Blog - - Inspirativní Mariano Di Vaio

Inspirativní Mariano Di Vaio

Seznamte se. Mariano Di Vaio je módní hvězda, bloger a herec pocházející z metropole módy, italského Milána. Jeho vliv ve světě módy potvrzují více než tři miliony facebookových fanoušků a přes šest milionů sledujících na Instagramu.

18. července 2018

VERMONT

Módních blogů je přehršel, Marianovy outfity však nabízejí něco navíc. Spojují kvalitu a nadčasovost s experimentální hravostí a improvizací a tím dokážou zaujmout i skutečné módní nadšence.

Na druhé straně stojí LA MARTINA, značka, jejíž příběh se začal odvíjet v Argentině před více než třiceti lety. Značka původně cílila na hráče koňského póla, kterým nabízela nejprve jezdeckou obuv a sedla a následně i sportovní dresy. Obliba stylově výrazného, vysoce kvalitního a ručně zpracovaného sportovního vybavení rostla a LA MARTINA brzy vstoupila na módní pole.

SVĚT MÓDY

10 faktů, které jste o Karlu Lagerfeldovi pravděpodobně nevěděli!

Slavný návrhář Karl Lagerfeld byl znám především pro své dokonalé módní umění. Málokdo už ale ví, že byl závislý na dietní Coca-Cole nebo, že se chtěl původně stát karikaturistou, nikoli návrhářem. Připomeňte si dalších 10 zajímavostí, které jste o Karlu dost možná nevěděli.

Nestárnoucí kostka opět na scéně

Ikonická, skotská kostka zvaná tartan patří mezi vzory, které mají své neopomenutelné místo v historii odívání a pravidelně se vrací i na výslunní přehlídkových mol. Maticový vzor, jež tvoří barevné, vzájemně se křížících pruhy, přestál revoluce, výměny politických stran i panovníky. Na svém počátku byly kilty signifikantní pro Skoty, později vzor získal docenění královskou rodiny, zažil výrazný vzestup během éry punku a dodnes se objevuje v kolekcích módních značek i konfekčních řetězců...

Hygge aneb Lekce severského stylu

Dánsko sice nepatří mezi primární módní velmoci jako Francie nebo Itálie. Co bychom se od nich ale mohli učit, je správný balanc mezi pracovním a soukromým životem. Flexibilní pracovní podmínky umožňují, že se člověk může dostatečně věnovat svým zájmům. A možná také díky tomu jsou v práci spokojenější, protože tento balanc jim pomáhá se tolik nestresovat...

Opětovný návrat preppy stylu, tentokrát ve velkém

Nadčasovost, elegance a kvalita. To je jen pár z mnoha aspektů, které definují preppy styl, jež zas a znova vládne streetwearu.

Spojení tradice a kvality v limitce GANT 240 Mulberry Street

Exkluzivní kolekce, která vám nedá spát! Představujeme ikonické kousky GANT, které byly převedeny do moderního světa a zhotoveny z prémiových materiálů s nádechem luxusu.

Je to Bella Hadid, nebo ne? Abatyše techna a lásky Dalton DuBois zavřela DIESEL show a odstartovala Milan Fashion Week

Glenn Martens se vzdal konceptuálních rovin, přesto spolu s Renzem Rossem v Miláně uspořádal show, která vykopla značku mezi trendsettery.