Blog - - Co darovat pod stromeček?

Co darovat pod stromeček?

Vánoce jsou svátky klidu a míru, nicméně často býváme právě v tomto období ve stresu. Ozdobit stromeček, připravit vánoční tabuli a zabalit vánoční dárky jsou ještě ty příjemnější předvánoční aktivity, nicméně tomu předchází samotný nákup dárků. Vymýšlíte na poslední chvíli co za dárečky dát vašim blízkým pod stromeček? Jednou z nejvděčnějších možností je oblečení.

17. prosince 2018

Lucie Piedová

Máte zálusk na chic mladistvé módní doplňky? Značka Karl Lagerfeld nabízí celou škálu krásných trendy kabelek. Přidanou hodnotou této kolekce je spolupráce Karla Lagerfelda s mladou ale velmi úspěšnou modelkou Kaiou, která se na tvorbě kolekce sama podílela, což jistě ocení především milovníci fashion.

Hledáte trochu něco jiného? Chcete darovat jedinečný dárek, který dá najevo výjimečnost dárku i obdarovaného? La Martina je argentinská značka s velmi specifickým vzezřením. Pokud tedy chcete darovat něco nevšedního, co jen tak někdo další mít nebude, La Martina je jistě správnou volbou. Extravagantní ale velmi elegantní temperamentní móda zaručeně překvapí a zavdá pocit výjimečnosti.

Není pro vás trend hlavním kritériem výběru? Zajímáte se spíše o funkčnost? I pro Vás máme řešení s odpovědí Peak Performance. Tato značka nabízí kvalitní sportovní oblečení pro společné trávení času na horách. V prodejnách Peak Performance seženete od menších dárků typu ponožky, čepice, šály až k héliovým bundám, zkrátka vše, co na hory potřebujete ve vysoké kvalitě.

Stále si nejste jistí? Potřebujete něco neutrálního? Klasickým polo tričkem nebo košilí od Nauticy nebo GANTU určitě nic nezkazíte ba naopak, nestárnoucí klasika vždy sklidí úspěch.

Ženy si často stěžují, že shánění dárků pro muže je mnohdy náročné. Máte rádi muže v košilích a elegantních svetrech? Pak V GANTU nemůžete šlápnout vedle. Košile či svetry v mnoha barevných kombinacích a v různých střihových provedeních s klasickým decentním logem jsou značkou úspěchu.

Ať už v prodejně GANT, La Martina, Karl Lagerfeld nebo Peak Performace či v dalších prodejnách našich značek, u nás určitě vyberete dárky pro všechny členy rodiny.

Nicméně v neposlední řadě při nákupu dárků nezapomínejte, že Vánoce jsou především svátky pohody a měli bychom si je užít s našimi nejbližšími v radosti a v klidu a dárky jsou jen přidanou hodnotou.

Veselé a šťastné Vánoce vám přeje Vermont!

INSPIRACE

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je trendy již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity inspirujících osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?

Je to tu, čas uklidit zimní bundy. Víte ale, jak správně postupovat?

Může se to zdát jako banální věc, ale opak je pravdou. Nejde pouze o odklizení zimních svršků do skříně. Tím to zdaleka nekončí! Nebo by alespoň nemělo, abyste bundy a kabáty na další sezónu opět našli jako nové. Nebojte se, poradíme vám, jak se o ně správně postarat!

CHIC MIKINY PRO VÁŠ ŠATNÍK! ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ

Věděli jste, že mikina už není jen záležitostí fitness center a procházek v přírodě? Nebojte se ji zařadit i do office looků či až půjdete s přáteli na večerní drink.

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

Zjistěte, v jakém oblečení letos ovládnete sjezdovku i après ski příležitosti

Nezáleží na tom, zda se letos chystáte do švýcarského Davosu nebo chcete strávit závěr roku v rakouském Lechu, podstatné je, co si zabalit s sebou, abyste vypadali stylově jak na sjezdovce, tak při večerním drinku u rozpáleného krbu. Inspirujte se.