Blog - - Vítáme nové dětské značky v portfoliu VERMONT

Vítáme nové dětské značky v portfoliu VERMONT

Ať už hledáte za účelem sladění ratolestí s vaším lookem nebo pro ně chcete zkrátka to nestylovější, máme pro vás řešení! a to hned v několika možnostech. dětská nabídka se rozrostla o 4 značky, z kterých si vybere každý – princezna i rebel. která zvítězí u vás?

01. října 2022

Lucie Švábenská

Po trendy outfitech už dávno netouží pouze dospělí, ale také děti. My jsme tak jejich prosby vyslyšeli a rozšířili portfolio VERMONT o další značky nabízející dětské kolekce. Rebelství, pohodlí nebo kreativita? Nyní je vše možné, stačí si správně vybrat. 

MARNI

Pokud hledáte kreativní, barevné a nevšední outfity, díky kterým se odliší od davu, se značkou Marni nešlápnete vedle. Každý kousek je navíc vyroben s maximálním ohledem na potřeby dětí, aby si mohly bezstarostně hrát a bavit se. 

MM6

Značka MM6 Maison Margiela, uvedená na trh v roce 1997,  vyzdvihuje skromný, ale výkonný design nejen v kouscích pro dospělé, ale i pro děti.  Vyrábí kolekce pro chlapce a dívky, ve kterých můžete každý kousek interpretovat a nosit různými způsoby. Nechte vaše děti vyjádřit jejich vlastní styl a individualitu v oblečení MM6.

DSQUARED2

Originální brand inspirovaný multikulturními vlivy. Přesně to očekávejte od Dsquared2, a to jak pro dospělé, tak pro ty nejmenší. Žádnou nudu zde nenajdete, pouze rebelské oblečení, které je jako dělané na chvilky plné zábavy. Což napovídají i grafické potisky a vzory, které tyto pohodlné kousky zdobí. 

N°21

Hravý a zároveň elegantní italský styl inspirovaný uměním a designem přináší značka “Numeroventuno” známá jako N°21. Odvážné outfity s prvky streetwearu si vaše děti získají a už se jich nebudou chtít vzdát.  

DIESEL

Již kolekce pro dospělé provokují a vybízí k tomu, abyste byli mladí a blázniví. Dětské kolekce to jen a pouze utvrzují. Ambiciózní italská značka Diesel nyní vybízí celou rodinu k zahození zábran a ukázání vaší individuality. 

Výběr je nyní tak různorodý, že vás zachrání v jakékoliv situaci. Chystáte se na hřiště, hledáte outfit do školy nebo vyrážíte za kulturou? S dětským portfoliem VERMONT není problém. Jen pozor, novinky jsou prozatím k dostání pouze online na webu Vermont.cz. Jestliže jste ale v časové tísni, ani to není problém, protože při objednání do 14:00 vám vaši objednávku doručíme již následující den. 

NOVINKY