Kőmíves Krisztina

ROBÍM PRÁCU, KTORÚ MILUJEM A KTORÁ MA NAOZAJ BAVÍ.

Každá pozícia vo VERMONTe je jedinečná a svoje o tom vie aj Krisztina Kőmíves. Aký bol jej kariérny postup, ako by popísala svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen to nám povedala v príjemnom rozhovore.

ČO ŤA PRIVIEDLO K PRÁCI PRE VERMONT? 

Keď som sa v roku 2008, po 8 rokoch života v zahraničí, vrátila domov, začala som si hľadať prácu v Maďarsku a veľmi ma potešilo, keď ma vybrali na pozíciu finančnej asistentky v spoločnosti, ktorá sa vtedy ešte volala Gant Hungary Kft. Tento rok to bude 15 rokov odkedy tu pracujem. V mojom prvom roku, v 2009, som pomáhala pri otváraní šiestich predajní značky GANT. Vtedy som získala vedomosti, ktoré mi následne poskytli pevný základ pre moje ďalšie pôsobenie vo firme.                                                                  

AKÝMI POZÍCIAMI SI SI V RÁMCI FIRMY PREŠLA? 

V roku 2009 som začínala ako finančná asistentka, potom som sa stala office manažérkou a v roku 2018 som bola povýšená na pozíciu prokuristky - odvtedy som zodpovedná za vedenie spoločnosti v Maďarsku.

NA AKEJ POZÍCII PRACUJEŠ AKTUÁLNE?

V súčasnosti pracujem ako prokuristka spoločnosti Vermont Hungary Kft. v Maďarsku.

AKO BY SI POPÍSALA SVOJ PRACOVNÝ DEŇ? 

Jedným slovom: pestrý. Plný úloh a výziev, ktoré robia moju prácu zaujímavou a náročnou.

ČO MÁŠ NAJRADŠEJ NA SVOJEJ PRACOVNEJ POZÍCII? 

Rozmanitosť úloh, čo znamená, že nie je čas ani príležitosť sa nudiť. Robím prácu, ktorá ma baví a teší.

ČO SI NAJVIAC VÁŽIŠ NA SVOJICH KOLEGOCH/SVOJOM TÍME? 

Myslím, že v našom malom tíme v Budapešti spolupracujeme ako priatelia, rešpektujeme sa navzájom a akceptujeme prácu a rozhodnutia jeden druhého. Takýto vzťah dodáva pracovným dňom výnimočnú atmosféru. Bežná je aj spolupráca s kolegami zo zahraničia. Dobré vzťahy mám aj s kolegami v Prahe a v Bratislave a to napriek tomu, že sa osobne stýkame iba zriedkavo a používame cudzí jazyk na komunikáciu.

ČO ŤA V PRÁCI INŠPIRUJE? 

Motivuje ma rozmanitosť a rôznorodosť. Keď sa každý aktívne podieľa na dosiahnutí úloh a cieľov.

ČÍM JE PRE TEBA PRÁCA VO VERMONTE UNIKÁTNA? 

Za tie roky, ktoré pracujem vo Vermonte, sa vytvorilo osobné puto medzi mnou a firmou, vďaka čomu je pre mňa „Vermonťácka práca“ jedinečná. 

ČO SI NAJVIAC VÁŽIŠ VO VERMONTE? 

To, že sa spoločnosť púšťa do bezpečnej realizácie odvážnych projektov, čo poskytuje víziu do budúcnosti v práci aj v osobnom živote.

AKO SA TI DARÍ DODRŽIAVAŤ ROVNOVÁHU MEDZI PRÁCOU A VOĽNÝM ČASOM? ČO TI PO NÁROČNOM DNI V PRÁCI POMÁHA RELAXOVAŤ A NÁJSŤ OPÄŤ ROVNOVÁHU?

Nájsť rovnováhu nie je jednoduchá úloha, najmä ak človeku záleží na osude spoločnosti a na tom, aby svoju prácu robil dobre. Po vyčerpávajúcom dni v práci mi v tom, aby som sa uvoľnila a načerpala nové sily, pomáha joga. Následne, po oddychu doma sa môžem pustiť do dňa s novou energiou. 

CHCETE SE K NÁM PŘIPOJIT A PRACOVAT PRO VERMONT? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!