Blog - - Beachwear vašich snů je tu

Beachwear vašich snů je tu

LÉTO JE UŽ SICE V DRUHÉ POLOVINĚ, ALE VY STÁLE HLEDÁTE TY PRAVÉ PLAVKY? JIŽ NEMUSÍTE. MISSONI VYSLYŠELO VAŠE TOUHY A Z BEACHWEAR KOLEKCE PRO LÉTO 2022 SI VYBERE KAŽDÝ.

08. srpna 2022

Lucie Švábenská

Nastalo období nových dobrodružství, která se nyní z velké části odehrávají u vody. Každý z nás tak rok co rok řeší, kterým lookem zaujme letos. Odpověď na tuto otázku vám nabídne italský rodinný skvost, Missoni. Nejen, že je jejich portfolio složeno ze všech barev a vzorů, na které si jen vzpomenete, ale zároveň si zakládají na kvalitě materiálů a zpracování. Při tom všem navíc stále myslí na planetu a nedají tak dopustit na udržitelnost a preciznost jejich tvorby, která sahá až do roku 1953. V tento rok totiž tuto dnes již celosvětově opěvovanou značku založil v oblasti Varese pár Ottavio a Rosita Missoni, který stvořil první kolekce barevných pletenin. A především díky nim a originálnímu „zig-zag“ motivu si brand získal své místo na luxusním módním trhu.

Ani letošní sezona nezklamala a je opět rozmanitá na střihy, barvy i vzory. Plavky v celku nebo dvoudílné? Klasické nebo novodobé střihy? Missoni myslelo na všechny.

                                Staňte se královnou pláže

Již zdaleka ale neplatí, že plavky jsou to jediné, co tvoří váš letní outfit. Tzv. beachwear se čím dá více rozšiřuje a ví to právě i italský brand Missoni, který v této oblasti doslova vyniká. Kolekce je zároveň vytvořena tak, že v ní budete zářit nejen na pláži, jachtě či u bazénu, ale také na letních festivalech či při procházkách městem.

Rozhodně se nejedná o jen tak ledajaké kousky, které najdete na každém rohu. Tento skvost je zkrátka přesně to pravé a jedinečné na vaši dlouho očekávanou dovolenou. Přehoz, šaty nebo kalhoty/kraťasy a top? Volba je pouze na vás, vaší aktuální náladě a příležitosti. A pokud si nemůžete ze záplavy nádherných looků vybrat, inspirujte se u celebrit, které si tento brand také velmi oblíbily.

Top výběr Missoni SS22:

Zavítejte také do Vermont storu v pražském Westfield Chodov (1. patro), kde vás moc rádi uvítáme.

NOVINKY

KARL LAGERFELD a Disney spojují síly v nové jedinečné kolekci!

Jsou věci, které by vám neměly uniknout, a tato je rozhodně jednou z nich! Dvě legendy ve svém oboru se spojily a společně vytvořily kapsulovou kolekci, která tu ještě nebyla. Představujeme vám hvězdnou spolupráci velikánů KARL LAGERFELD x Disney!

GANT x Wrangler: Oslava americké estetiky

Košilový král GANT a džínový řemeslník WRANGLER se spojují v limitované kolekci spojující historii a současnost východního pobřeží, divokého západu, rodea a westernu.

Cara loves Karl… A co vy?

Karlova estetika, Cary vliv a jejich společné hodnoty. Nejen tak by se dala charakterizovat nová kolekce značky KARL LAGERFELD.

Beachwear vašich snů je tu

LÉTO JE UŽ SICE V DRUHÉ POLOVINĚ, ALE VY STÁLE HLEDÁTE TY PRAVÉ PLAVKY? JIŽ NEMUSÍTE. MISSONI VYSLYŠELO VAŠE TOUHY A Z BEACHWEAR KOLEKCE PRO LÉTO 2022 SI VYBERE KAŽDÝ.

Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Spojení jedinečných látek Liberty Fabrics a celosvětově úspěšné značky GANT bude dostupné pouze do konce srpna. Máte už svůj výjimečný kousek doma?

Vzdejme společne poctu Karlu Lagerfeldovi

Módní dům KARL LAGERFELD vyhlašuje poctu Karlu Lagerfeldovi projektem bílé košile „A TRIBUTE TO KARL“. Jednou z částí toho projektu je putovní výstava, která koncem října zavítá také do Prahy.