TEST - výpis článků

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je trendy již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity inspirujících osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?

KARL LAGERFELD a Disney spojují síly v nové jedinečné kolekci!

Jsou věci, které by vám neměly uniknout, a tato je rozhodně jednou z nich! Dvě legendy ve svém oboru se spojily a společně vytvořily kapsulovou kolekci, která tu ještě nebyla. Představujeme vám hvězdnou spolupráci velikánů KARL LAGERFELD x Disney!

Je to tu, čas uklidit zimní bundy. Víte ale, jak správně postupovat?

Může se to zdát jako banální věc, ale opak je pravdou. Nejde pouze o odklizení zimních svršků do skříně. Tím to zdaleka nekončí! Nebo by alespoň nemělo, abyste bundy a kabáty na další sezónu opět našli jako nové. Nebojte se, poradíme vám, jak se o ně správně postarat!

CHIC MIKINY PRO VÁŠ ŠATNÍK! ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ

Věděli jste, že mikina už není jen záležitostí fitness center a procházek v přírodě? Nebojte se ji zařadit i do office looků či až půjdete s přáteli na večerní drink.

Tajemství Diesel a Camel Active denimu

Nestárnoucí džínovina je trendem snad každý rok nehledě na roční období. Dříve pouze pracovní oblečení dnes dokáže být velice pohodlné a stylové. Základem ale je, aby vám dobře denimový kousek seděl jako ulitý. To však značky jako Diesel a Camel Active moc dobře vědí.

GANT x Wrangler: Oslava americké estetiky

Košilový král GANT a džínový řemeslník WRANGLER se spojují v limitované kolekci spojující historii a současnost východního pobřeží, divokého západu, rodea a westernu.

Trussardi: Rodinný brand, který stále stoupá na popularitě

Italská elegance, minimalismus a tradice… Nejen to je Trussardi.

Cara Delevingne: Karl mě naučil, jak je důležité přijmout svou výjimečnost

Karl Lagerfeld a Cara Delevingne měli výjimečný vztah. Od profesionálního až po téměř rodinný. Není tedy takovým překvapením, že po jeho smrti modelku tým značky KARL LAGERFELD oslovil v rámci vytvoření speciální kolekce věnované právě této ikoně. Jak tvorba probíhala, jaký je Cary nejoblíbenější kousek a jak vzpomíná na vztah s Karlem?

Vítáme nové dětské značky v portfoliu VERMONT

AŤ UŽ HLEDÁTE ZA ÚČELEM SLADĚNÍ RATOLESTÍ S VAŠÍM LOOKEM NEBO PRO NĚ CHCETE ZKRÁTKA TO NESTYLOVĚJŠÍ, MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! A TO HNED V NĚKOLIKA MOŽNOSTECH. DĚTSKÁ NABÍDKA SE ROZROSTLA O 4 ZNAČKY, Z KTERÝCH SI VYBERE KAŽDÝ – PRINCEZNA I REBEL. KTERÁ ZVÍTĚZÍ U VÁS?

Cara loves Karl… A co vy?

Karlova estetika, Cary vliv a jejich společné hodnoty. Nejen tak by se dala charakterizovat nová kolekce značky KARL LAGERFELD.

Co spojuje kampaň GANT x Wrangler a Veroniku Machulkovou? Láska k rodeu!

Od hobby až k profesionální úrovni. To je cesta úspěšné jezdkyně Veroniky Machulkové. Vydejte se s námi na její ranč, kde jsme společně nejen objevovali novou kolekci GANT x Wrangler, ale také jsme si popovídali o jejím westernovém lifestylu, největších úspěších a snech do budoucna.

Beachwear vašich snů je tu

LÉTO JE UŽ SICE V DRUHÉ POLOVINĚ, ALE VY STÁLE HLEDÁTE TY PRAVÉ PLAVKY? JIŽ NEMUSÍTE. MISSONI VYSLYŠELO VAŠE TOUHY A Z BEACHWEAR KOLEKCE PRO LÉTO 2022 SI VYBERE KAŽDÝ.

Nepropásněte exkluzivní kolaboraci GANT & Liberty Fabrics

Spojení jedinečných látek Liberty Fabrics a celosvětově úspěšné značky GANT bude dostupné pouze do konce srpna. Máte už svůj výjimečný kousek doma?

Jarní vydání VIEW 2022 je tu!

DO NOVÉHO VYDÁNÍ MAGAZÍNU VERMONT VIEW SE MŮŽETE NEJEN ZAČÍST, ALE TENTOKRÁT I ZAPOSLOUCHAT. HUDBA TOTIŽ DO MÓDNÍHO SVĚTA PATŘÍ A V MNOHA OHLEDECH HO I ZÁSADNĚ MĚNÍ. NEVĚŘÍTE? DŮKAZ VÁM DÁ JEDNODUCHÝ TEST: PŘEDSTAVTE SI SVOU OBLÍBENOU SKLADBU – A CO VIDÍTE? PŘESNĚ! HUDBA MÁ NEJEN ZVUK, ALE I STYL.

