Blog - - Camel Active představuje kolekci jaro/léto 2023

Camel Active představuje kolekci jaro/léto 2023

Obnovte v šatníku svou sekci pro tzv. městský outdoor s novinkami značky Camel Active.

08. února 2023

Michal Rybár

Pokud jste cestovatel tělem i duší, nová kolekce jaro/léto je vám ušita na míru. Zažijte „Spirit of tomorrow“, žijte a objevujte. Stylové kousky z těch nejlepších materiálů, kvalitně zpracované, v pohodlných střizích a v převážně zemitých barvách už čekají jen na vás. Nechybí lehké a snadno sbalitelné bundy, příjemné kalhoty a džíny, které si můžete vzít na výlet, ať už o víkendu, nebo když se vydáte na procházku městem. Už jste slyšeli pojem „městský outdoor“? Tak přesně takový styl ve svém nejlepším podání vystihuje značku Camel Active. Opět na vás čeká širší sortiment dámských šatů a polotriček z přírodních materiálů. Pánové se mohou těšit na rozšířenou nabídku velikostí u kalhot a džínů, která sahá až do velikosti 44 a větší výběr v kategorii kraťasů.

Tak vzhůru do města (na nákupy) a pak do přírody – objevovat krásy.  

Co doporučujeme z nové kolekce? 

NOVINKY

Spojení tradice a kvality v limitce GANT 240 Mulberry Street

Exkluzivní kolekce, která vám nedá spát! Představujeme ikonické kousky GANT, které byly převedeny do moderního světa a zhotoveny z prémiových materiálů s nádechem luxusu.

KARL LAGERFELD přichází s kolekcí FW23. Co vše přináší?

Další sezona klepe na dveře, a tak nové kolekce postupně, ale jistě přebírají vládu. Letní šaty vyměníme za svetříky a bundy, což je pro mnoho lidí smutná zpráva, ale až uvidíte, co si pro vás přichystal brand KARL LAGERFELD, tak se na podzim/zimu 2023 začnete těšit i vy!

Které osobnosti si nenechaly ujít přehlídku DIESEL v rámci Milan Fashion Week a jaké outfity zvolily?

Který look návštěvníků fashion show DIESEL u vás vítězí?

Je to Bella Hadid, nebo ne? Abatyše techna a lásky Dalton DuBois zavřela DIESEL show a odstartovala Milan Fashion Week

Glenn Martens se vzdal konceptuálních rovin, přesto spolu s Renzem Rossem v Miláně uspořádal show, která vykopla značku mezi trendsettery.

Zpříjemněte si nadcházející dny novinkami KARL LAGERFELD

Ať už se na poklesy teplot a změnu podnebí těšíte či nikoli, novinky z kolekce PF23 značky KARL LAGERFELD vám zlepší každý den.

GANT byl součástí Copenhagen Fashion Week!

Jak a kde event probíhal, kdo se zúčastnil a proč je vlastně značka GANT součástí kodaňského týdne módy?