Ivona Pagáčová

Vážim si, že pracujem pre spoločnosť, ktorá je na trhu stabilná už dlhé roky.

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Ivona Pagáčová, ktorá je vo firme už 14 rokov. Aký bol jej nástup do spoločnosti, ako by popísala svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen to nám prezradila v príjemnom rozhovore. 

Čo ťa priviedlo k práci pre Vermont? 

Ja som tu začala pracovať v roku 2010. Ak mám byť úprimná, keď som išla na pohovor, značku GANT som nepoznala. Iné značky sme vtedy nemali. No zistila som si, že firma sa zaoberá predajom odevov. 

Akými pozíciami si si v rámci firmy prešla? 

Začala som ako Office Assistant a teraz pracujem ako Office Manager.

Na akej pozícii pracuješ aktuálne? 

Teraz pracujem ako Office Manager.

Ako by si popísala svoj pracovný deň? 

Moje pracovné dni sa líšia. Závisí na tom, na čom práve pracujeme. Ale taký klasický deň je, že si ráno prečítam maily, čo sa dá vyriešiť hneď, urobím. Následne sa snažím komunikovať - najradšej osobne - s ľuďmi z môjho tímu, aby sme si povedali, čo ideme robiť v daný deň, prípadne ak nás čaká väčšia akcia, ako ju pripravíme. Potom si prejdem budovu, chodby, jedáleň, prípadne záhradu, nakoľko som zodpovedná aj za poriadok vo Vlčom hrdle. Potom sa zvyčajne vrátim k PC a riešim rôzne úlohy, ktoré mám  na starosti. Je to napríklad zabezpečovanie ubytovania, leteniek, dopravy na letisko, mítingov, akcií, občerstvenia, veci spojené s chodom a fungovaním budovy, zabezpečovanie kancelárskych alebo čistiacich potrieb, poistné udalosti, bankové karty alebo rôzne iné veci.

Čo máš najradšej na svojej pracovnej pozícii? 

Snáď najradšej mám to, že moja práca nie je stále rovnaká. Mám na starosti ako administratívu, tak aj zabezpečovanie a organizovanie rôznych mítingov a akcií.

Čo si najviac vážiš na svojich kolegoch/svojom tíme? 

Na svojom tíme si najviac vážim to, že sú to ľudia, na ktorých sa môžem spoľahnúť. A mám ich radšej čím ďalej, tým viac. Celkovo u kolegov to, že všetci sa snažíme byť naozaj priateľskí.

Čo ťa v práci inšpiruje? 

Inšpiruje ma, keď sú ľudia s tým, čo urobím spokojní, ocenia to, pochvália. Potom sa snažím urobiť veci ešte lepšie. 

Čím je pre teba práca vo Vermonte unikátna? 

Spôsob, ako v práci celkovo fungujeme.  Ľudia, kolegovia. Okrem toho tu máme vytvorené veľmi príjemné, pracovné prostredie, napr. cez leto si môžeme dať výbornú kávičku na terase, v krásnej záhrade, to v Bratislave určite nie je štandard. Len si takéto veci treba všímať a vážiť si ich.

Čo si najviac vážiš vo Vermonte? 

Vážim si, že pracujem pre spoločnosť, ktorá je na trhu stabilná už dlhé roky. Máme rôzne firemné benefity. A veľmi si vážim absolútne priateľský prístup celého vedenia spoločnosti.

Ako sA Ti darí dodržIAvať rovnováhu medzi prácou a voľným časom? Čo ti po náročnom dni v práci pomáha relaxovať a nájsť opäť rovnováhu?

Čerstvý vzduch, prechádzka, či už v lese alebo niekde pri rieke, jazere. Úplne najlepšie zrelaxujem na chate v Lubini. Je to malá dedinka pod Javorinou.

CHCETE SA K NÁM PRIPOJIŤ A PRACOVAŤ PRE VERMONT? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!