Blog - - E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

11. října 2023

Lucie Švábenská

Ať už si to uvědomujete či nikoli, zařízení svého domova má na vás obrovský vliv. Zvolené barvy, doplňky, materiály i celkový styl bytu či domu změní vaši náladu a energii během pár vteřin. Měli jste náročný den v práci? Nevadí, neutrální odstíny mají hned po vstupu uklidňující efekt, měkoučká deka na gauči, do které se zachumláte při sledování podzimního filmu, udělá zázrak na těle i duši. Originální sklenička a miska na občerstvení daný moment posune na další úroveň a pokud si navíc zapálíte jedinečnou svíčku v dokonalé nádobě a s vaší oblíbenou vůní, všechny trable najednou zmizí. Nevěříte? Jen to vyzkoušejte! 

K takovému zútulnění vašeho domova totiž nově pomůže sortiment v kategorii HOME, který již nyní můžete najít online na Vermont.cz! Užijte si komfort a kvalitu, na kterou jste u nás zvyklí, a obohaťte své obydlí něčím novým a stejně originálním, jako jste vy sami. Věříme, že difuzéry značky CULTI, vonné tyčinky a oleje od ELEMENSE, všemi oblíbené povlečení GANT, bytové doplňky od DEKOCANDLE a mnoho dalších interiérových doplňků, vás dostane stejně jako nás. Jsme přesvědčeni, že po prvním vyzkoušení si bez našeho home dekoru už nebudete umět svůj domov ani představit.

Neváhejte moc dlouho a běžte objevit novinky od pečlivě vybraných dodavatelů z různých koutů Evropy! Hřejivé povlečení, deky, designové vázy, svíčky a další produkty, které dodají vašemu domovu podzimní nádech, čekají jen na vás!

LIFE IN VERMONT

Jak vypadá den produktového školitele VERMONTu? To vám povypráví Lenka Šancová!

Každá pozice ve VERMONTu je jedinečná a své o tom ví i Lenka Šancová. Jaký byl její kariérní postup, jaká je náplň její pozice a čeho si zde nejvíce váží? Nejen to nám řekla v příjemném rozhovoru. 

IT Director firmy VERMONT Peter Krajča: Je skvelé môcť realizovať akúkoľvek dobrú myšlienku

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Peter Krajča. Aký bol jeho kariérny postup, ako by popísal svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen o tom nám povedal v príjemnom rozhovore. 

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?