Blog - - Co darovat pod stromeček?

Co darovat pod stromeček?

Vánoce jsou svátky klidu a míru, nicméně často býváme právě v tomto období ve stresu. Ozdobit stromeček, připravit vánoční tabuli a zabalit vánoční dárky jsou ještě ty příjemnější předvánoční aktivity, nicméně tomu předchází samotný nákup dárků. Vymýšlíte na poslední chvíli co za dárečky dát vašim blízkým pod stromeček? Jednou z nejvděčnějších možností je oblečení.

17. prosince 2018

Lucie Piedová

Máte zálusk na chic mladistvé módní doplňky? Značka Karl Lagerfeld nabízí celou škálu krásných trendy kabelek. Přidanou hodnotou této kolekce je spolupráce Karla Lagerfelda s mladou ale velmi úspěšnou modelkou Kaiou, která se na tvorbě kolekce sama podílela, což jistě ocení především milovníci fashion.

Hledáte trochu něco jiného? Chcete darovat jedinečný dárek, který dá najevo výjimečnost dárku i obdarovaného? La Martina je argentinská značka s velmi specifickým vzezřením. Pokud tedy chcete darovat něco nevšedního, co jen tak někdo další mít nebude, La Martina je jistě správnou volbou. Extravagantní ale velmi elegantní temperamentní móda zaručeně překvapí a zavdá pocit výjimečnosti.

Není pro vás trend hlavním kritériem výběru? Zajímáte se spíše o funkčnost? I pro Vás máme řešení s odpovědí Peak Performance. Tato značka nabízí kvalitní sportovní oblečení pro společné trávení času na horách. V prodejnách Peak Performance seženete od menších dárků typu ponožky, čepice, šály až k héliovým bundám, zkrátka vše, co na hory potřebujete ve vysoké kvalitě.

Stále si nejste jistí? Potřebujete něco neutrálního? Klasickým polo tričkem nebo košilí od Nauticy nebo GANTU určitě nic nezkazíte ba naopak, nestárnoucí klasika vždy sklidí úspěch.

Ženy si často stěžují, že shánění dárků pro muže je mnohdy náročné. Máte rádi muže v košilích a elegantních svetrech? Pak V GANTU nemůžete šlápnout vedle. Košile či svetry v mnoha barevných kombinacích a v různých střihových provedeních s klasickým decentním logem jsou značkou úspěchu.

Ať už v prodejně GANT, La Martina, Karl Lagerfeld nebo Peak Performace či v dalších prodejnách našich značek, u nás určitě vyberete dárky pro všechny členy rodiny.

Nicméně v neposlední řadě při nákupu dárků nezapomínejte, že Vánoce jsou především svátky pohody a měli bychom si je užít s našimi nejbližšími v radosti a v klidu a dárky jsou jen přidanou hodnotou.

Veselé a šťastné Vánoce vám přeje Vermont!

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...