Blog - - Německá kvalita, precizní zpracování, to vše je značka Camel Active

Německá kvalita, precizní zpracování, to vše je značka Camel Active

Designéři Camel Active při navrhování kolekcí myslí na každého. Oblíbené džíny u nás najdete ve 4 různých délkách až do velikosti 36 a volit můžete tři různé střihy ve velké paletě barev. A to zdaleka není vše!

01. listopadu 2019

VERMONT

Také pořád řešíte příliš krátké nebo naopak dlouhé kalhoty? Košile je příliš těsná? Bunda vám nesedí?

A věděli jste, že v Camel Active si vybere opravdu každý? Designéři Camel Active při navrhování kolekcí myslí na každého. Oblíbené džíny u nás najdete v pánské kolekci i v nadrozměrných velikostech. Dámská kolekce nabízí také široký výběr a volit můžete různé střihy ve velké paletě barev.

Nadčasové bundy v zemitých, přírodních barvách podzimu jak do pasu, tak v prodloužené délce, praktické střihy a mnoho vnějších i vnitřních kapes - s bundami Camel Active už nemusíte řešit, kam si odložíte telefon nebo láhev na pití při náročnější procházce v přírodě nebo ve městě. Zapomeňte na příliš těsný límeček nebo nepadnoucí tričko. Trička a košile v Camel Active naleznete až do velikosti 5XL a opět v různých provedeních.

S Camel Active vás už na cestě za dobrodružstvím nic nezastaví.

SVĚT MÓDY

10 faktů, které jste o Karlu Lagerfeldovi pravděpodobně nevěděli!

Slavný návrhář Karl Lagerfeld byl znám především pro své dokonalé módní umění. Málokdo už ale ví, že byl závislý na dietní Coca-Cole nebo, že se chtěl původně stát karikaturistou, nikoli návrhářem. Připomeňte si dalších 10 zajímavostí, které jste o Karlu dost možná nevěděli.

Nestárnoucí kostka opět na scéně

Ikonická, skotská kostka zvaná tartan patří mezi vzory, které mají své neopomenutelné místo v historii odívání a pravidelně se vrací i na výslunní přehlídkových mol. Maticový vzor, jež tvoří barevné, vzájemně se křížících pruhy, přestál revoluce, výměny politických stran i panovníky. Na svém počátku byly kilty signifikantní pro Skoty, později vzor získal docenění královskou rodiny, zažil výrazný vzestup během éry punku a dodnes se objevuje v kolekcích módních značek i konfekčních řetězců...

Hygge aneb Lekce severského stylu

Dánsko sice nepatří mezi primární módní velmoci jako Francie nebo Itálie. Co bychom se od nich ale mohli učit, je správný balanc mezi pracovním a soukromým životem. Flexibilní pracovní podmínky umožňují, že se člověk může dostatečně věnovat svým zájmům. A možná také díky tomu jsou v práci spokojenější, protože tento balanc jim pomáhá se tolik nestresovat...

Opětovný návrat preppy stylu, tentokrát ve velkém

Nadčasovost, elegance a kvalita. To je jen pár z mnoha aspektů, které definují preppy styl, jež zas a znova vládne streetwearu.

Spojení tradice a kvality v limitce GANT 240 Mulberry Street

Exkluzivní kolekce, která vám nedá spát! Představujeme ikonické kousky GANT, které byly převedeny do moderního světa a zhotoveny z prémiových materiálů s nádechem luxusu.

Je to Bella Hadid, nebo ne? Abatyše techna a lásky Dalton DuBois zavřela DIESEL show a odstartovala Milan Fashion Week

Glenn Martens se vzdal konceptuálních rovin, přesto spolu s Renzem Rossem v Miláně uspořádal show, která vykopla značku mezi trendsettery.