Blog - - Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

20. října 2023

Lucie Švábenská

Pokud milujete designové prostředí a originální módní kousky, tak by vám náš flagship store neměl být cizí! Je to místo, kde se snoubí to nejlepší z nejlepšího. Už jste k nám zavítali?

Ve VERMONT Storu přímo u Prašné brány najdete výběr toho nejoriginálnějšího a nejikoničtějšího z našich značek GANT, DIESEL, KARL LAGERFELD, La Martina, Peak Performance, Woolrich a Manuel Ritz. Díky tomuto mixu se zde hravě oblékne celá rodina, a to na jakoukoli příležitost. Nevěříte? Vyzkoušejte na vlastní kůži! 

Od prvního momentu, kdy vkročíte do prodejny, se zde budete cítit jako v bavlnce. Naši store asistenti vám budou na blízku, kdykoliv budete potřebovat a rádi vám poskytnou svoje profesionální služby. Rádi byste styling svého vybraného kousku do komplet outfitu? Není problém! Vyrážíte na speciální event a nevíte, po jakém stylu sáhnout? Zde vám skvěle poradí a pomůžou vybrat to, v čem se budete cítit naprosto dokonale. A aby toho nebylo málo, výborná kávička je samozřejmostí! 

Na světové úrovni

To vše završuje prostředí, v kterém se budete nacházet. O to se skvěle postaralo italské architektonické studio Storage Milano, konkrétně jeho spoluzakladatel Marco Donati, který sestavil moderní koncept všech našich prodejen VERMONT. Tento věhlasný italský architekt má ve svém portfoliu velice zvučná jména módní scény, jako například Dolce & Gabbana nebo Bulgari. Nejen proto je nám ctí, že se o design našich prodejen stará právě on se svým týmem.

Jestliže tedy hledáte místo, kde se spojuje dokonalý design, originální móda a špičkový sevis, jste na správném místě! Těšíme na vaši návštěvu! 

ADRESA: 
U Prašné brány 1078/1
Praha
11000

OTEVÍRACÍ HODINY:
Po — So: 09.00 — 20.00
Ne: 10.00 — 20.00

TEL.:
+420 731 434 969

E-MAIL:
2p69@vermont.eu

LIFE IN VERMONT

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...