Blog - - Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Cílem této slavnosti bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jak vše probíhalo a kdo se eventu zúčastnil?

11. listopadu 2019

VERMONT

Dne 23. 10. 2019 proběhl event na prodejně KARL LAGERFELD v pražském Myslbeku, který slavnostně zahájil unikátní putovní výstavu speciálně upravených košil světovými osobnostmi, včetně originální košile od Evy Herzigové. Výstava probíhala až do pondělí 28. 10. 2019.

Cílem tohoto eventu bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi zapojením se celosvětového  projektu A Tribute to Karl: projekt bílá košile. 50 světových osobností spřízněných s návrhářem přetvořilo ikonickou bílou košili, aby uctili jeho památku. Vermont přináší do Prahy část této výstavy a představuje košili upravenou top modelkou Evou Herzigovou. Během eventu měli návštěvníci možnost nechat si košili speciálním přístrojem potisknout na míru.

Jak celý event probíhal? Podívejte se! 

LIFE IN VERMONT

Pracovať v roky stabilnej spoločnosti je pocta, potvrdzuje Ivona Pagáčová

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Ivona Pagáčová, ktorá je vo firme už 14 rokov. Aký bol jej nástup do spoločnosti, ako by popísala svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen to nám prezradila v príjemnom rozhovore. 

Behind the scenes aneb Jak probíhá výběr nové kolekce DIESEL!

Příchod nových kolekcí není jen tak. Než se dostanou do prodeje, je to náročný proces a my vás teď vezmeme úplně na začátek! Pojďte s námi navštívit centrálu DIESEL a mrkněte, jak probíhal výběr produktů pro jaro/léto 2024!

Jak vypadá den produktového školitele VERMONTu? To vám povypráví Lenka Šancová!

Každá pozice ve VERMONTu je jedinečná a své o tom ví i Lenka Šancová. Jaký byl její kariérní postup, jaká je náplň její pozice a čeho si zde nejvíce váží? Nejen to nám řekla v příjemném rozhovoru. 

IT Director firmy VERMONT Peter Krajča: Je skvelé môcť realizovať akúkoľvek dobrú myšlienku

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Peter Krajča. Aký bol jeho kariérny postup, ako by popísal svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen o tom nám povedal v príjemnom rozhovore. 

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!