Blog - - Umění jedné barvy

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...

18. ledna 2024

Aneta Hostková

Foto: Shutterstock.com

Monochromatický styl je velice flexibilní a lze jej upravit podle různých příležitostí. Během chvilky hravě vytvoříte jednoduchý denní look nebo se naopak klidně odvažte výraznějším outfitem na večer. Ať už si monochroma zvolíte pro kteroukoli denní či noční dobu, nejlepším doplňkem bude jako vždy vaše sebedůvěra. Noste barvu hrdě, s radostí a zaručujeme vám, že sklidíte obdiv.

Tipy pro váš mono-šatník

  • Vyberte si barvu, která o vás něco vypovídá. Může to být neutrální odstín jako černá, bílá, šedá, nebo odvážnější varianta, která reflektuje vaši osobnost.

  • Monochromatický styl neznamená nutně používat pouze jeden odstín. Kombinujte různé odstíny vybrané barvy pro zvýraznění různých částí svého outfitu.

  • Hrajte si s různými texturami oblečení. Smíchání hladkých a hrubých látek vypadá velice efektně.

  • Akcentujte váš monochromatický outfit pomocí vkusných doplňků. Kvalitní šperky, elegantní kabelka nebo stylová obuv vám dodají šmrnc.

  • Držte se jednoduchosti. Minimalismus a čisté linie jsou trefou do monochromatického!

Inspirujte se v našem výběru pro denní nošení...

A pro ty odvážnější z vás...

INSPIRACE

Pleteniny 5x jinak a pokaždé trendy

Pletené kousky jsou zkrátka nepostradatelné. Se svou úžasnou variabilitou a nadčasovostí se staly synonymem pohodlí spojeného s elegancí. Ať už jste na cestě do práce, na večírek nebo jen relaxujete doma, pleteniny jsou vaším spolehlivým spojencem. A navíc díky různorodým materiálům, střihům a vzorům, zaručeně najdete to pravé pro každou příležitost…

Jak se správně obléknout na skialpy?

Na první pohled se může zdát, že na skialpy postačí lyžařská bunda a oteplovačky. Není to však tak snadné, jak se zdá a volba oblečení na skialpy se výrazně liší od oblečení na klasické sjezdové lyžování.

Čeká vás rande snů? Oblékneme vás kamkoli!

Sportovní, elegantní nebo glamour? Připravíme vás na každé rande! A nezapomněli jsme ani na outfit pro útulné chvíle ve dvou v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak okouzlit i na sjezdovce

Zima právě dosahuje svého vrcholu a v horských střediscích je rušno. Pokud se i vy chystáte kamkoli za zimním dobrodružstvím a aktuálně řešíte, jak zůstat v teple, pohodlí, ale zároveň si zachovat styl a ideálně nepřipomínat polárního medvěda, máme pro vás super tipy…

Dokonalé spojení značky DIESEL a influencerky Anny Marie Purić

Italská značka DIESEL posouvá všechny hranice a podmaňuje si téměř každého. Výjimkou není ani influencerka Anna Maria Purić, která přináší 3 originální looky pro vaši inspiraci!

Umění jedné barvy

Monochromatická elegance je módní a designový koncept, který zdůrazňuje krásu a sofistikovanost jedné barvy. Tato estetika není pouze o omezení se na jednu barvu, ale spíše o umění kombinovat různé odstíny, textury a prvky tak, aby vytvořily poutavý a vyvážený vizuální dojem...