Blog - - Plavky, které letos musíte mít

Plavky, které letos musíte mít

Léto si s námi sice momentálně trochu zahrává,ale určitě ještě není u konce a plavek není nikdy dost! Objevili jste již novinky od DIESELU, KARLA LAGERFELDA a dalších značek našeho portfolia?

09. srpna 2023

Lucie Švábenská

Poslední dny to tak bohužel moc nevypadá, ale léto ještě oficiálně nekončí, a tak naděje na příchod teplejších dní stále nemizí. A jak se říká, štěstí přeje připraveným, takže pokud jste si do teď nepořídili nové plavky pro sezonu 2023, je na čase s tím něco udělat!

A že se bojíte, aby léto opravdu ještě dorazilo? Poté je řešením krásná dovolená u moře či oceánu, kde plavek vystřídáte hned několik za celý svůj pobyt a je tedy dokonce důležité, nepodcenit jejich počet.

Do své sbírky si DIESEL plavky přikoupila například i tenistka Barbora Miklová, která neodolala a sladila je také s modelem pánských plavek DIESEL, které využije i jako kraťasy sama pro sebe. Dokonalá koupě! 

V našem portfoliu najdete hned několik variant. Pro dámy nechybí jednodílné, s různými průstřihy, ani klasické dvojdílné. S výraznými logy, vzory, ale i elegantnější kousky. Nezklameme ani pány, které mají také široký výběr barev, značek a pestrosti. Vybere si tak každý, stačí se rozhodnout do kterého stylu, barvy a značky půjdete. 

V kterých zazáříte právě vy?

ŽENY

MUŽI

NOVINKY

Peak Performance spojuje extrémní dobrodružství s nekompromisním stylem

S novým ročním obdobím přichází ruku v ruce také nová kolekce! Co si pro vás přichystala přední švédská značka outdoorového oblečení a vybavení tentokrát? Pokud toužíte po dobrodružství, adrenalinu a nekonečných výzvách, nová kolekce Peak Performance je přesně to, co hledáte...

Novinky KARL LAGERFELD jsou tady!

Jaro je tady a s ním přichází i nová kolekce KARL LAGERFELD! Tento gigant mezi módními brandy nás vtáhne do světa barev, svěžesti a optimismu. Jestli se už ani vy nemůžete dočkat jarního oblečení plného elegance a inovace, neváhejte a nechte se inspirovat tímto fashion fenoménem, který vždy dokáže překvapit a nadchnout…

Připravte se na sezónu SS24 s novou kolekcí značky GANT

Je na čase obnovit a připravit šatník na blížící se jaro/léto 2024! V nové kolekci značky GANT nebude chybět nadčasová elegantní klasika, která vás provede nadcházejícími měsíci, ale ani hravé kousky na vaši letní dovolenou...

KARL LAGERFELD přichází s kolekcí FW23. Co vše přináší?

Další sezona klepe na dveře, a tak nové kolekce postupně, ale jistě přebírají vládu. Letní šaty vyměníme za svetříky a bundy, což je pro mnoho lidí smutná zpráva, ale až uvidíte, co si pro vás přichystal brand KARL LAGERFELD, tak se na podzim/zimu 2023 začnete těšit i vy!

Které osobnosti si nenechaly ujít přehlídku DIESEL v rámci Milan Fashion Week a jaké outfity zvolily?

Který look návštěvníků fashion show DIESEL u vás vítězí?

Zpříjemněte si nadcházející dny novinkami KARL LAGERFELD

Ať už se na poklesy teplot a změnu podnebí těšíte či nikoli, novinky z kolekce PF23 značky KARL LAGERFELD vám zlepší každý den.