Blog - - Nové ikonické šperky KARL LAGERFELD jsou tu

Nové ikonické šperky KARL LAGERFELD jsou tu

Nejen oblečení, ale také doplňky a šperky jsou to, v čem značka KARL LAGERFELD i nadále úspěšně pokračuje. Co nabízí nová kolekce SS23? Jako vždy originálnost, nápaditost a modernost v jednom!

29. března 2023

Lucie Švábenská

Karl Lagerfeld byl muž mnoha talentů, který vynikal v ilustraci, fotografii, ale nejvíce známý byl pro svůj cit k módě a jeho představě o budoucnosti tohoto odvětví. Charismatický návrhář představil fashion světu mnohé - jak úspěšné kolekce oblečení, kabelek, bot, tak ale také různé variace šperků, kterým však nikdy nechyběl Karlův styl a moderní pojetí.

                                Originalita, modernost i kus historie

Jako každou sezonu, i tentokrát můžeme vidět zastoupení různých materiálů. Od látkových náramků, přes perličky až po kamínky, které samozřejmě nesmí chybět. Co by to bylo za kolekci šperků bez blýskavého efektu! 

Opět se objevuje také Karlův vlastnoruční podpis, a to v menších i ve výraznějších provedeních. Vždy ale ruku v ruce se současnými trendy, které se zde samozřejmě odrážejí. 

Rock-n-roll i elegance, masivnost i jemnost, lesk i přírozenost. Kolekce SS23 má zkrátka vše!

Jen se přesvědčte na vlastní oči!

NOVINKY

Spojení tradice a kvality v limitce GANT 240 Mulberry Street

Exkluzivní kolekce, která vám nedá spát! Představujeme ikonické kousky GANT, které byly převedeny do moderního světa a zhotoveny z prémiových materiálů s nádechem luxusu.

KARL LAGERFELD přichází s kolekcí FW23. Co vše přináší?

Další sezona klepe na dveře, a tak nové kolekce postupně, ale jistě přebírají vládu. Letní šaty vyměníme za svetříky a bundy, což je pro mnoho lidí smutná zpráva, ale až uvidíte, co si pro vás přichystal brand KARL LAGERFELD, tak se na podzim/zimu 2023 začnete těšit i vy!

Které osobnosti si nenechaly ujít přehlídku DIESEL v rámci Milan Fashion Week a jaké outfity zvolily?

Který look návštěvníků fashion show DIESEL u vás vítězí?

Je to Bella Hadid, nebo ne? Abatyše techna a lásky Dalton DuBois zavřela DIESEL show a odstartovala Milan Fashion Week

Glenn Martens se vzdal konceptuálních rovin, přesto spolu s Renzem Rossem v Miláně uspořádal show, která vykopla značku mezi trendsettery.

Zpříjemněte si nadcházející dny novinkami KARL LAGERFELD

Ať už se na poklesy teplot a změnu podnebí těšíte či nikoli, novinky z kolekce PF23 značky KARL LAGERFELD vám zlepší každý den.

GANT byl součástí Copenhagen Fashion Week!

Jak a kde event probíhal, kdo se zúčastnil a proč je vlastně značka GANT součástí kodaňského týdne módy?