Blog - - Nechte se oslnit třpytem nové kolekce KARL LAGERFFELD

Nechte se oslnit třpytem nové kolekce KARL LAGERFFELD

Jestliže se chcete odlišit a ve společnosti doslova zazářit, vsaďte na lesk, třpyt a kamínky. Nová kolekce značky KARL LAGERFELD vám nabízí hned několik možností.

01. srpna 2023

Lucie Švábenská

Znáte to rčení, že doplňky dělají celek? Někdy je to opravdu tak! Jestliže máte rádi spíše jednodušší outfity, které snadno složíte z kapsulového šatníku, pak jsou právě detaily tím, co váš look změní nebo pozvedne na další úroveň. A ty není radno podceňovat! 

V nové kolekci KARL LAGERFELD pro podzim/zimu 2023 se nachází doslova skvosty, jež by vám neměly uniknout. Tentokrát jsme se zaměřili na ty, díky kterým se doslova blýsknete. Od lesklých materiálů, přes flitry až po kamínky. Od šperků, přes klobouky až po kabelky. A co samozřejmě nesmí chybět? Ikonické Karlovi rukavičky!  

                                Všeho moc škodí

Pamatujte ale, že s takovými výraznými kousky musíte být opatrní. Pokud jich zvolíte víc naráz, je třeba vybírat opravdu pečlivě a oblečení zvolit jednoduché, nejlépe v jedné barvě a bez výrazných potisků nebo i vzorů materiálu. Ne nadarmo se říká, že všeho moc škodí, je to tak. Jestliže si nedáte pozor, mohly byste ze zajímavého fitu vytvořit neúmyslně nevkusný, a to nikdo nechce, především z tak skvělých kousků, jako nabízí nová kolekce značky KARL LAGERFELD. 

Nebojte se blýsknout a vyberte si dokonalé doplňky, díky nimž vás nikdo nepřehlédne! 

NOVINKY