Blog - - Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Spojení jedinečných látek Liberty Fabrics a celosvětově úspěšné značky GANT bude dostupné pouze do konce srpna. Máte už svůj výjimečný kousek doma?

01. června 2022

Lucie Švábenská

Kolekce plná jedinečných barev, vzorů a nejvyšší kvality. Nejen to je spolupráce amerického brandu GANT a britské společnosti Liberty Fabrics.
Řada, v které se potkává typický londýnský šarm a americký módní svět, je vyrobena z látek Liberty Fabrics, které jsou zárukou té nejvyšší kvality. Dokazuje to nejen historie a úspěšnost společnosti, ale také její aktuální obliba na trhu. Od roku 1987, kdy byla založena, vytvořili přes 45 000 děl ve spolupráci s mnoha módními značkami a návrháři. Jedná se zkrátka o absolutní špičku v oblasti designu a dekorativního umění, jejíž tvorba by vám v šatníku neměla chybět.

Pro kolekci GANT & Liberty Fabrics zvolili vintage potisky a krásné letní barvy, které jsou zobrazeny na hedvábí, viskóze a super ultra jemné bavlně. Ze spolupráce vzniklo 13 exkluzivních produktů - od volných maxi šatů, přes košile až po šátky, které vám budou dělat společnost po celý rok. Ať už máte náladu na hravý full look nebo minimalismus s výjimečným detailem, z této řady sestavíte oboje.
Vpusťte tak do své skříně ještě trochu letního feelingu a sluníčka, díky čemuž si toto krásné období o chvilku prodloužíte. Pozor ale, čas máte již pouze do konce srpna, takže neotálejte moc dlouho, aby vám tato jedinečná příležitost neutekla.

To nejlepší přímo pro vás:

Prozkoumejte lesklé, smyslné kousky v pestrém prostředí zářivých plážových odstínů jedinečných látek.

Co bude váš nový IT piece?

NOVINKY

KARL LAGERFELD a Disney spojují síly v nové jedinečné kolekci!

Jsou věci, které by vám neměly uniknout, a tato je rozhodně jednou z nich! Dvě legendy ve svém oboru se spojily a společně vytvořily kapsulovou kolekci, která tu ještě nebyla. Představujeme vám hvězdnou spolupráci velikánů KARL LAGERFELD x Disney!

GANT x Wrangler: Oslava americké estetiky

Košilový král GANT a džínový řemeslník WRANGLER se spojují v limitované kolekci spojující historii a současnost východního pobřeží, divokého západu, rodea a westernu.

Cara loves Karl… A co vy?

Karlova estetika, Cary vliv a jejich společné hodnoty. Nejen tak by se dala charakterizovat nová kolekce značky KARL LAGERFELD.

Beachwear vašich snů je tu

LÉTO JE UŽ SICE V DRUHÉ POLOVINĚ, ALE VY STÁLE HLEDÁTE TY PRAVÉ PLAVKY? JIŽ NEMUSÍTE. MISSONI VYSLYŠELO VAŠE TOUHY A Z BEACHWEAR KOLEKCE PRO LÉTO 2022 SI VYBERE KAŽDÝ.

Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Spojení jedinečných látek Liberty Fabrics a celosvětově úspěšné značky GANT bude dostupné pouze do konce srpna. Máte už svůj výjimečný kousek doma?

Vzdejme společne poctu Karlu Lagerfeldovi

Módní dům KARL LAGERFELD vyhlašuje poctu Karlu Lagerfeldovi projektem bílé košile „A TRIBUTE TO KARL“. Jednou z částí toho projektu je putovní výstava, která koncem října zavítá také do Prahy.