Blog - - Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Jak probíhal event A TRIBUTE TO KARL?

Cílem této slavnosti bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jak vše probíhalo a kdo se eventu zúčastnil?

11. listopadu 2019

VERMONT

Dne 23. 10. 2019 proběhl event na prodejně KARL LAGERFELD v pražském Myslbeku, který slavnostně zahájil unikátní putovní výstavu speciálně upravených košil světovými osobnostmi, včetně originální košile od Evy Herzigové. Výstava probíhala až do pondělí 28. 10. 2019.

Cílem tohoto eventu bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi zapojením se celosvětového  projektu A Tribute to Karl: projekt bílá košile. 50 světových osobností spřízněných s návrhářem přetvořilo ikonickou bílou košili, aby uctili jeho památku. Vermont přináší do Prahy část této výstavy a představuje košili upravenou top modelkou Evou Herzigovou. Během eventu měli návštěvníci možnost nechat si košili speciálním přístrojem potisknout na míru.

Jak celý event probíhal? Podívejte se! 

LIFE IN VERMONT

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...