Blog - - BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

02. června 2023

VERMONT VIEW

Vážení čtenáři, 

my vás i tentokrát zavedeme na snová odpočinková místa u nás i v zahraničí. Nabídneme vám zákusek ze skandinávské architektury a také vás osvěžíme pohledem do života nastupující generace evropské aristokracie. Až se pokocháte materiály, barvami a vzory, které budou letošní sezonu udávat směr, můžete si rovnou vyhlédnout svůj top prázdninový outfit nebo se nechat navnadit na cesty do dalekých krajin loďmo, a to z pohledu zapřisáhlých mořských vlků, vlčic i vlčat.

A protože není cesta jako cesta a i my se stále posouváme po svých pracovních a životních trasách, podělíme se s vámi o novinky, které se aktuálně dějí u nás ve VERMONTu. Celým číslem vás bude provázet krásné a kvalitní oblečení, které si u nás můžete vždy se skvělým servisem pořídit. A teď už vám přeji odpočinkové, inspirativní čtení, vítr do plachet a šťastnou cestu, ať už bude kamkoliv…

Za tým VERMONT,
Aneta Hostková

LIFE IN VERMONT

Behind the scenes aneb Jak probíhá výběr nové kolekce DIESEL!

Příchod nových kolekcí není jen tak. Než se dostanou do prodeje, je to náročný proces a my vás teď vezmeme úplně na začátek! Pojďte s námi navštívit centrálu DIESEL a mrkněte, jak probíhal výběr produktů pro jaro/léto 2024!

Jak vypadá den produktového školitele VERMONTu? To vám povypráví Lenka Šancová!

Každá pozice ve VERMONTu je jedinečná a své o tom ví i Lenka Šancová. Jaký byl její kariérní postup, jaká je náplň její pozice a čeho si zde nejvíce váží? Nejen to nám řekla v příjemném rozhovoru. 

IT Director firmy VERMONT Peter Krajča: Je skvelé môcť realizovať akúkoľvek dobrú myšlienku

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Peter Krajča. Aký bol jeho kariérny postup, ako by popísal svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen o tom nám povedal v príjemnom rozhovore. 

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.