Blog - - Vermont View získal prestižní ocenění

Vermont View získal prestižní ocenění

Časopis Vermont View letos bodoval rovnou ve dvou kategoriích v soutěži Fénix Content Marketingu, tedy v udělování cen za nejlepší počiny v obsahovém marketingu za rok 2019. Soutěž oceňuje inovativnost, efektivitu, kvalitu zpracování a kreativitu.

07. září 2020

VERMONT VIEW

V kategorii „Best in krása a móda“ se umístil na prvním místě, v kategorii „B2C časopisy“ získal krásné 2. místo. A nebylo to poprvé, kdy se Vermont View v této soutěži umístil na předních příčkách. Na Vermont View se můžete těšit dvakrát ročně, načasování nám udává módní svět podle sezón, tedy jaro/léto a podzim/zima. Naleznete zde módní inspiraci pro nadcházející sezónu, představíme novinky i kolekce našich značek, ale také se vydáme mimo módní svět. Každým číslem se nese pečlivě zvolené téma, nechybí rozhovory se zajímavými osobnostmi, krásné fotky, prémiové zpracovaní. Časopis Vermont View dostávají naši blackový zákazníci, registrovaní ve Vermont clubu, až domů. Začíst se ale můžete i na našich prodejnách a zpříjemnit si tak ještě více nakupování.

Brzy se můžete těšit na nové číslo podzim/zima 2020. Prozradíme, že obálku bude zdobit známá a úspěšná osobnost a milovnice švédské sportovní značky Peak Performance. Už tušíte?

LIFE IN VERMONT

Vítejte v oáze chutí, tvarů a vůní

Hledali jste vždy místo, které by mělo nádech elegantního, ale útulného domova, zároveň nabízelo vybrané prémiové produkty z oblasti interiérových parfémů a dekorativních doplňků, a navíc jste si tam mohli zarelaxovat a dát menší občerstvení? Poté je vaše pátrání u konce. Představujeme vám novou kavárnu v srdci designového ráje VERMONT Home. Račte vstoupit.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...

Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Další várka inspirace a novinek nejen z oblasti módy je tu. Pár měsíců uplynulo a nové číslo magazínu Vermont View je opět tady. A na co se zaměřuje tentokrát? Že i móda má své hrdiny. Superhrdiny!