Blog - - Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

22. února 2023

Michal Rybár

Tradice Diesel džínoviny

Zapomeňte na tvrdé nepříjemné džíny, ty jsou již minulostí. Dnes máte na výběr z různých střihů, materiálových složení, barev a zejména velikostí. Kdo hledá džíny, zaručeně si ty své najde. V případě denimové star – značky DIESEL – najdete skoro vše, jen ne nudné denimové kousky. Moderní vyšisování, zajímavé detaily, džíny upnuté, nebo až neuvěřitelně volné.... A rozhodně nemusíte zůstat jen u kalhot. Denimový motiv lze pozorovat i na bavlněných tričkách nebo mikinách. 

Síla Camel Active

Pokud hledáte německou kvalitu a maximální džínové pohodlí, přesně pro vás je značka Camel Active. Na první pohled vás možná nezaujme tolik jako výrazný DIESEL, ale po první zkušenosti už jich budete chtít jen víc a víc. Hlavní předností propracovaných střihů džínů je šíře nabídky velikostí a délek. U Camel Active si přijdou na své zejména muži, kteří potřebují nadstandardní velikosti, co do šířky i délky. Jakmile při zkoušení natrefíte na ty své, věřte, že nebudou poslední.

INSPIRACE

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je trendy již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity inspirujících osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?

Je to tu, čas uklidit zimní bundy. Víte ale, jak správně postupovat?

Může se to zdát jako banální věc, ale opak je pravdou. Nejde pouze o odklizení zimních svršků do skříně. Tím to zdaleka nekončí! Nebo by alespoň nemělo, abyste bundy a kabáty na další sezónu opět našli jako nové. Nebojte se, poradíme vám, jak se o ně správně postarat!

CHIC MIKINY PRO VÁŠ ŠATNÍK! ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ

Věděli jste, že mikina už není jen záležitostí fitness center a procházek v přírodě? Nebojte se ji zařadit i do office looků či až půjdete s přáteli na večerní drink.

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

Zjistěte, v jakém oblečení letos ovládnete sjezdovku i après ski příležitosti

Nezáleží na tom, zda se letos chystáte do švýcarského Davosu nebo chcete strávit závěr roku v rakouském Lechu, podstatné je, co si zabalit s sebou, abyste vypadali stylově jak na sjezdovce, tak při večerním drinku u rozpáleného krbu. Inspirujte se.