Blog - - Obdarujte o Vánocích své muže tím nejlepším

Obdarujte o Vánocích své muže tím nejlepším

Lámete si hlavu nad tím, čím obdarovat muže ve svém okolí? Ať už se jedná o jakoukoli věkovou kategorii, styl nebo cenovou hladinu, u nás si opět vyberete!

12. prosince 2023

Lucie Švábenská

Druhý advent je za námi, a tak už opravdu není čas na zahálení s nákupem dárků. Pro ženy jsme již našli to pravé, ale co muži? Pro ty lov toho nejvhodnějšího dárku bývá často ještě složitějším úkolem, než pro dámy. Ale ani tak se nejedná o nesplnitelný úkol! 

My jsme tu opět pro vás a ve štychu vás nenecháme. V portfoliu VERMONT najdete hned několik značek, které u pánů bodují a jsou sázkou na jistotu. Například dokonale střižené košili GANT z té nejlepší bavlny prostě nikdo neodolá, natož pokud ji doplníte hřejivým kašmírovým svetrem s decentním logem!  Tyto kousky se  hodí naprosto každému, ať už pro každodenní nošení nebo na výjimečné příležitosti. Pokud se však zaměřujete na mladší generaci anebo celkově na bujarejší osobnost, rozhodně sáhněte po výrazných kousích značky DIESEL! Ta je mezi nejžádanějšími trendy a pro chlapce či muže, který chce být vždy cool, trochu edgy a chce v davu vynikat svým jedinečným stylem, je to jednoznačná volba! Na dobrodruhy také myslíme, a to v rámci značky Peak Performance, kde se snoubí kvalita s funkčností. Pokud si však nejste jisti velikostmi oblečení, doplňky to vždy jistí, a že jich máme! Stačí si jen vybrat... Tak co to bude? 

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...