Blog - - Cara loves Karl… A co vy?

Cara loves Karl… A co vy?

Karlova estetika, Cary vliv a jejich společné hodnoty. Nejen tak by se dala charakterizovat nová kolekce značky KARL LAGERFELD.

28. září 2022

Lucie Švábenská

Spojilo je několikaleté a jedinečné přátelství. Takové, které málokdo pozná. Nebyli pouze kolegové, múza a umělec, vnímali se zkrátka jako rodina. Karl Caru miloval, vážil si jí a považoval ji za odvážnou a zkrátka svou. „Je to osobnost. Je to Charlie Chaplin světa módy. Svým způsobem je génius, jako postava z němého filmu,“ nechal se slyšet. Náklonnost a úcta byla vzájemná. Modelka, herečka, zpěvačka a aktivistka jednou prohlásila, že den, kdy potkala Karla Lagerfelda, je jedním z těch nejlepších v jejím životě. „Věřil ve mě, když mnoho jiných nevěřilo… včetně mě. Byl to vizionář, génius, ale byl i mnohem víc... blízký přítel.“

                                Kolekce vystihující lásku k mnohému

Jejich vztah dokonale odráží nová kolekce Cara loves Karl, na které britská ikona pracovala po boku kreativního ředitele značky KARL LAGERFELD, Huna Kima. Ze spojení Karlovy estetiky se stylem Cary a jejich společnými hodnotami nemohlo vzejít nic jiného, než dokonalost. Řada se pyšní inkluzivními velikostmi, organickými a recyklovatelnými materiály a především multifunkčností.

Každý kousek se dá nosit na několik způsobů a kombinovat dle aktuální situace a nálady. Pomocí pár produktů si budete moci tvořit stále nové originální looky. Nenechají vás tak ve štychu ani v tomto proměnlivém počasí – ráno vyjdete v krásné bomber bundě a během slunečného odpoledne odepnete rukávy a máte originální vestu! A to je pouze jeden příklad z mnoha.

Kromě takto jedinečných designů ale nechybí ani jednoduché bílé tričko, které je ozvláštněno pouze Caryným podpisem a obrázkem Karla. Vynesete ho tak při každé příležitosti. No a co by to bylo za kolekci značky KARL LAGERFELD, kdyby v ní chyběla bílá košile! Láska samotného Karla. Na výběr je hned ze dvou variant – jednu zdobí pouze černý límeček, druhá má odepínatelnou spodní část, takže si z ní lehce můžete vytvořit aktuálně oblíbenou crop verzi!

Kolekce je tak mnohé – udržitelná, ikonická, hravá, originální a mohli bychom stále dál pokračovat. Nadšení projevil i samotný Pier Paolo Righi, generální ředitel KARL LAGERFELD: „Tato spolupráce je inspirována vzájemnou láskou mezi Karlem a Carou, která je skutečným členem rodiny týmu KARL. Jsme nadšení, že můžeme spolupracovat s Carou na tomto dynamickém projektu, který se posouvá za hranice módy a zahrnuje silný důraz na kreativní vyprávění příběhů, genderově neutrální styly a udržitelnost.“

CARA LOVES KARL je právě v prodeji!

Limitované kousky kolekce jsou právě nyní dostupné v obchodech KARL LAGERFELD a na e-shopu vermont.cz.

NOVINKY