Blog - - Vermont View získal prestižní ocenění

Vermont View získal prestižní ocenění

ČASOPIS VERMONT VIEW LETOS BODOVAL ROVNOU VE DVOU KATEGORIÍCH V SOUTĚŽI FÉNIX CONTENT MARKETINGU, TEDY V UDĚLOVÁNÍ CEN ZA NEJLEPŠÍ POČINY V OBSAHOVÉM MARKETINGU ZA ROK 2019. SOUTĚŽ OCEŇUJE INOVATIVNOST, EFEKTIVITU, KVALITU ZPRACOVÁNÍ A KREATIVITU.

07. září 2020

VERMONT

V kategorii „Best in krása a móda“ se umístil na prvním místě, v kategorii „B2C časopisy“ získal krásné 2. místo. A nebylo to poprvé, kdy se Vermont View v této soutěži umístil na předních příčkách. Na Vermont View se můžete těšit dvakrát ročně, načasování nám udává módní svět podle sezón, tedy jaro/léto a podzim/zima. Naleznete zde módní inspiraci pro nadcházející sezónu, představíme novinky i kolekce našich značek, ale také se vydáme mimo módní svět. Každým číslem se nese pečlivě zvolené téma, nechybí rozhovory se zajímavými osobnostmi, krásné fotky, prémiové zpracovaní. Časopis Vermont View dostávají naši blackový zákazníci, registrovaní ve Vermont clubu, až domů. Začíst se ale můžete i na našich prodejnách a zpříjemnit si tak ještě více nakupování.

Brzy se můžete těšit na nové číslo podzim/zima 2020. Prozradíme, že obálku bude zdobit známá a úspěšná osobnost a milovnice švédské sportovní značky Peak Performance. Už tušíte?

LIFE IN VERMONT