Blog - - Objevte novinky značky GANT z kolekce podzim/zima 2023

Objevte novinky značky GANT z kolekce podzim/zima 2023

To nejlepší z amerického sportswearu, elegance a nadčasovosti. Nejen to přináší kolekce FW23 značky GANT. Pojďte s námi objevit poklady, které skrývá!

16. srpna 2023

Lucie Švábenská

Podzim za chvilku zaklepe na dveře, a tak se pomalu ale jistě začínají odhalovat nové kolekce, které nás budou doprovázet v následujících měsících. Mezi těmi prvními je FW23 z tvorby značky GANT a musíme říci, že se opět překonali! 

Z kousků je cítit inspirace oblíbeným americkým sportswearem a akademickým oblečením, na které se značka pravidelně zaměřuje. Navíc je nadcházející sezona ovlivněna 80. - 90. léty 20. století, což je ukázáno jak ve střizích, tak například ve vzorech (jako jsou argyle nebo kostkovaný styl prince of wales) a v celkovém moodu kolekce. Nadšení budou jak milovníci sportovních kousků, tak i zástupci elegance až glamouru. V některých produktech se tyto styly dokonce vzájemně kombinují a doplňují, takže dochází i k zajímavému twistu, který jsme u značky GANT ještě neviděli. To dokazuje i doprovázející kampaň obsahující nápadité stylingy a jedinečné osobnosti ukazující, kam se brand postupně posouvá. 

„Kolekce podzim/zima 2023 je především o upevnění charakteristického GANT looku a kombinace nadčasových, vintage inspirovaných a výrazných trendy kousků.“ 

Christopher Bastin, GANT’s Creative Director 

Celou kolekcí vás tak provedou nápadité kombinace sportovních elementů a moderní elegance s inspirací ve vintage, díky čemuž najdete jak elegantní, tak hravé kousky nabízející uvolněné siluety, ale i výrazné střihy na tělo.

                                Ikonický GANT

V pánské sekci je zásadním kouskem varsity jacket, díky které vás na ulici nikdo nepřehlédne. Jestliže však GANT patří mezi vaše nejoblíbenější značky, chybět by vám neměl ani dokonalý oblek se vzorem rybí kosti, který je navíc sladěn s elegantním kabátem. Perfektní look na chladnější dny. 

Ochuzena však nebyla ani dámská část, která se soustředí především na eleganci a glamour 80. let 20. století. Čekejte tak dlouhé kabáty, propracované kalhotové kostýmy, ale nechybí ani uvolněnější kousky v podobě hřejivých svetrů nebo trendy širokých kalhot

Tentokrát se brand více zaměřil i na doplňky, a to především na rozšíření kabelek v dámské kategorii. Nechybí kvalitní materiály, ani skvělé detaily a zpracování, na které jsme u GANT vždy zvyklí. Jen se přesvědčte! 

                                Paleta podzimu

Barevná škála odpovídá dokonalému podzimnímu moodu, který na vás dýchne hned při prvním pohledu na kolekci. Jako vždy nechybí neutrální odstíny jako béžová a khaki zelená, zároveň se GANT nevzdává své ikonické navy blue, a co by to bylo za kolekci bez černé a bílé, které jsou důležitou součástí každé skříně. Twist tomu všemu dodávají rezavě hnědá a vášnivá bordo. 

Jen se podívejte na menší ukázku toho, co si pro vás GANT na FW23 připravil! Za nás jeden skvost za druhým, Co na to říkáte? Také se nyní nemůžete dočkat podzimních dní? 

NOVINKY