Blog - - BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

02. června 2023

VERMONT VIEW

Vážení čtenáři, 

my vás i tentokrát zavedeme na snová odpočinková místa u nás i v zahraničí. Nabídneme vám zákusek ze skandinávské architektury a také vás osvěžíme pohledem do života nastupující generace evropské aristokracie. Až se pokocháte materiály, barvami a vzory, které budou letošní sezonu udávat směr, můžete si rovnou vyhlédnout svůj top prázdninový outfit nebo se nechat navnadit na cesty do dalekých krajin loďmo, a to z pohledu zapřisáhlých mořských vlků, vlčic i vlčat.

A protože není cesta jako cesta a i my se stále posouváme po svých pracovních a životních trasách, podělíme se s vámi o novinky, které se aktuálně dějí u nás ve VERMONTu. Celým číslem vás bude provázet krásné a kvalitní oblečení, které si u nás můžete vždy se skvělým servisem pořídit. A teď už vám přeji odpočinkové, inspirativní čtení, vítr do plachet a šťastnou cestu, ať už bude kamkoliv…

Za tým VERMONT,
Aneta Hostková

LIFE IN VERMONT

Vítejte v oáze chutí, tvarů a vůní

Hledali jste vždy místo, které by mělo nádech elegantního, ale útulného domova, zároveň nabízelo vybrané prémiové produkty z oblasti interiérových parfémů a dekorativních doplňků, a navíc jste si tam mohli zarelaxovat a dát menší občerstvení? Poté je vaše pátrání u konce. Představujeme vám novou kavárnu v srdci designového ráje VERMONT Home. Račte vstoupit.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...

Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Další várka inspirace a novinek nejen z oblasti módy je tu. Pár měsíců uplynulo a nové číslo magazínu Vermont View je opět tady. A na co se zaměřuje tentokrát? Že i móda má své hrdiny. Superhrdiny!