Blog - - Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

22. února 2023

Michal Rybár

                                Tradice Diesel džínoviny

Zapomeňte na tvrdé nepříjemné džíny, ty jsou již minulostí. Dnes máte na výběr z různých střihů, materiálových složení, barev a zejména velikostí. Kdo hledá džíny, zaručeně si ty své najde. V případě denimové star – značky DIESEL – najdete skoro vše, jen ne nudné denimové kousky. Moderní vyšisování, zajímavé detaily, džíny upnuté, nebo až neuvěřitelně volné.... A rozhodně nemusíte zůstat jen u kalhot. Denimový motiv lze pozorovat i na bavlněných tričkách nebo mikinách. 

                                Síla Camel Active

Pokud hledáte německou kvalitu a maximální džínové pohodlí, přesně pro vás je značka Camel Active. Na první pohled vás možná nezaujme tolik jako výrazný DIESEL, ale po první zkušenosti už jich budete chtít jen víc a víc. Hlavní předností propracovaných střihů džínů je šíře nabídky velikostí a délek. U Camel Active si přijdou na své zejména muži, kteří potřebují nadstandardní velikosti, co do šířky i délky. Jakmile při zkoušení natrefíte na ty své, věřte, že nebudou poslední.

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...