Blog - - Stylové tipy na dárky pro vaše ratolesti

Stylové tipy na dárky pro vaše ratolesti

Děti sice většinou preferují hračky, ale trendy outfitem do školky nebo do školy rozhodně nepohrdnou. A že jich máme v portfoliu na výběr hned několik!

12. prosince 2023

Lucie Švábenská

A na koho po tipech pro ženy a muže nesmíme zapomenout? No přece na ty, kteří mají z Vánoc pravděpodobně tu největší radost! Děti! Toto období je kouzelné samo o sobě - mnoho nových svátečních dekorací, romantických světel, vůní na každém rohu a doma ještě útulnější atmosféra než obvykle. Ale i tak je nutno říct, že s dětskou radostí jsou Vánoce zkrátka o něco kouzelnější. Dodávají jim ten pravý význam, obnovují to jedinečné kouzlo a ačkoli někdy pokoušejí rodičovskou trpělivost, jejich upřímná radost z dárků je k nezaplacení. 

Častokrát se při výběru dárku obracíme automaticky na hračky, protože kdo by přece chtěl "měkký" dárek?! Ale ani těmi vaše ratolesti nepohrdnou! A to především v letech, kdy už chodí do školy a začínají se se svými spolužáky předhánět, kdo přijde v nejvíc cool oblečení. A přesně v tuto chvíli přicházíme na řadu my! V portfoliu VERMONT najdete aktuálně hned několik dětských značek, které vám zaručí úspěch. Vytvoříte z nich originální looky, ze kterých si vyberou ty nejvíc cool borci, ale i roztomilé princezny. 

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...