Blog - - Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Spojení jedinečných látek Liberty Fabrics a celosvětově úspěšné značky GANT bude dostupné pouze do konce srpna. Máte už svůj výjimečný kousek doma?

01. června 2022

Lucie Švábenská

Kolekce plná jedinečných barev, vzorů a nejvyšší kvality. Nejen to je spolupráce amerického brandu GANT a britské společnosti Liberty Fabrics.
Řada, v které se potkává typický londýnský šarm a americký módní svět, je vyrobena z látek Liberty Fabrics, které jsou zárukou té nejvyšší kvality. Dokazuje to nejen historie a úspěšnost společnosti, ale také její aktuální obliba na trhu. Od roku 1987, kdy byla založena, vytvořili přes 45 000 děl ve spolupráci s mnoha módními značkami a návrháři. Jedná se zkrátka o absolutní špičku v oblasti designu a dekorativního umění, jejíž tvorba by vám v šatníku neměla chybět.

Pro kolekci GANT & Liberty Fabrics zvolili vintage potisky a krásné letní barvy, které jsou zobrazeny na hedvábí, viskóze a super ultra jemné bavlně. Ze spolupráce vzniklo 13 exkluzivních produktů - od volných maxi šatů, přes košile až po šátky, které vám budou dělat společnost po celý rok. Ať už máte náladu na hravý full look nebo minimalismus s výjimečným detailem, z této řady sestavíte oboje.
Vpusťte tak do své skříně ještě trochu letního feelingu a sluníčka, díky čemuž si toto krásné období o chvilku prodloužíte. Pozor ale, čas máte již pouze do konce srpna, takže neotálejte moc dlouho, aby vám tato jedinečná příležitost neutekla.

NOVINKY