Blog - - Plavky, které letos musíte mít

Plavky, které letos musíte mít

Léto si s námi sice momentálně trochu zahrává,ale určitě ještě není u konce a plavek není nikdy dost! Objevili jste již novinky od DIESELU, KARLA LAGERFELDA a dalších značek našeho portfolia?

09. srpna 2023

Lucie Švábenská

Poslední dny to tak bohužel moc nevypadá, ale léto ještě oficiálně nekončí, a tak naděje na příchod teplejších dní stále nemizí. A jak se říká, štěstí přeje připraveným, takže pokud jste si do teď nepořídili nové plavky pro sezonu 2023, je na čase s tím něco udělat!

A že se bojíte, aby léto opravdu ještě dorazilo? Poté je řešením krásná dovolená u moře či oceánu, kde plavek vystřídáte hned několik za celý svůj pobyt a je tedy dokonce důležité, nepodcenit jejich počet.

Do své sbírky si DIESEL plavky přikoupila například i tenistka Barbora Miklová, která neodolala a sladila je také s modelem pánských plavek DIESEL, které využije i jako kraťasy sama pro sebe. Dokonalá koupě! 

V našem portfoliu najdete hned několik variant. Pro dámy nechybí jednodílné, s různými průstřihy, ani klasické dvojdílné. S výraznými logy, vzory, ale i elegantnější kousky. Nezklameme ani pány, které mají také široký výběr barev, značek a pestrosti. Vybere si tak každý, stačí se rozhodnout do kterého stylu, barvy a značky půjdete. 

V kterých zazáříte právě vy?

ŽENY

MUŽI

NOVINKY