdu? 

Jestli vám dělají vrásky odstíny, které nemůžete sladit do naprosto stejné bílé, nevěste hlavu. Drobné odlišnosti celkovému dojmu vůbec neuškodí, ba naopak. Zkombinujte tedy ledově bílou s hřejivou smetanovou a nebojte se pořádně vrstvit. Na pohled si nijak neuškodíte, často tím výsledek naopak ještě vylepšíte. A bonus navíc? Zima vám opravdu nebude! 

Doplňky bychom zvolili také ve světlých tónech, ale pokud nechcete jít do monochromu, tak ani s rozdílnou barvou chybu neuděláte. Fit tím můžete finálně příjemně rozbít a rozsvítit. Zde máte opět výhodu, že se k bílé hodí naprosto cokoliv, takže se fantazii meze nekladou. 

Materiálově určitě doporučujeme sáhnout spíše po hřejivějších variantách. Skvělou volbou jsou různé druhy vlny, jako merino nebo kašmír, a samozřejmě zařaďte také kvalitní bavlnu. Při vrstvení oblečení z těchto vláken se mrazu bát nemusíte a skvělou náladu ze sněhobílého looku vám jen tak něco neohrozí.

Jako inspiraci jsme vám připravili dokonalý outfit složený ze značek portfolia VERMONT. Co na něj říkáte? Za nás nemá chybu a nejraději bychom nenosily nic jiného! Chcete se také zabalit do stejného outfitu? Nebojte, máme pro vás seznam, který budete při nákupu potřebovat. Zároveň jsme ale přihodili pár dalších tipů. Bílé není nikdy dost, nebojte se rozšoupnout a investovat do vícero sněhobílých kousků. Kombinace z nich poskládáte nyní i po celý rok! 

INSPIRACE

3 tipy na letní elegantní outfity KARL LAGERFELD

Nevíte, co si obléknout v horkých letních dnech, abyste vypadaly stylově a zároveň vám bylo příjemně? Influencerka Carly Kirsten si pro vás připravila tip na outfit do kanceláře, na večeři, ale i na vaši vysněnou dovolenou. A to vše od své milované značky KARL LAGERFELD.

Pojďte s Filipem Tůmou na golfové hřiště!

Chystáte se na green a nevíte, jaký outfit zvolit? Inspirujte se Filipem, který opět vsadil na osvědčené kousky Peak Performance, tentokrát z kolekce jaro/léto 2024.

Co je madeira a proč vám v létě nesmí chybět ve skříni?

Letních trendů je každý rok nespočet. Tento však nikdy nevyjde z módy. Madeira je něco, v čem se budete vždy cítit skvěle - jako dáma, romanticky, hravě i elegantně. Zároveň je to také ten pravý kousek do těch nejvyšších letních teplot.

Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení

Slyšeli jste už o pravidle „jít ven za každého počasí“, které je nedílnou součástí života severských národů? A protože právě na severu mají s přírodou i rozmary počasí co do činění, tyto značky ani vás při vašich dobrodružstvích nezklamou.

Průvodce letními šaty: jaké nosit, abyste se cítila a vypadala skvěle?

K období plnému slunce, letních grilovaček, dovolených a zmrzliny neodmyslitelně patří i šaty. Určitě i vy jste už po nějakých koukala. Chcete se v nich cítit pohodlně, stylově a určitě vyžadujete, aby vám slušely. Abyste létem proplula s lehkostí, zaměřit byste se měla nejen na barvu a vzor tohoto ženského kousku oblečení, ale především na střih a materiál, který vám zajistí komfort i v parném letním počasí.

Carly Kirsten a její 3 tipy na outfity KARL LAGERFELD

Do společnosti, na procházku i na rande. Ať už se vydáte kamkoli, z těchto outfitů, složených z novinek kolekce jaro/léto 2024, budete jistě nadšení stejně, jako Carly!