Blog - - BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

02. června 2023

VERMONT VIEW

Vážení čtenáři, 

my vás i tentokrát zavedeme na snová odpočinková místa u nás i v zahraničí. Nabídneme vám zákusek ze skandinávské architektury a také vás osvěžíme pohledem do života nastupující generace evropské aristokracie. Až se pokocháte materiály, barvami a vzory, které budou letošní sezonu udávat směr, můžete si rovnou vyhlédnout svůj top prázdninový outfit nebo se nechat navnadit na cesty do dalekých krajin loďmo, a to z pohledu zapřisáhlých mořských vlků, vlčic i vlčat.

A protože není cesta jako cesta a i my se stále posouváme po svých pracovních a životních trasách, podělíme se s vámi o novinky, které se aktuálně dějí u nás ve VERMONTu. Celým číslem vás bude provázet krásné a kvalitní oblečení, které si u nás můžete vždy se skvělým servisem pořídit. A teď už vám přeji odpočinkové, inspirativní čtení, vítr do plachet a šťastnou cestu, ať už bude kamkoliv…

Za tým VERMONT,
Aneta Hostková

LIFE IN VERMONT

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...