Blog - - Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Cílem této slavnosti bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jak vše probíhalo a kdo se eventu zúčastnil?

11. listopadu 2019

VERMONT

Dne 23. 10. 2019 proběhl event na prodejně KARL LAGERFELD v pražském Myslbeku, který slavnostně zahájil unikátní putovní výstavu speciálně upravených košil světovými osobnostmi, včetně originální košile od Evy Herzigové. Výstava probíhala až do pondělí 28. 10. 2019.

Cílem tohoto eventu bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi zapojením se celosvětového  projektu A Tribute to Karl: projekt bílá košile. 50 světových osobností spřízněných s návrhářem přetvořilo ikonickou bílou košili, aby uctili jeho památku. Vermont přináší do Prahy část této výstavy a představuje košili upravenou top modelkou Evou Herzigovou. Během eventu měli návštěvníci možnost nechat si košili speciálním přístrojem potisknout na míru.

Jak celý event probíhal? Podívejte se! 

LIFE IN VERMONT

Vítejte v oáze chutí, tvarů a vůní

Hledali jste vždy místo, které by mělo nádech elegantního, ale útulného domova, zároveň nabízelo vybrané prémiové produkty z oblasti interiérových parfémů a dekorativních doplňků, a navíc jste si tam mohli zarelaxovat a dát menší občerstvení? Poté je vaše pátrání u konce. Představujeme vám novou kavárnu v srdci designového ráje VERMONT Home. Račte vstoupit.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...

Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Další várka inspirace a novinek nejen z oblasti módy je tu. Pár měsíců uplynulo a nové číslo magazínu Vermont View je opět tady. A na co se zaměřuje tentokrát? Že i móda má své hrdiny. Superhrdiny!