VERMONT VIEW JARO/LETO 2021

KRÁSA. PRO TEN POCIT…

VERMONT VIEW PODZIM/ZIMA 2020

I MÓDA MÁ SVÉ HRDINY. SUPERHRDINY!

Vermont View získal prestižní ocenění

ČASOPIS VERMONT VIEW LETOS BODOVAL ROVNOU VE DVOU KATEGORIÍCH V SOUTĚŽI FÉNIX CONTENT MARKETINGU, TEDY V UDĚLOVÁNÍ CEN ZA NEJLEPŠÍ POČINY V OBSAHOVÉM MARKETINGU ZA ROK 2019. SOUTĚŽ OCEŇUJE INOVATIVNOST, EFEKTIVITU, KVALITU ZPRACOVÁNÍ A KREATIVITU.

Nová prodejna v Českých Budějovicích

DOBRÝCH ZPRÁV NENÍ NIKDY DOST! NOVĚ JSME PRO VÁS OTEVŘELI PRODEJNU ZNAČKY GANT V IGY CENTRU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.

NOVINKA! MULTIBRANDOVÝ E-SHOP VERMONT JE SPUŠTĚN!

Inovací není nikdy dost! Navštivte náš nový e-sop VERMONT, kde najdete celé naše široké portfolio značek.

Zjistěte, v jakém oblečení letos ovládnete sjezdovku i après ski příležitosti

Nezáleží na tom, zda se letos chystáte do švýcarského Davosu nebo chcete strávit závěr roku v rakouském Lechu, podstatné je, co si zabalit s sebou, abyste vypadali stylově jak na sjezdovce, tak při večerním drinku u rozpáleného krbu. Inspirujte se.

4 důvody, proč si pořídit svetr z dílny Odd Molly

Každý se rád v zimě oblékne do hřejivého svetru. Přemýšleli jste však o tom, že úplet nemusí jen poskytovat pocit tepla, ale může ukázat, kým jste?

NA PŘÍRODĚ NÁM ZÁLEŽÍ

Značky z našeho portfolia VERMONT dbají na životní prostředí. Od materiálů, přes výrobní proces, po dopravu k vám. Vsaďte na nadčasovost a kvalitu materiálů. Šetříte tím nejen sebe, ale i přírodu.

A TRIBUTE TO KARL

Cílem tohoto eventu bylo vzdát poctu zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi.

Německá kvalita, precizní zpracování, to vše je značka Camel Active

Designéři Camel Active při navrhování kolekcí myslí na každého. Oblíbené džíny u nás najdete ve 4 různých délkách až do velikosti 36 a volit můžete tři různé střihy ve velké paletě barev.

Vzdejme společne poctu Karlu Lagerfeldovi

Módní dům KARL LAGERFELD vyhlašuje poctu Karlu Lagerfeldovi projektem bílé košile „A TRIBUTE TO KARL“. Jednou z částí toho projektu je putovní výstava, která koncem října zavítá také do Prahy.

VERMONT VIEW pro podzim/zimu 2019 je tu!

Pojďte ven. Do města i do hor. Nové vydání časopisu VERMONT VIEW je tady a s ním i náš pohled do volné krajiny, kam si paní móda tak ráda chodí pro inspiraci.

Nové vydání VERMONT VIEW letí k vám!

INSPIROVALI JSME SE LÉTÁNÍM. A PROTOŽE SE S VÁMI CHCEME O SVOJI NOVOU VÁŠEŇ PODĚLIT, VĚNOVALI JSME JÍ AKTUÁLNÍ ČÍSLO NAŠEHO MAGAZÍNU. LÉTO A LÉTÁNÍ K SOBĚ TOTIŽ NEROZLUČNĚ PATŘÍ, JAK JE OSTATNĚ JASNÉ UŽ Z JEJICH POJMENOVÁNÍ. OBOJÍ SYMBOLIZUJE  NESPOUTANOST, SVOBODU A DOBRODRUŽSTVÍ.

18 inspirativních osobností roku 2018

Naši misí je inspirovat. Ve spolupráci s magazínem Forbes jsme proto vytvořili speciální projekt, kdy jsme vybrali 18 osobností z nejrůznějších oblastí společnosti. Každý z nich je něčím výjimečný. Překonávají konvence a tím inspirují druhé. Věk, prostředí, ani zájmy nejsou limitem, ba naopak. Spektrum inspirativních osobností je tak široké, že si v něm může nalézt inspiraci každý z nás.

Co darovat pod stromeček?

Vánoce jsou svátky klidu a míru, nicméně často býváme právě v tomto období ve stresu. Ozdobit stromeček, připravit vánoční tabuli a zabalit vánoční dárky jsou ještě ty příjemnější předvánoční aktivity, nicméně tomu předchází samotný nákup dárků. Vymýšlíte na poslední chvíli co za dárečky dát vašim blízkým pod stromeček? Jednou z nejvděčnějších možností je oblečení.